Aizvērt

Tīrs auto pat nakts vidū

2017. gada 13. martā, 00:00
Raksta autors: Juris Lipsnis
Tīrs auto pat nakts vidū
"LL mazgātavas" līdzīpašnieks Ģirts Kļaviņš priecājas, ka interese par pašapkalpošanās automazgātavu Kuldīgā jau kopš pirmajām stundām esot nemainīgi liela.
Foto: Juris Lipsnis
Kuldīgā, Mucenieku ielā iepretī veikalam "Maxima", atvērta pašapkalpošanās automazgātava, kas darbojas visu diennakti.
Viss paša rokās

Uzņēmuma LL mazgātava līdzīpašnieks Ģirts Kļaviņš pastāstīja, ka pirms gada līdzīga vieta atvērta Saldū, tā ātri iekarojusi klientu interesi, tāpēc nolemts izveidot arī Kuldīgā. Tam izmantots finanšu institūcijas Altum atbalsts.

Mazgātava būs atvērta visu diennakti, tādējādi pie tīra auto var tikt pat nakts vidū. Jāatceras, ka tur nav personāla – viss jādara pašam. Tā kā vienlaikus var mazgāt divus auto, klientiem nav ilgi jāgaida. Jāizvēlas durvis, pie kurām nedeg sarkana lampiņa (tā liecina, ka bokss aizņemts), jānospiež poga durvju atvēršanai un, kad tās vaļā, jābrauc iekšā. Ļoti svarīgi ir nekavējoties izslēgt dzinēju, citādi slēgtajā telpā var rasties veselības problēmas. Durvis aizvērsies automātiski, bet klientam jāiepazīstas ar ilustrētu instrukciju pie sienas. Jāizpēta arī mazgāšanas piederumi, lai zinātu, kur kas atrodams.


Nepilnas desmit minūtes

Lai sāktu mazgāt, automātā jāiemet monētas (50 centu, viena vai divu eiro) vai jāievieto klienta karte, pēc tam jānospiež atbilstošā režīma poga. Tiek piedāvāts auto virsbūvi nomazgāt ar augstspiediena sprauslu un pēc tam ar putu birsti (papildus var noņemt kukaiņu un sāls traipus). Nākamais solis – noskalot šampūna putas, bet pēc tam var uzklāt karstu vasku un beigās lieko noskalot ar demineralizētu ūdeni, kas neatstāj traipus.

Pāreja no viena režīma nākamajā notiek, nospiežot atbilstošu pogu, turklāt programmu var mainīt jebkurā mirklī. Vienlaikus jāskatās taimerā – klients var redzēt, cik daudz laika vēl atlicis. Ģ.Kļaviņš novērojis, ka dubļaina auto nomazgāšana un ievaskošana aizņem vidēji desmit minūšu (izmaksā ap četriem eiro), bet, ja iemanās, varot arī ātrāk.

Šī ir vienīgā pašapkalpošanās automazgātava Kuldīgā. Bet auto var nomazgāt arī, piemēram, servisā Gros auto Sūru ielā (blakus degvielas stacijai Neste), ZR autodetaļās Ēdoles ielā, servisā JK Lapegļu ielā, Mētrās VT Rumbas pagasta Tornīšos (bijušajā MRS) vai uzņēmumā Reinfelds Graudu ielā.
Komentāri
bebrs
2017. gada 22. decembrī, 22:09
Žeēl..
Lai nomazgātu auto, vaig gumijas zābakus!
Ūdens no grīdas prom netek.
Kurpes līdz potītēm mērkā!!!

p/s
Pāris eiro,dēļ-jāmaina apavi :(

Edijs
2017. gada 16. martā, 06:31
Esmu mazgajis auto un esmu vīlies kad tiešām paliek pleķi ,vai nu šampūns ir nekvalitatīvs vai kas cits . Un arī salīdzinot Talsos Car wash var nomazgāt kvalitatīvāk un mazliet lētāk .
Jurka
2017. gada 14. martā, 07:45
Cik zinu tur driz bus wash & drive ari
jenoc
2017. gada 13. martā, 23:20
Ar piebraucamo ceļu Saldū ir tieši tik pat bēdīgi, bedres, putekļi vienkārši briesmīgi, mašīnu labi nomazgāt man nav sanācis šīs firmeles moikā, vienmēr paliek pleķi un nav atšķirības vai tur skalo ar mīkstinātu vai kādu vēl ūdeni vienmēr paliek pleķi uz mašīnas, par stikliem pat nerunājot, vienīgais + ir darbalaiks
the litch
2017. gada 13. martā, 20:34
Sen jau vajadzēja tādu mazgātavu Kuldīgā! Man patīk!
vt
2017. gada 13. martā, 09:11
Man patīk, ka mazgātava uztaisīta Kuldīgas būvēm raksturīgā izskatā. Šāds pakalpojums sen jau Kuldīgā bija nepieciešams. Vajag tik sataisīt piebraucamo ceļu no Mucenieku ielas puses. Tā milzu peļķe nav tas labākais veids kā izbraukt uz ielas pēc mazgātavas apmeklējuma. Lai bizness izdodas!
Pievieno jaunu komentāru: