Aizvērt

Plašākas telpas un daudz jaunumu

2017. gada 24. aprīlī, 06:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Plašākas telpas un daudz jaunumu
Jaunā telpās un jaunā stilā ierīkotajā aptiekā "A.Apotheka" veikalā "Rimi" pircējus apkalpo farmaceites Gundija Kalēja un Nora Poriņa.
Foto: Aivars Vētrājs
„Tagad mums ir gan lielāka tirdzniecības zāle, gan palīgtelpas. Varam arī piedāvāt bagātāku preču sortimentu,” saka aptiekas "A.Apotheka 52" vadītāja Gundija Kalēja.
Rimi, kur aptieka darbojusies jau kopš lielveikala atvēršanas, pirms Lieldienām tā vēra durvis jaunā vietā. SIA A Aptiekas investējusi ap 30 tūkstošiem eiro, un Kurzemē tā esot otra, kas veidota pēc jauna koncepta.


NUMURIŅU SISTĒMA

Jaunums ir sistēma, kad apmeklētājs aparātā paņem numuriņu un gaida, kad tiks izsaukts pie kādas no trim kasēm. Ja rindas nav, apkalpo bez numura. „Vieniem jaunā kārtība patīk, citus tā pirmajā brīdī mulsina. Tomēr dzīvojam 21. gadsimtā, un sistēma nav tik sarežģīta, lai sagādātu neērtības,” saka vadītāja.

Te strādā četras farmaceites un divas darbinieces, kuras klientiem palīdz orientēties uztura bagātinātāju un kosmētikas klāstā. Arī šīs konsultantes ir jaunums. Vēl ieviesta tehnoloģiska inovācija – īpašs diagnostikas aparāts, ar kuru bez maksas minūtes laikā var noteikt sejas ādas mitrumu.


APMIERINĀTI DARBINIEKI UN PIRCĒJI

Konsultante Baiba Petere aptiekā jau strādājusi, tagad pārkvalificējusies un ar jaunajiem pienākumiem ir apmierināta: „Ļoti daudz jāmācās, bet man patīk.” Skrundeniece Līga Prikule, kurai te ērti iegriezties pa ceļam uz darbu, atzina, ka daudz vairāk preču izvietots pircējiem pieejamos plauktos, kuros var visu kārtīgi izpētīt. Numuriņu sistēma nemulsinot, jo tāda ir daudzviet. Arī pensionārei Vijai Afļitunovai jaunā aptieka patīk: „Nu, smuki te ir, nāku regulāri. Pie numuriņiem ātri pieradīsim, lai gan sākumā apjuku.” Vijai zāles jāpērk bieži, un tām tiek tērēta liela daļa no ģimenes budžeta.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: