Aizvērt

Būs plašāka divriteņu izvēle

2017. gada 17. maijā, 06:00
Raksta autors: Dina Poriņa
Būs plašāka divriteņu izvēle
„Velosipēds ir mans dzīvesveids, bet veikals vairāk domāts kuldīdzniekiem nekā man,” saka Roberts Paspārne, kura pamatbizness ir velokurjera pakalpojumi Rīgā un kurš sievas Evas dzimtajā pilsētā atsācis tirgot divriteņus.
Foto: Roberts Prauliņš
Šodien Kuldīgā pie Pilsētas laukuma (Liepājas ielā 52) atvērts veikals "Velo".
Tā vadītājs, rīdzinieks Roberts Paspārne atgādina, ka pirms sešiem gadiem Pļavas ielā gadu darbojies viņa veikals Velogarāža un toreiz trīs konkurentu lauciņā par biznesu žēloties nav varējis, tikai telpās bijis ļoti auksti. Tagad Kuldīgā ir divi veloveikali – Kristaps atrodas Liepājas ielas otrajā galā.


PIELĀGOTIES MAZPILSĒTAI

Veikals Velo iekārtots ēkā, kurā līdzīga tirdzniecības vieta jau darbojās iepriekš, un jaunie nomnieki telpu atsvaidzinājuši. Te pieejami Eiropas un ASV ražojuma velosipēdi dažādām vajadzībām (bērnu, pusaudžu, atpūtas, tūrisma, kalnu u.c.), tiek piedāvāta arī divriteņu apkope un remonts. Roberts grib pārdot labus braucamos, taču mazpilsētā esot jādomā par pieejamu cenu. To viņš cer panākt ar īpašu pieeju: darba laiks būs divas stundas priekšpusdienā, divas – pēcpusdienā. Tas veikala izmaksas samazinās un ļaus preces piedāvāt lētāk. Tomēr tirgotājs atzīst – vismaz ar 200 eiro par divriteni pieaugušajam jārēķinās, lai ātri vien nav jāsāk maksāt par labošanu.


SĀCIS KĀ VELOKURJERS

„Veikals vairāk domāts kuldīdzniekiem nekā man pašam,” saka Roberts, jo uzņēmumā Express Royal Services, kura īpašniece ir sieva un agrākā kuldīdzniece Eva, pamatnozare ir kurjerpasts, galvenokārt Rīgā. Sācis kā velokurjers, līdz nolēmis uzņēmumu veidot pats, nobraucis ap 50 divriteņu (viņam patīkot izmēģināt arvien jaunus), tāpēc tos pārzina labi un prot arī saremontēt. Rīgā darbojas desmit gadus, klienti ir bankas, uzņēmumi un iestādes, un sūtījumus izvadā velokurjers, motokurjers un autokurjers. Viņu skaits mainoties no četriem līdz deviņiem, un viskarstākā sezona esot svētki – neatkarīgi no gadalaika. „Tad cilvēki viens otru apdāvina kā traki,” smej Roberts. „Esmu vedis arī saldējumu un ziedus. Un, ja būs degoša vajadzība, varam dažās stundās kaut ko nogādāt arī no Kuldīgas uz Rīgu vai otrādi.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi