Aizvērt

Zupas nu jau arī lielveikalos

2017. gada 30. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Zupas nu jau arī lielveikalos
Kuldīgā ražotās sausās zupas un plovs iegūst aizvien lielāku popularitāti, gandarīta zīmola "Baudi" radītāja Agnese Buka.
Foto: Roberts Prauliņš
No jūnija zīmola "Baudi" produkcija – ātri pagatavojamās zupas, plovs un garšvielas – pieejama arī lielveikalos "Maxima" un "Rimi". Līdz tam šo produkciju varēja iegādāties mazos ekoloģiskās un dabīgās produkcijas veikaliņos visā Latvijā.
Zīmola radītāja Agnese Buka gandarīta, ka Kuldīgā ražotās garšvielas, zupas un plovs ir iekarojuši pircēju uzticību. „Veikalu Maxima tīklā esam dažādās akcijās, bet Rimi – pastāvīgi visos Latvijas veikalos,” saka Agnese un nosauc vēl vairākas vietas, kur tiek tirgota Baudi produkcija: Stockmann, Lāču veikalos, Elkor Plaza pārtikas veikalos u.c.


VAKARIŅAS AKTĪVIEM CILVĒKIEM

Ražošanu nodrošina divas darbinieces, sastāvdaļas tiek iepirktas no vietējiem dārzeņu audzētājiem. Daļu no dārzeņiem kaltē paši, daļu iepērk jau gatavu no vietējiem ražotājiem.

Stāsta A.Buka: „Jaunākās ir trīs veidu zupas, plovs bija jau iepriekš. Ideja šiem produktiem radās tāpēc, ka mums pašiem ikdienā tādi bija vajadzīgi. Latvijā ir daudz ģimeņu, kuru dzīves temps ir straujš – viņi intensīvi strādā, sporto, atpūšas un negrib ēst gatavošanai tērēt laiku, ko varētu pavadīt ar bērniem. Vienlaikus šiem cilvēkiem ir svarīgi, ko ēst – garša un kvalitāte. Tāpēc radījām produktu, kas ir ātri pagatavojams, veselīgām sastāvdaļām bagāts. Tie šobrīd ir veģetāri, bez konservantiem, šķiedrvielām bagāti. Tie balstīti uztura piramīdas divos stūrakmeņos – šķiedrvielās un dārzeņos. Īpaši bērniem radīta mazo makaroniņu zupa, tā viņiem ļoti patīk.”


DOMĀ PAR SORTIMENTA PAPILDINĀJUMU

Vai ir iespējams saražot pietiekami produkcijas, jo lielveikali prasa pavisam citus apjomus? „Mūsu komandas spējas ir lielākas nekā šobrīd saražotais apjoms – mums vēl ir, kur attīstīties,” atbild A.Buka un piebilst, ka izdevies atrast uzticamus sadarbības partnerus, kuri piegādā izejvielas: „Mūsu sadarbības partneris ir stabils, prognozējams, kas biznesā ir ļoti svarīgi.”

A.Buka atklāj, ka top jauns produkts, ko pircējiem varētu piedāvāt jau vasaras beigās. Receptūra ir izstrādāta, to tagad pārbauda un vērtē eksperti – šefpavāri.
Komentāri
Anna
2017. gada 12. jūlijā, 17:05
Maximā maksā pari četriem eiriķiem
Daiga Jumeja
2017. gada 30. jūnijā, 13:23
Lai Tev nekad neapsīkst spēki un idejas ! Tikai uz priekšu! Tad arī veiksme būs vienmēr līdzās.
Pievieno jaunu komentāru: