Aizvērt

Līdz šim Statoil, tagad Circle K

2017. gada 21. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Klinta Tāfelberga
Līdz šim Statoil, tagad Circle K
Degvielas uzpildes staciju Circle K rietumu daļas vadītāja Sandra Austruma ar Kuldīgas stacijas vadītāju Andi Polencu zīmola maiņas svinīgajā pasākumā nupat pārgriezuši lenti.
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
„Jaunā zīmola Circle K degvielas uzpildes stacijās (DUS) arī turpmāk klientus gaidīs tie paši atsaucīgie darbinieki, visas iecienītās preces varēs iegādāties par tādu pašu cenu,” zīmola maiņas pasākumā ceturtdien sacīja Kuldīgas DUS vadītājs Andis Polencs.
Atklāj vērienīgi
Stacijai Statoil Ganību ielā 22 pārtopot par Circle K, apmeklētāji šajā notikumā varēja piedalīties visu dienu. Bija lidmodeļu šovs un darbinieku sarūpēti konkursi, laimes ratā varēja iegūt balvas: no kafijas vai hotdoga par brīvu līdz pat riepu komplektam un degvielai. Atklāšanas dienā bija īpaši izdevīgi piedāvājumi, piemēram, 7,5 centu atlaide degvielai, puscena kafijai, smalkmaizītēm utt. Svētkus vadīja atraktīvais kuldīdznieks Andris Grīnvalds, viesus iepriecināja mūzikas skolas pūtēju orķestris. Bija karsējmeiteņu šovs un spēkavīru konkurss ar kuldīdznieku Māri Rozentālu.

Kāpēc ar vienu zīmolu
Daudzu DUS īpašnieks – Kanādas uzņēmums Couche Tard – līdz šim strādāja ar pieciem lieliem zīmoliem, un bijis jāizšķiras: turpināt darbu ar vairākiem vai ieviest vienu. Lai klienti visā pasaulē šo uzņēmumu atpazītu, nolemts saglabāt to zīmolu, kuram visvairāk veikalu, tāpēc turpmāk tiks lietots viens nosaukums – Circle K.
Tā darbinieki iegūs zināšanas par to, kas labi darbojas Kanādā, Īrijā vai Amerikā, bet kanādieši var pārņemt labākās idejas no Latvijas. Jau tiekot pārbaudītas vairākas preces, kam ir pieprasījums ASV, savukārt Ziemeļamerikas kolēģi pārņem kafijas konceptu un degvielu Miles. Abpusēja pieredze, ātrāka informācijas apmaiņa, jaunas preces un pakalpojumi, arī karjeras iespējas – tāds būs ieguvums, uzsver Circle K sabiedrisko attiecību konsultante Inga Cīrule. Darbinieki paliek tie paši. Cenu maiņa nav plānota, taču esot pilnveidota lojalitātes programma ar piedāvājumu ilggadējiem klientiem, sacīja I.Cīrule.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi