Aizvērt

Labo valsts ceļus

2017. gada 28. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Labo valsts ceļus
Jau tūlīt pēc asfalta uzklāšanas Snēpeles pagastā atjaunoto ceļu izmēģina velosipēdisti.
Foto: Daina Tāfelberga
Latvijas Valsts ceļi šogad remontē vairākus vietējās nozīmes autoceļus ap Kuldīgu.
Kā informē komunikāciju daļas speciāliste Iveta Kancēna, ievērojams remonts notiek Snēpeles pagastā ceļā Kurmāle–Ieras (kartē iezīmēts ar numuru V1294) no Krogsētām līdz centram ap 6 km posmā. Tur tiek atjaunots asfalts, daļā tas jau uzliets. Tiek noņemts apaugums, tīrīti grāvji un vecās caurtekas, ierīkotas jaunas. Pabeigts labot brauktuves iesēdumus un profilu. Vēl paredzēta vienkāršotā virsmas apstrāde un horizontālā marķējuma uzklāšana. Ir nelieli satiksmes ierobežojumi. Par šo darbu līgums noslēgts ar SIA Saldus ceļinieks par 372 tūkstošiem eiro. Darbs sākās pēc Jāņiem, un to paredzēts pabeigt līdz augusta beigām.
Arī Vārmes pagastā segums tiek atjaunots ceļā Kabile–Vārme (V1297) no 10,7. līdz 14,7. km. Tur salaboti ceļa iesēdumi. Vēl būs jātīra grāvji un caurtekas, jānoņem apaugums. Tāpat plānota vienkāršotā virsmas apstrāde un horizontālais marķējums. Arī tur strādā Saldus ceļinieks. Būvdarbu izmaksas ir 108 tūkstoši eiro (bez PVN), termiņš – augusta beigas.
Šonedēļ remontdarbi sākās Kurmālē uz ceļa Kuldīga–Basi (V1290). Vairāk nekā 2 km paredzēts atjaunot grants segumu un sakārtot ūdens atvadi. Līguma summa – 146 tūkstoši eiro, būvuzņēmējs ir SIA Roadeks. Visos trijos objektos darbs notiek par valsts naudu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.