Aizvērt

Pirmoreiz tiekas biznesa klubā

2017. gada 28. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Pirmoreiz tiekas biznesa klubā
„Runā patiesību, tad nevajadzēs daudz atcerēties! Esam varoņi, jo esam uzņēmēji. Kad izstāsti citam, sāc saprast arī pats,” tādas un citas atziņas personības izaugsmes trenera Jāņa Janovska vadītajā līderības spēlē uzņēmējiem radās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes biedru biznesa kluba pirmajā vakarā Kuldīgā.
Restorānā Bangerts bija ieradies teju pussimts uzņēmēju. Katrs pastāstīja, kā darbojas viņa uzņēmums, un apmainījās kontaktiem. Bet līderības spēlē varēja filozofiski apcerēt naudu, uzņēmējdarbību un pasaules kārtību.
LTRK pārstāvis Salvis Roga skaidro, ka šī ir lielākā uzņēmējdarbības organizācija Latvijā un tā orientēta uz mazo un vidējo uzņēmēju atbalstu: „Galvenokārt darbojamies trīs jomās. Rīkojam izglītojošus pasākumus. Esam viens no kanāliem, kā uzņēmējam nonākt līdz eksportam, jo mums ir sakari ar dažādām valstīm. Trešais ir uzņēmēju lobijs. Kad viņiem grūti izcīnīt taisnību likumos un noteikumos, palīdzam to atrisināt.”
LTRK biedru atlases vadītājs Ralfs Minkevičs bija gandarīts par kuplo apmeklējumu un aicināja kļūt par kluba biedriem, lai kopā stiprinātu uzņēmējdarbības vidi. Viņš arī solīja Kuldīgā rīkot regulāras biznesa kluba tikšanās: „Cik bieži tās notiks, to noteiks uzņēmēji. Kluba mērķis ir sniegt tādu atbalstu, kāds konkrētajā brīdī katram vajadzīgs. Savukārt regulāras tikšanās ļauj neformālā vidē diskutēt par aktuāliem jautājumiem un just to, ka ar savu problēmu neesam vieni.”
Vairāki dalībnieki noslēgumā ieteica nākamajā reizē, kas plānota septembrī, runāt par konkrētām problēmām, lai pēc tam savu nostāju virzītu tālāk un uzņēmējdarbības vidi ietekmētu valstiskā mērogā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.