Aizvērt

Jauks nost, bet domās par tirgotājiem

2017. gada 31. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Jauks nost, bet domās par tirgotājiem
Tiks nojaukts vecais Skrundas tirgus paviljons, bet demontāža sāksies atkarībā no jaunā tirgus projekta virzības un tā, lai mazāk neērtību gan pircējiem, gan tirgotājiem.
Foto: Daina Tāfelberga
Skrundas novada dome nolēmusi nojaukt tirgus paviljonu un tualeti Ventas ielā 14 (iepretim autoostai), darbs uzticēts uzņēmumam Skrundas komunālā saimniecība.
Tā valdes pārstāvis Kaspars Kutuļsks teic, ka ir jau izstrādāta demontāžas skice, bet nojaukšana tūlīt vēl nesāksies. Tiek gatavoti dokumenti, lai saņemtu atļauju no būvvaldes, kura noteiks izpildes termiņu. „Vasarā sezona ir diezgan aktīva, tirgotāji gan lielākoties stāv ārpus paviljona. Skatīsimies, kā labāk demontēt, lai tirgotājiem un pircējiem mazāk neērtību. Varbūt jauksim pa daļām, atstājot kādu nojumi, lai lietainās un vēsās dienās būtu, kur patverties. Viss atkarīgs no tā, cik ātri sāksies jaunā tirgus laukuma būvniecība. Tam arī pielāgosimies.”

Jau pirms diviem gadiem pašvaldība ķērās pie autoostas apkārtnes un tirgus laukuma labiekārtošanas koncepcijas, lai šo vietu padarītu pievilcīgāku. Ir nojaukta dzīvojamā un saimniecības ēka Stūra un Ventas ielas stūrī uz pašvaldības zemes, kas atvēlēta jaunajam tirgum. Izstrādāti pirmie meti, kas sabiedriskajā apspriešanā nodoti jau pavasarī.
Domes projektu speciāliste Kristīne Vērdiņa norāda, ka pēc līguma ar Gudenieku zemnieku saimniecību Gundegas būvprojektu izstrādā ainavu arhitekts Guntis Kalniņš. Tas varētu būt gatavs septembrī. Tad varēs izsludināt iepirkumu; ja būs labvēlīgi laika apstākļi, pārbūvi varēšot sākt jau ziemā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.