Aizvērt

Pilsētas laukumā – "Amēlija"

2017. gada 8. septembrī, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Pilsētas laukumā – "Amēlija"
Kuldīgas apģērbu veikalā "Amēlija" pircējiem vislabāko gatava ieteikt pārdevēja Gunita Birze.
Foto: Kalvja Birzes arhīvs
Kuldīgā, Pilsētas laukumā 7, pāris mēnešu darbojas jauns apģērbu veikals "Amēlija".
Piedāvājumā ir apģērbi, apavi un aksesuāri sievietēm, vīriešiem, jauniešiem. Veikala īpašnieks, kuldīdznieks Kalvis Birze (19 gadu) stāsta: „Īstenībā nav viegli izprast, kādu apģērbu piedāvāt, jo, kas vienam šķiet moderns, otram – gluži pretēji – prasts. Lai pielāgotos pircēju vēlmēm, cenšos uzturēt sortimenta daudzveidību. Ir bijis tā, ka klientam nav vajadzīgā izmēra vai krāsas. Esam izlīdzējuši un preces piegādājuši, tā teikt, gluži kā pēc pasūtījuma.” K.Birze mācās Saldus tehnikumā, un veikalā pārdevēja ir jaunieša mamma Gunita Birze. Viņa pārliecinājusies, ka ar pircējiem ir patīkami sazināties, jo katram savas vēlmes un uzskati par modi. „Liela daļa apmeklētāju, uzzinot par veikalu, bija pārsteigti, jo nav pamanījuši, ka te tāds atvērts,” teic pārdevēja. Viņai šajā nozarē ir pieredze – G.Birze bijusi pārdevēja vairākos apģērbu veikalos.

„Par preču klāstu var uzzināt arī veikala profilā feisbukā,” mudina Amēlijas īpašnieks. „Aicinu pircējus nekautrēties un izteikt vēlmes, ieteikumus, jo vēlos šo vietu padarīt vēl patīkamāku.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi