Aizvērt

Atver veļas veikalu

2017. gada 29. septembrī, 06:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Atver veļas veikalu
„Neuzskatu, ka darbojos biznesā. Es vienkārši strādāju. Ar mazajiem veikaliņiem ir tāda uzņēmējdarbība, kurā cilvēks pats dara darbu un vēl kādam citam to spēj nodrošināt. Pats plāno savu laiku un jūtas mazliet brīvāk nekā pie cita strādājot,” saka SIA "V.V.Vinnijs" trīs veikalu īpašniece Vēsma Vīcupa.
Foto: Jolanta Hercenberga
„Pirmajās nostrādātajās nedēļās jūtu, ka pircējus piedāvātā prece uzrunā. Kā būs ar uzņēmējdarbību, to redzēsim tikai pēc laika, jo veļas tirgošana mums ir jauna joma, kurā taciņa vēl ir jāiestaigā,” saka SIA "V.V.Vinnijs" veikala "Veļas bodīte" īpašniece Vēsma Vīcupa.
Veikalā, kas atrodas 1905. gada ielā pretim tā paša uzņēmuma bērnu veikalam Vinnijs, var iegādāties naktskreklus, apakšveļu, zeķes, zeķubikses, halātus un citus apģērbus. Prece ir gan Latvijas uzņēmumā Rosme ražota, gan vesta no Polijas. „Kādus astoņus gadus briedu, lai atvērtu šādu veikalu. Kad braucu pēc precēm bērniem, vienmēr noskatījos uz piedāvāto veļu. Krekliņi, apakšveļa – viss tāds dāmīgs, gaumīgs, labi nostrādāts un par pieņemamu cenu. Līdzīga kvalitāte ir Vācijas precei, bet tā ir daudz dārgāka. Savukārt Ķīnas prece ir lēta, bet nav tik laba. Mazliet jau ir bail, jo nekad nevar zināt, kā jaunatvērtā veikalā ies. Bērnu preču veikalos Pūks mums jau ir sava klientūra, cilvēki apmēram zina, kas tur atrodams, un tādēļ nāk ar mērķi kaut ko konkrētu nopirkt, bet šeit šobrīd ienāk tikai tie, kas nejauši iet garām,” stāsta uzņēmēja.

V.Vīcupa uzņēmējdarbībā ir kopš 1994. gada. Pirmos divus gadus paralēli darbam savos veikalos bija arī vadītāja veikalā Rimi, bet pēc tam darbojusies tikai savā biznesā. „Man ļoti patīk mans darbs. Trīs veikalos esam piecas pārdevējas. Katrā strādā viena, un mēs esam divas, kuras dod brīvdienas. Atšķirībā no apģērbu veikaliem lielās pilsētās, kur daudz cilvēku un tādēļ var piedāvāt mazāku preču klāstu, Kuldīgā ir jābūt plašam sortimentam. To arī centīsimies nodrošināt. Šajos gados ļoti mainījies pircēju apjoms. Kad iesākām, konkurences nebija, cilvēku bija vairāk. Kāda toreiz bija tirdzniecība Ziemassvētkos! Tagad ir citādāk, tādēļ arī jāstrādā citādāk,” uzskata V.Vīcupa.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi