Aizvērt

Plānojat uzsākt savu biznesu? Jums var būt noderīgs Eiropas finansējums!

2017. gada 1. novembrī, 15:48
Raksta autors: "EDO Consult"
Plānojat uzsākt savu biznesu? Jums var būt noderīgs Eiropas finansējums!
Foto: Shutterstock.com/tsyhun
Daudzu cilvēku sapnis ir savs bizness. Ja arī jums ir aizraujošas idejas un drosme tās īstenot, ir laiks uzzināt, kā notiek uzņēmuma dibināšana! Lai jūsu pirmie soļi biznesa pasaulē būtu pārliecinoši, iepazīstieties ne tikai ar valsts prasībām, bet arī ar iespējām, ko jauniem uzņēmējiem sniedz finanšu iestādes un Eiropas Savienības fondi. Turpiniet lasīt un uzziniet, kā jāplāno bizness, lai jums tiktu piešķirts Eiropas finansējums!
UZŅĒMĒJA PIRMAIS SOLIS

Biznesa idejas var piedzimt jebkur, taču to realizācijai nepieciešama nauda. Ar finansējuma meklējumiem parasti sākas jaunu uzņēmēju ceļš, jo budžets jāveido neatkarīgi no uzņēmuma izmēriem, darbinieku skaita un darbības nozares. Vairumā gadījumu optimāls veids, kā iegūt naudu biznesam, ir kredīts.


6 NAUDAS AVOTI JŪSU UZŅĒMUMAM


Reti kuram jaunam uzņēmējam ir pietiekami iekrājumi, kas palīdz uzsākt biznesu bez aizņemšanās. Kredīts biznesam ir vispārpieņemta prakse, un ikvienam veiksmīgam uzņēmējam ir sava kredītvēsture. Pašlaik aizdevumus biznesa uzsākšanai un attīstībai iespējams pieteikt:

komercbankās. Banku aizdevums ir viens no izplatītākajiem uzņēmējdarbības kreditēšanas veidiem. Taču šāds kredīts ir vairāk piemērots uzņēmējiem ar pieredzi, jo banka var atteikt aizdevumu jaundibinātam biznesam, uzskatot to par pārāk riskantu;
pie nebanku aizdevējiem. Atsevišķos gadījumos nebanku finanšu iestādes var piedāvāt kredītu ar izdevīgākiem nosacījumiem nekā bankas. Taču jebkurā gadījumā ieteicams salīdzināt piedāvājumus un pieteikt aizdevumu tikai pie tiem aizdevējiem, kas ir saņēmuši licenci patērētāju kreditēšanai;
valsts attīstības finanšu institūcijā ALTUM. Šis finansējums ir paredzēts uzņēmumiem, kas darbojas prioritārās valsts nozarēs un dažādu iemeslu dēļ nevar saņemt aizdevumu komercbankā. ALTUM izmanto valsts un ES fondu līdzekļus un izsniedz kredītus ne tikai uzņēmumiem, bet arī individuālajiem komersantiem un start-up komandām;
riska kapitāls. Tie ir komercsabiedrības fondi. Tie iegulda pieejamos naudas līdzekļus jaunu uzņēmumu vai projektu īstenošanā. Gūstot finansējumu ar riska kapitālu, tiek atbalstīti jaunie uzņēmumi, veicināta to attīstība un strauja izaugsme.
privātie investori jeb biznesa eņģeļi. Tās ir privātpersonas, kurām ir brīvi finanšu resursi, un viņi ir gatavi ieguldīt naudu inovatīvās, perspektīvās biznesa idejās.
Kickstarter platforma, kur tiek saziedota nauda. Iespēja gūt finansējumu savas biznesa idejas attīstībai.


Lai orientētos ES projektu līkločos, izmantojiet profesionāļu palīdzību, piemēram, EDO Consult biznesa konsultācijas.


Avots: pixabay.com


JŪSU IDEJA + NOZARES EKSPERTU ZINĀŠANAS

EDO Consult uzmanīgi seko ES fondu prasībām, lai piedāvātu Latvijas uzņēmējiem optimālus projektu risinājumus. Šobrīd finansējumu piešķir pieci struktūrfondi un nauda tiek sadalīta trīs programmās. Lai netērētu vērtīgu laiku patstāvīgai ES dokumentu izpētei, labāk atnāciet uz bezmaksas EDO Consult konsultāciju. Konsultācijas laikā jūs uzzināsiet:

● kāds Eiropas finansējums ir piemērotākais Jūsu uzņēmumam;
● kā pielāgot sava uzņēmuma darbību ES fondu prasībām;
● kā sākt darbu pie projekta rakstīšanas.

Jauniem uzņēmējiem EDO Consult palīdz izstrādāt sistematizētu biznesa plānu, kas ir viens no priekšnosacījumiem ES finansējuma saņemšanai. Taču biznesa plāns nav vienīgais, kas nepieciešams jaunam, ambiciozam uzņēmumam. Par ko vēl jāparūpējas topošiem uzņēmējiem, lai sāktu ceļu pie panākumiem?


KOPĪGI MĒRĶI, VIENOTA KOMANDA

Veiksmīgs biznesa projekts vienmēr ir vairāku cilvēku darbs, un liels atbildības slogs gulstas ne tikai uz uzņēmuma vadītāju, bet arī uz ikvienu tā darbinieku. Īpaši liela nozīme ir jurista un grāmatveža pienesumam, jo tieši šo profesiju pārstāvji palīdzēs jums orientēties likumdošanā un naudas plūsmā.

Bez kvalificēta jurista un grāmatveža neiztikt arī tad, ja jūsu mērķis ir mikrouzņēmums un neplānojat algot darbiniekus. Jebkurā gadījumā, lai uzņēmums tiktu reģistrēts, jums būs jādodas uz Uzņēmumu reģistru un Valsts ieņēmumu dienestu. Pieredze liecina, ka ar pirmo reizi izpildīt visas valsts iestāžu prasības izdodas tikai tiem, kuri ir veltījuši vairāk laika konsultācijai ar juristu. Savukārt grāmatveža pakalpojumi būs ļoti noderīgi jau drīz pēc uzņēmuma reģistrācijas, kad būs pienācis laiks nodot pirmās ikmēneša nodokļu atskaites.

Profesionāla palīdzība ir ieguldījums jūsu biznesa ilgtspējīgā attīstībā. Kāpēc izvēlēties kaut ko citu, ja var saņemt pašu labāko?


IZMANTOJIET IESPĒJU KONSULTĒTIES AR BIZNESA EKSPERTIEM!

EDO Consult pakalpojumi ir pieejami gan jaundibināto uzņēmumu īpašniekiem, gan cilvēkiem, kuri vēl tikai plāno reģistrēt komercdarbību. Ja vēlaties saņemt izsmeļošas atbildes par to, kā veikt pirmos soļus biznesā, Eiropas līdzfinansējuma iespējām un citiem finanšu jautājumiem, droši piesakiet pirmo tikšanos:

● aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā;
● zvanot pa tālruni 29403401 vai 67542943;
● rakstot e-pastĀ edo@edo.lv.

Ikvienai biznesa idejai ir potenciāls, tikai jāprot to pareizi ievirzīt. Sasniedziet jaunas virsotnes ar EDO Consult komandas palīdzību!


Reklāmu apmaksā SIA Infinitum 8.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi