Aizvērt

Picērijā – jauns interjers

2017. gada 3. novembrī, 08:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Picērijā – jauns interjers
„Pēc telpu pārveides darbiniekiem nākt uz darbu ir patīkamāk, jo vieta ir omulīga, viss jauns, glīts,” saka Kuldīgas kafejnīcas "Stender's pica" bārmene Baiba Tīsa.
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas kafejnīca "Stender's pica" veikalā "Rimi" šomēnes durvis vērusi jaunā izskatā – jauni sienu zīmējumi, galdi, plaukti, durvis, bāra lete un citi interjera priekšmeti.
SIA Arktika G picērija šeit darbojas kopš 2002. gada. Īpašnieks Artis Rozītis stāsta, ka iepriekš bijuši nelieli uzlabojumi, bet šoreiz izskats mainīts būtiski: „Jauno dizainu izdomājām paši, nu publika varēs to novērtēt. Lai arī galdi un lete ir tajā pašā vietā, mums liekas, ka ir pilnīgi citādāk. Bija iecerēts kafejnīcas tēlu mainīt kopā ar Rimi rekonstrukciju, bet izskatās, ka tās vēl kādu laiku nebūs, un darījām to tagad.” Koka izstrādājumi telpai izgatavoti Kuldīgas uzņēmumā Goldingen Woodworks.

Kafejnīcā strādājot ap desmit darbinieku. Bārmene Baiba Tīsa atzīst: „Nu te ir skaistāk, omulīgāk. No rītiem vairāk nāk seniori uz kafiju un kūciņām, pusdienās iegriežas dažāda vecuma cilvēki, bet vēlāk pievienojas skolēni, kuri iecienījuši picas un bērnu ēdienu komplektus. Kafejnīca tukša nav nekad. Pēc remonta ārpusē pie ieejas ir uzgaidāmais galds. Tur cilvēki var padzert kafiju, pagaidīt pasūtījumu vai brīvu vietu, ja tādas pie galdiņiem tobrīd nav.”

Uzņēmumam Arktika G vēl ir picērijas Saldū, Talsos un Ventspilī.
Komentāri
Ina
2017. gada 3. novembrī, 22:36
Ja garšo pica, tad tā ir vienīgā vieta, kur var dabūt ātri. Otrā vietā Kuldīgā jāgaida un dārgāk. Lai veicas jaunās telpās!
Tors
2017. gada 3. novembrī, 15:58
Cerams, ka vismaz tagad tur ir garšīgi... Vnm tur ir bijusi ļoti lēna apkalpošana un ļoti negaršīgs un ēdiens, ka pat Kuldīgas viesus un ciemiņus nākas vest tālāk no šīs ēstuves.
piicpeerdis
2017. gada 3. novembrī, 09:34
Un ko Rozīša kungs teiks par nodokļu nomaksu? Darbinieki pēc VID publicētiem datiem nesaņem pat minimālo algu. Tokyo city veiksmes stāsta turpinājums mazpilsētās. Pica gan ir labākā Kuldīgā un varbūt pat viņpus Ventas.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi