Aizvērt

"Milzu!" - vienīgais no Baltijas

2017. gada 21. novembrī, 16:39
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
"Milzu!" - vienīgais no Baltijas
20. novembrī Briselē (Beļģijā) pēc Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Arta Pabrika iniciatīvas Latvijas veselīgo graudaugu pārslu ražotājs "MILZU!"" kā vienīgais Baltijas uzņēmums piedalījās Eiropas pārtikas un dzērienu ražotāju konfederācijas "Food Drink Europe" rīkotā projektā maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) "Small scale, big impact" ("Mazs mērogs, liela ietekme"). Pasākuma mērķis bija popularizēt mazos un vidējos Eiropas pārtikas ražotājus un iepazīstināt EP deputātus ar politikas rekomendācijām MVU atbalstam.
Pasākumā uzņēmumi no vairākām ES valstīm iepazīstināja ar savu produkciju, apsprieda biznesa izaugsmes iespējas un izaicinājumus, ka arī dalījās savos ieskatos ar EP deputātiem un Eiropas uzņēmēju pārstāvjiem, kā Eiropas Savienība (ES) var veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību.

EP deputāts Artis Pabriks: "99% no Eiropas pārtikas un dzērienu ražotājiem ir mazie un vidējie uzņēmumi, Latvijā tie ir teju visi, tāpēc īpaši būtiski veicināt un atbalstīt tieši nelielos biznesus. Milzu! ir mazs un inovatīvs Latvijas uzņēmums, kurš piedāvā veselīgu, kvalitatīvu un Latvijā ražotu alternatīvu brokastu pārslu cienītājiem. Milzu! produkcija, filozofija un dizains, kura izstrādē, starp citu, piedalījušies bērni, uzrunāja gan mani, gan manus kolēģus Eiropas Parlamentā un pasākuma organizatorus. Šis ir lielisks piemērs, ka arī mazas valstis un mazi uzņēmi var daudz sasniegt."

Milzu! vadītājs Enno Ence: "Milzu! ir pirmais uzņēmums no Latvijas, kurš Eiropas Parlamentā pārstāvēja mūsu valsti projektā Small scale, big impact, un ceram, ka tas ieviesīs jaunu tradīciju Latvijas uzņēmēju vidū - iepazīstināt nozares pārstāvjus, Eiropas Parlamenta p­­ārstāvjus un deputātus ar Latvijas produktiem un biznesa stāstiem. Tā ir lieliska iespēja iegūt informāciju par citiem tirgiem un sniedz jaunus kontaktus iespējamai sadarbībai. Esam gandarīti, ka Milzu! produkti tika novērtēti to veselīgā koncepta dēļ un pasākuma organizatori atzina, ka brokastu pārslu segments Food Drink Europe tiek pārstāvēts pirmo reizi. Interesi izraisīja Milzu! iespējas un ambīcijas konkurēt ar lielajiem tirgus spēlētājiem, kā arī bioloģisko produktu pozicionēšana."

Pasākumā Food Drink Europe iepazīstināja ar Balto papīru jeb konkrētiem priekšlikumiem, lai palīdzētu mazajiem un vidējiem pārtikas un dzērienu ražotājiem ES dalībvalstīs.Tas aicina Eiropas Komisiju nākt klajā ar jaunu politikas iniciatīvu, kas ļautu Eiropas MVU samazināt birokrātiskos šķēršļus, atvieglotu piekļuvi finanšu līdzekļiem, palīdzētu iekļūt trešo valstu tirgos, veicinātu investīciju piesaisti izpētei un inovācijām un uzlabotu attiecības starp pārtikas ražotājiem, piegādātājiem un pārdevējiem.

Small scale, big impact projekta mērķis ir popularizēt tieši mazos un vidējos pārtikas ražotājus Briselē un ES. Projektam tika nominēts arī Latvijas uzņēmums Ievas siers.
Komentāri
Ginta
2017. gada 21. novembrī, 18:10
Prieks un lepnums!
Pievieno jaunu komentāru: