Aizvērt

Vēl viens ziedu veikals

2018. gada 5. februārī, 08:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Vēl viens ziedu veikals
Kuldīgas jaunā veikala "Ziedu bāze" īpašnieks, ventspilnieks Rinalds Platais: „Cik vien sevi atceros, mana ģimene nodarbojusies ar ziediem. Tādēļ zinu, kas tiem patīk vai nepatīk un kā ar tiem apieties, lai līdz pircējam tie nonāktu labā kvalitātē.”
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgā, Adatu ielā 5, atvērts veikals "Ziedu bāze", kurā nopērkamas no Holandes vestas puķes.
Šis ir ventspilnieku Lindas un Rinalda Plato ģimenes uzņēmuma Zelta zieds trešais veikals, jo divi jau atvērti Ventspilī iepriekšējā gadā. R.Platais skaidro: lai arī nosaukumā rakstīts bāze, tas ir veikals: „Šis nav salons. Kā ziedi no ārzemēm atnāk, tā iepakojumos tiek izlikti. Vārds bāze ir mārketinga triks, jo liek saprast, ka preces ir no pirmajām rokām – bez starpniecības. Mums tā arī ir, jo ziedus neiepērkam vairumtirdzniecības bāzē, bet iegādājamies puķu izsolē Holandē. Mana ģimene ar ziediem nodarbojusies tik ilgi, cik sevi atceros: audzēja puķes, piegādāja tās tirgotājiem, bet tagad nolēmām tirgot paši. Šāds lēmums radās, lai vairāk laika atliktu ģimenei.”

Te strādāšot trīs vai četras darbinieces, un telpa ar laiku tikšot pārkārtota. Iecerēts veikalus atvērt arī Tukumā, Talsos un Jelgavā.

Kuldīgā ziedus vēl var iegādāties daudzviet: puķu tirdziņā pie Pilsētas laukuma, Oāzē, Tonī, SIA Vindenieki veikaliņā lielveikalā Rimi u.c.

„Mazajā Kuldīgā konkurencē noturēties nav vienkārši,” saka ziedu veikala Tonis īpašniece Dace Čača. „Ir jūtams, ka pilsētā cilvēku vispār un arī klientu kļūst mazāk, bet saprotams, ka arī uzņēmēji katrs meklē savu vietu.”
Komentāri
Kurzeme
2018. gada 5. oktobrī, 17:27
Nu vai saimnieki arī tiešām maksā 600 eiro pārdevējai algu ka to visiem pa malām reklamē?
Kriminālās ekselences fonds
2018. gada 11. februārī, 23:03
''Ziedu bāze''
tt
2018. gada 6. februārī, 15:06
Oāzē cenas kā kosmosā,Vindenieki arī nav no lētajiem.Ja man nepieciešami ziedi, tad pirkšu tos tur, kur lētāk.Tur arī visa tā matemātika,vietējais vai svešais man vienalga.Skatos kas lētāk tirgo.
to ilze
2018. gada 6. februārī, 14:37
Atklati sakot mani tadas frazes jaatbalsta vietejie utt jau aknas sez...lai tik ver vala un tos ziedus uc preces ved kaut no Afrikas..galvenais, lai laba kvalitate par labu cenu...un nevajag te stastit , ka vietejais tas pats tirakais, skaistakias, veseligakais utt, jo tas jau sen ta nav...isak sakot, ja nevari izdaudzet par konkuretspejigu cenu...sledz savu bodi un maini nodarbosanos, skarbi , bet patiesi! Nav ko nevajadzigi parmaksat!!!
the litch
2018. gada 6. februārī, 09:50
Ilze, es pilnīgi spēju iztēloties kā Inga Bērziņa varētu būt ar ķēdēm piesējusies pie jaunā veikala durvīm, neļaujot sākt puķu biznesu Kuldīgā, tieši tāpat kā Ventspilī to dara Aivars Lembergs pie katras ēkas, kurā kāds "svešais" vēlas atvērt veikalu. Paldies, uzlaboji man omu pelēkā ziemas rītā!
ilze
2018. gada 5. februārī, 18:14
Nez vai Lembergs ļautu sākt puķu biznesu Ventspilī, mūsu Oāzei vai Vindeniekiem! Man liekas, ka tomēr ir jāciena un jāatbalsta vietējie uzņēmēji, nevis jāiznīcina mazā uzņēmējdarbība
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi