Aizvērt

Ieceres Kuldīgā – lielas

2018. gada 2. martā, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ieceres Kuldīgā – lielas
SIA "Biroja tehnikas eksperts" īpašnieks, rīdzinieks Jānis Šmits jaunajā kancelejas preču un biroja tehnikas veikalā kopā ar pārdevēju Zigrīdu Cērpu.
Foto: Aivars Vētrājs
„Esam atvēruši otru mūsu uzņēmuma kancelejas preču un biroja tehnikas veikalu Kuldīgā, Aizputes ielā 5, lai būtu tuvāk juridiskajiem klientiem un apkalpotu arī privātpersonas,” saka SIA "Biroja tehnikas eksperts" īpašnieks, rīdzinieks Jānis Šmits.
Pirmais veikals Virkas ielā (bijušajā gāzes kantorī) atvērts pirms gadiem diviem, tas strādā galvenokārt ar uzņēmumiem un piegādā preces birojiem. J.Šmits stāsta: „Jaunajā veikalā vēl eksperimentēsim, skatoties pēc pieprasījuma. Lai atšķirtos, strādāsim ar labām precēm, kas būs pasūtītas tieši mūsu veikaliem. Pašlaik te strādās viena pārdevēja. Varēs nodot biroja tehniku labošanai, arī printēt, kopēt, iesiet, ierāmēt. Esam iecerējuši meistarklases bērniem un jauniešiem, lai parādītu, kā var strādāt ar šeit iegādātajām precēm. Izvēlējāmies vietu pie tirgus, jo te ir liela cilvēku, tai skaitā autovadītāju, plūsma. Top izgaismotā āra reklāma. Būsim skaisti, pamanāmi un gaumīgi.”

SIA Biroja tehnikas eksperts darbojas devīto gadu. Drīz iecerēts atvērt veikalus arī Liepājā un Ventspilī, kur jau tiek apkalpoti juridiskie klienti. „Katru dienu mūsu meistari no Kuldīgas braukā pa lielākajām Kurzemes pilsētām. Kuldīgu kā bāzes vietu izvēlējos tāpēc, ka tā ir Kurzemes centrs – skaista pilsēta ar kolosālām loģistikas iespējām. Ar Kuldīgu man saistās arī citi plāni, jo esmu šeit iegādājies divus īpašumus, bet par to vēl runāt pāragri. Arī privāto dzīvi nākotnē saistu ar Kurzemi,” atklāj J.Šmits.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi