Aizvērt

Ieceres Kuldīgā – lielas

2018. gada 2. martā, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ieceres Kuldīgā – lielas
SIA "Biroja tehnikas eksperts" īpašnieks, rīdzinieks Jānis Šmits jaunajā kancelejas preču un biroja tehnikas veikalā kopā ar pārdevēju Zigrīdu Cērpu.
Foto: Aivars Vētrājs
„Esam atvēruši otru mūsu uzņēmuma kancelejas preču un biroja tehnikas veikalu Kuldīgā, Aizputes ielā 5, lai būtu tuvāk juridiskajiem klientiem un apkalpotu arī privātpersonas,” saka SIA "Biroja tehnikas eksperts" īpašnieks, rīdzinieks Jānis Šmits.
Pirmais veikals Virkas ielā (bijušajā gāzes kantorī) atvērts pirms gadiem diviem, tas strādā galvenokārt ar uzņēmumiem un piegādā preces birojiem. J.Šmits stāsta: „Jaunajā veikalā vēl eksperimentēsim, skatoties pēc pieprasījuma. Lai atšķirtos, strādāsim ar labām precēm, kas būs pasūtītas tieši mūsu veikaliem. Pašlaik te strādās viena pārdevēja. Varēs nodot biroja tehniku labošanai, arī printēt, kopēt, iesiet, ierāmēt. Esam iecerējuši meistarklases bērniem un jauniešiem, lai parādītu, kā var strādāt ar šeit iegādātajām precēm. Izvēlējāmies vietu pie tirgus, jo te ir liela cilvēku, tai skaitā autovadītāju, plūsma. Top izgaismotā āra reklāma. Būsim skaisti, pamanāmi un gaumīgi.”

SIA Biroja tehnikas eksperts darbojas devīto gadu. Drīz iecerēts atvērt veikalus arī Liepājā un Ventspilī, kur jau tiek apkalpoti juridiskie klienti. „Katru dienu mūsu meistari no Kuldīgas braukā pa lielākajām Kurzemes pilsētām. Kuldīgu kā bāzes vietu izvēlējos tāpēc, ka tā ir Kurzemes centrs – skaista pilsēta ar kolosālām loģistikas iespējām. Ar Kuldīgu man saistās arī citi plāni, jo esmu šeit iegādājies divus īpašumus, bet par to vēl runāt pāragri. Arī privāto dzīvi nākotnē saistu ar Kurzemi,” atklāj J.Šmits.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi