Aizvērt

Ieceres Kuldīgā – lielas

2018. gada 2. martā, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ieceres Kuldīgā – lielas
SIA "Biroja tehnikas eksperts" īpašnieks, rīdzinieks Jānis Šmits jaunajā kancelejas preču un biroja tehnikas veikalā kopā ar pārdevēju Zigrīdu Cērpu.
Foto: Aivars Vētrājs
„Esam atvēruši otru mūsu uzņēmuma kancelejas preču un biroja tehnikas veikalu Kuldīgā, Aizputes ielā 5, lai būtu tuvāk juridiskajiem klientiem un apkalpotu arī privātpersonas,” saka SIA "Biroja tehnikas eksperts" īpašnieks, rīdzinieks Jānis Šmits.
Pirmais veikals Virkas ielā (bijušajā gāzes kantorī) atvērts pirms gadiem diviem, tas strādā galvenokārt ar uzņēmumiem un piegādā preces birojiem. J.Šmits stāsta: „Jaunajā veikalā vēl eksperimentēsim, skatoties pēc pieprasījuma. Lai atšķirtos, strādāsim ar labām precēm, kas būs pasūtītas tieši mūsu veikaliem. Pašlaik te strādās viena pārdevēja. Varēs nodot biroja tehniku labošanai, arī printēt, kopēt, iesiet, ierāmēt. Esam iecerējuši meistarklases bērniem un jauniešiem, lai parādītu, kā var strādāt ar šeit iegādātajām precēm. Izvēlējāmies vietu pie tirgus, jo te ir liela cilvēku, tai skaitā autovadītāju, plūsma. Top izgaismotā āra reklāma. Būsim skaisti, pamanāmi un gaumīgi.”

SIA Biroja tehnikas eksperts darbojas devīto gadu. Drīz iecerēts atvērt veikalus arī Liepājā un Ventspilī, kur jau tiek apkalpoti juridiskie klienti. „Katru dienu mūsu meistari no Kuldīgas braukā pa lielākajām Kurzemes pilsētām. Kuldīgu kā bāzes vietu izvēlējos tāpēc, ka tā ir Kurzemes centrs – skaista pilsēta ar kolosālām loģistikas iespējām. Ar Kuldīgu man saistās arī citi plāni, jo esmu šeit iegādājies divus īpašumus, bet par to vēl runāt pāragri. Arī privāto dzīvi nākotnē saistu ar Kurzemi,” atklāj J.Šmits.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi