Aizvērt

Būvēs vēl trīs automazgātavas

2018. gada 27. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Būvēs vēl trīs automazgātavas
Šī pašapkalpošanās automazgātava Kuldīgā pie degvielas stacijas "Neste" top pēc SIA "Alco" pasūtījuma.
Foto: Andra Ālīte
Kuldīgā drīzumā tiks uzceltas trīs jaunas automazgātavas.
Viena jau top Sūru ielā 7 pie degvielas uzpildes stacijas (DUS) Neste. Kuldīgas novada būvvaldes vadītājas vietniece Inese Sulojeva pastāstīja, ka tā būs atvērta tipa pašapkalpošanās automazgātava. Šo objektu pasūtījusi Saldus pusē reģistrētā SIA Alco, būvē Saldus uzņēmums RRP. Līdzīgas jau darbojas Ventspilī, Liepājā un citur.

Arī Jelgavas ielā 61 pretī Kuldīgas 2. vidusskolai būs tāda paša tipa objekts. Projektu būvvalde jau akceptējusi, ir sākts demontēt ēku, kuras vietā jaunā ēka taps. Pasūtītājs ir Alsungas uzņēmums MKM mežs, projektētājs – 3d birojs (Kuldīga). Būvvaldē apstiprināts arī projekts automazgātavai pie DUS Circle K, tur būvniecība vēl nav sākta.

I.Sulojeva secinājusi, ka līdzīgai vietai, ko nesen Mucenieku ielā uzcēla LL mazgātava, ir liels pieprasījums, un, viņasprāt, arī jaunās būs noslogotas.
Komentāri
frīdis
2018. gada 30. jūlijā, 23:09
Līdzšinējā visu Kuldīgas automāzgātuvu vīzdegunība bija pilnīgi piegriezusies ! Absolūta necieņa pret klientu! Izteikti !!! Aizvainojums bija liels ! Vairs nekur negāju un nelūdzos , mazgāju mājās. Automazgātavu Kuldīgā līdz šim it kā bija pilnīgi pietiekoši ! Ar ko šīs būs labākas ? Ar ko ? Neticu !
Fon
2018. gada 27. aprīlī, 21:51
Nu tad gaidam, kurš neizturēs konkurenci....Kuldīga vienās automazgātuvēs. Rokasmazgātuvēm vajadzēs pacīnīties par saviem klientiem...nevarēs vairs tik vīzdegunīgi pieņemt pasūtījumu+paaukstināt kvalitāti, jo bija diezgan izlaidušies. Ko gan nevarētu teikt par Reinfelda mazgātuvi, ko, kā dzirdēju, jau aizklapēja....diemžēl.
Un uzskatu, ka pretī 2vsk jau nu gan nevajadzēja automazgātuvi.
the litch
2018. gada 27. aprīlī, 08:19
CircleK labāk varēja savu mazgātavu uzcelt - automātisko ar birstēm, lai nav pašam jāčikājas ar mazgāšanu.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi