Aizvērt

Ķikuru ezerā jauna laipa

2018. gada 11. jūlijā, 08:28
Raksta autors: Lāsma Reimane
Ķikuru ezerā jauna laipa
Foto: Lāsma Reimane
„Kalpos vairāk nekā desmit gadus,” tā par jauno laipu Ķikuru ezerā saka pagasta pārvaldes vadītājs Mārcis Brantevics.
„To izgatavoja SIA Rubiki. Laipa ir 24 metrus gara ar četrus metrus garu uzejamo daļu, lai vieglāk uz tās uzkāpt. Pēc iedzīvotāju lūguma šogad no budžeta tai atvēlējām ap astoņiem tūkstošiem eiro.”
Komentāri
Arnis
2018. gada 3. novembrī, 09:29
Lasu un brīnos par " meistara" teikto. Var redzēt, ka vienīgais ko Tu proti ir sēdēt internetā un gvelzt muļķības. Runājot par Ēdoli, tur jau bija ne tikai 7 stabi, bet vēl projekts, kurš ar`maksāja dažus tūkstošus un tie stabi taču jāsavieno ar kabeļiem pa zemi un atceries kuros gados tas notika, tad vispār parastais melnais strādnieks bez 700 Ls uz rokas tačkai klāt neķērās. Ja jau vari piedāvāt kaut ko pa lēto, lūdzu, dodies uz tuvāko pagasta pārvaldi un piedāvājies ar savu varēšanu, esmu pārliecināts, ka tās ir tikai tavas fantāzijas par tēmu un nekur Tu neiesi,!
Ezermalis
2018. gada 22. oktobrī, 20:12
Tiem, kas paši neko nav darījuši un meklējuši, tiem liekas, ka tā ir liela nauda, bet no savas pieredzes varu pateikt, ka arī mēs gribējām savā dīķī ielikt peldošo laipu. Jā, ir lētie varianti, kas uz metāla mucām balstīti, bet, ja grib nopietnu konstrukciju uz plastmasas pontoniem, cinkotiem stiprinājumiem un dziļi imprignētiem dēļiem, tad neko lētu nedabūsi.
ķocis
2018. gada 13. jūlijā, 08:27
Vai SIA Rubiki ir tas pats, kas reģistrēts Daugavpils novadā, kam ir nodokļu parādi un kura pamatnodarbošanās ir lauksaimniecība un kurš nav būvkomersantu reģistrā? Vai domei būtu, kas sakāms?
meistars
2018. gada 12. jūlijā, 17:58
8000!!!??? šausmas, kas ar šito valsti notiek... šitādu nu augstākais par 1000 var uzbliezt... Tāpat Kā Mūrnieka laikos Ēdolē, kur ieraka 7 laternas līdz pamatskolai un kopējā summa 7000 latu, tātad katrs stabs pa 1000 LS... MURGS...
ss
2018. gada 12. jūlijā, 16:28
8.000 nopietni? nav par daudz? ta vien skiet visur kur grozas nodoklu nauda, ta klerki labako,letako variantu ar uguni nespej atrast, bet kad runa ir par privato biznesu tad gan visu var atrast!!!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi