Aizvērt

Veikalu Skrundā atklāj bez elektrības

2018. gada 3. augustā, 04:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Veikalu Skrundā atklāj bez elektrības
Pircēji ieradušies apskatīt jauno veikalu "Top!" Skrundā.
Foto: Anna Bivbāne
„Pircējus piesaistīsim ar plašo sortimentu un konditorejas izstrādājumiem, kas tiks cepti tepat,” Skrundas veikala "Top!" atklāšanā pastāstīja Dundagas uzņēmuma "Gabriēla" tirdzniecības un mārketinga vadītāja Gunta Ziņģe.
Veikals atvērts Raiņa ielā jaunā vietā, jo iepriekšējās telpas Saldus ielā ir pielāgotas un neparocīgas. Vecais veikals vēl strādās, kamēr tiks iztirgotas preces. Pēc tam telpas tiks remontētas un iekārtas nomainītas, tur trīs nedēļu laikā paredzēts ierīkot veikalu-noliktavu Labais ar fasētām precēm un par pazeminātām cenām.

G.Ziņģe piebilst, ka jaunā veikala atklāšana saistījusies ar neparedzētām grūtībām, kad slodzes dēļ pazudusi elektrība: „Ir bijusi ķibele ar durvīm, kad atvēršanas brīdī tās neveras vaļā, bet šādi notika pirmo reizi. Stundas laikā elektrības problēma gan tika novērsta.”

Pārdevēja Mairita Kriķīte jau daudzus gadus ir tirdzniecības darbiniece: „Veikals atšķiras ar iekārtojumu, preču sortimentu un izvietojumu. Dzirdēju labas atsauksmes, jo katrs jau pamanījis, kas viņam vajadzīgs.”

Pircējs Jānis Kripševics veikala atklāšanu vērtē divējādi: „Bagātnieki jau te neviens nav, bet labi, ka ir izvēle.” Savukārt mājsaimniece Kristīne Gravāne uzskata, ka būs vairāk jāizliek akcijas preces vai svaigāka produkcija, lai pircējus piesaistītu. „Jauns veikals nozīmē vienu – mazāk naudiņas maciņā, bet vairāk iespēju tērēt.”

G.Ziņģe apkārtējos veikalus par konkurentiem neuzskata, jo pieredze rādot, ka sadzīvot var: „Akcijas preces mainās ik pa brīdim, un katrā tīklā tirgo kaut ko citu. Es uzskatu, ka katram veikalam ir sava odziņa, ar ko tas klientus ieinteresē.”
Komentāri
LV- parastais
2018. gada 10. septembrī, 17:49
Ja par pārtikas veikaliem ,tad ļoti žēl ,ka tā arī neuzcēla Maximu,
vismaz dārgās bodes būtu nedaudz piebremzējušas
ar savām kosmosa cenām.
Anttra
2018. gada 4. augustā, 09:02
Jā, arī neko labu nevaru teikt, par Top un Labais Gabrielas veikaliem, ieejot jebkurā veikalā pērkot jebko, cenās nesakrīt ar kasi. Tāpēc uz top un Labais veikaliem neeju.
Līga
2018. gada 4. augustā, 08:59
Visi veikali skaisti , kad ir jauni. Pēc tam tur būs ,liels bardaks, kā jau visos Gabrielas veikalos. Prece ar cenām neatbilst un viss ir ļoti dārgi. Tas ir pilnīgi visos Top! un Labais veikalos.
Aldis
2018. gada 4. augustā, 01:49
Man patik, plaśs zivju , un neslikts sieru un uzkodu sortiments, vismaz sàkumà! Bet parejais nekas īpašs, vienà prece izlikta pa visu plauktu, lai iskatàs ka baigabaigais sortiments!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi