Aizvērt

„Izdarīts daudz, bet ceļa galā vēl neesam”

2018. gada 23. novembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Izdarīts daudz, bet ceļa galā vēl neesam”
„Runājot par investīcijām, esam pārspējuši paši sevi un arī visoptimistiskākās prognozes. Sākumā ražošanas apjoms bija nulle. Iekārtas, ar kurām darbību varēja atjaunot, mēnesī spēja saražot 600 kubikmetru saplākšņa, tagad ražojam 2600 kubikmetrus,” saka uzņēmuma „Stiga RM” Kuldīgas ražotnes vadītājs Jānis Osis.
Foto: Antra Grīnberga
Četros gados Tukuma mežizstrādes uzņēmums „Stiga RM” rūpnīcā Kuldīgā ieguldījis 36 miljonus eiro, ražošanu palielinot 3,5 reizes, un gada laikā plānots to vēl divkāršot. Uzņēmuma vadība neslēpj, ka ambīcijas ir lielas – top jau nākamā investīciju programma. 23. novembra „Kurzemniekā” par uzņēmumu stāsta Kuldīgas ražotnes vadītājs Jānis Osis.
J.Osis: – Mūsu priekšrocība ir tā, ka varam piedāvāt darbu visai ģimenei – gan sievietei, gan vīrietim. Specifika ir dažāda, un katram pēc spējām un vēlmēm varam kaut ko atrast. Taču nākamais – lai nebūtu jābraukā, dzīvesvietu varētu atrast Kuldīgā. Diemžēl šīs iespējas ir ierobežotas. Bijām iecerējuši būvēt daudzdzīvokļu māju, bet, tiklīdz informācija nonāca līdz iedzīvotājiem, tika izvērsta diezgan liela pretestība, kuras dēļ nolēmām to nerealizēt. Latvijā cilvēkiem raksturīga kurnēšana – maz darba, neapmierina dzīves līmenis un tamlīdzīgi, bet, tiklīdz kāds gatavs radīt to, kas nenoliedzami nes līdzi arī pārmaiņas ierastajā dzīves ritmā vai vidē, cilvēki ir inerti. Dažkārt pat izcilas idejas netiek realizētas, jo neviens negrib pieņemt pārmaiņas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi