Aizvērt

„Izdarīts daudz, bet ceļa galā vēl neesam”

2018. gada 23. novembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Izdarīts daudz, bet ceļa galā vēl neesam”
„Runājot par investīcijām, esam pārspējuši paši sevi un arī visoptimistiskākās prognozes. Sākumā ražošanas apjoms bija nulle. Iekārtas, ar kurām darbību varēja atjaunot, mēnesī spēja saražot 600 kubikmetru saplākšņa, tagad ražojam 2600 kubikmetrus,” saka uzņēmuma „Stiga RM” Kuldīgas ražotnes vadītājs Jānis Osis.
Foto: Antra Grīnberga
Četros gados Tukuma mežizstrādes uzņēmums „Stiga RM” rūpnīcā Kuldīgā ieguldījis 36 miljonus eiro, ražošanu palielinot 3,5 reizes, un gada laikā plānots to vēl divkāršot. Uzņēmuma vadība neslēpj, ka ambīcijas ir lielas – top jau nākamā investīciju programma. 23. novembra „Kurzemniekā” par uzņēmumu stāsta Kuldīgas ražotnes vadītājs Jānis Osis.
J.Osis: – Mūsu priekšrocība ir tā, ka varam piedāvāt darbu visai ģimenei – gan sievietei, gan vīrietim. Specifika ir dažāda, un katram pēc spējām un vēlmēm varam kaut ko atrast. Taču nākamais – lai nebūtu jābraukā, dzīvesvietu varētu atrast Kuldīgā. Diemžēl šīs iespējas ir ierobežotas. Bijām iecerējuši būvēt daudzdzīvokļu māju, bet, tiklīdz informācija nonāca līdz iedzīvotājiem, tika izvērsta diezgan liela pretestība, kuras dēļ nolēmām to nerealizēt. Latvijā cilvēkiem raksturīga kurnēšana – maz darba, neapmierina dzīves līmenis un tamlīdzīgi, bet, tiklīdz kāds gatavs radīt to, kas nenoliedzami nes līdzi arī pārmaiņas ierastajā dzīves ritmā vai vidē, cilvēki ir inerti. Dažkārt pat izcilas idejas netiek realizētas, jo neviens negrib pieņemt pārmaiņas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi