Aizvērt

Durvis ver kafejnīca "Kursas zeme"

2019. gada 9. janvārī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Durvis ver kafejnīca "Kursas zeme"
Kafejnīcas "Kursas zeme" īpašnieki un daļa no personāla: Ingmārs Lādens, pavārs Pēteris Silarājs, Klāvs Šlakorcins, Dzintra Lādena, viesmīļi Dāvis Dzalbe un Linda Grundmane.
Foto: Lāsma Reimane
Pašā Liepājas ielas sākumā šodien atklāta vēl viena kafejnīca Kuldīgā. "Kursas zeme" piedāvā tepat grauzdētu zīmola "Curonia" kafiju, dažādus karstos dzērienus un arī savu ēdienkarti.
Šodien no trijiem pēcpusdienā kafejnīca gaida apmeklētājus, un turpmāk tā būs atvērta ik dienu. Tās saimnieki ir Dzintra un Ingmārs Lādeni un Klāvs Šlakorcins. Pavisam te ir deviņi darbinieki. Blakus ir kafijas grauzdētava Curonia Coffee Roasters, kurā top zīmola Curonia kafija. Apmeklētāji var šo procesu vērot.

„Gribam, lai šī ir mājīga vieta, kur ēdiens ir meistarīgi pagatavots un pasniegts ar mīlestību. Tā ir mūsu labsajūtas formula,” saka Dz.Lādena. Te varēs paēst pusdienas, darbdienās un svētdienās kafejnīca strādās līdz astoņiem, brīvdienu vakaros ilgāk. Vasarā darbalaiks tikšot mainīts pēc apmeklētāju pieplūduma. K.Šlakorcins piebilst, ka ēdienkartē būs sezonāli produkti, un uzsver, ka pagaidām viss notiekot testa režīmā: „Noteikti ņemsim vērā atsauksmes.” Te viss ir par un ap kafiju. Podos aug īsti kafijas kociņi, kurus Dzintra ieaudzējusi no botāniskajā dārzā iegādātiem stādiņiem, – trīs četru gadu vecumā tie sākšot ziedēt. Kafija būšot arī desertu sastāvā. Klāvs piebilst, ka nākotnē domāts rīkot gan pavāru, gan kafijas meistarklases.

Grauzdētavas iekārtām ap 35 000 eiro piešķirti no programmas LEADER, pārējais ir kopīgā uzņēmuma Pipari un sāls ieguldījums. Uzņēmums ir arī Kuldīgas biznesa inkubatora biedrs.

Interjera dizainu veidojusi arhitekte Agate Eniņa.
Komentāri
Liga
2019. gada 10. janvārī, 14:14
Jā pirmstam bija kafejnīca Kursa pirms daudziem gadiem un tagad ir Kursas zeme
ilvis
2019. gada 9. janvārī, 20:57
man vienalga iedzeru 3 in 1 un nezinu bedu,atradusies smalkie kungi
Ivonna
2019. gada 9. janvārī, 18:51
Kur atrodas īsti Liepājas ielas sākums?
J.
2019. gada 9. janvārī, 17:46
Klāvs ir lieliskākais kafejnīcas vadītājs ar pieredzi Spānijā un citās zemēs! Šī būs labākā kafejnīca Kuldīgā! Un, kuldīdzniekiem tagad būs pašiem sava kafija "Curonia" - ar to nevar lepoties vēl neviena Latvijas pilsēta.
Liepājas ielas šakums
2019. gada 9. janvārī, 15:23
Cik gan neattapīgam jābūt, lai nesaprastu, ka jebkuras skaitliskas kopas sākums ir 1, varbūt vēl arī divi. :D
Pieļauju, ka tas ir Liepājas ielā 1 vai 2.
Kuldīga ir tūristu pilsēta un vēl viena kafejnīca ir tieši laikā. Ja tā atšķirsies no esošajām, arī vietējiem būs interesanti.
Cukurs
2019. gada 9. janvārī, 11:30
Tieši vēl viena kafejnīca Kuldīgai pietrūka,jo kāda jau aizvērusies pabijusi vienu vasaru un kādai iet švaki.
the litch
2019. gada 9. janvārī, 08:15
Ļoti konkrēti: "Pašā Liepājas ielas sākumā..."
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi