Aizvērt

Katrai paaudzei cita pieeja

2019. gada 18. februārī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Katrai paaudzei cita pieeja
Foto: Silvas Jeromanovas-Mauras arhīvs
„Trīs vaļi, uz kuriem cenšamies turēties, ir apmierināts darbinieks, apmierināts sadarbības partneris un apmierināts klients,” saka lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmuma „Silja” valdes priekšsēde Silva Jeromanova-Maura. 18. februāra „Kurzemniekā” viņa stāsta, kādas ir uzņēmuma pamatvērtības un kā šis laiks mudina mainīties.
Silva Jeromanova-Maura: – Šobrīd tirgū darbojas četras paaudzes vienlaikus ar dažādām vērtībām un principiem, tādēļ vienā uzņēmumā katrai paaudzei nepieciešama cita pieeja. Tādēļ vadīšana ir liels izaicinājums. Arī iepriekš tirgū bija dažādas paaudzes, bet intervāli starp tām kļuvuši īsāki, un lielākā problēma tā, ka vērtības ļoti atšķiras. Tas darbā traucē. Kādreiz uz korporatīvajiem pasākumiem visi gāja, bet nu paaudzei, kas ienāk darba tirgū, ir citas vērtības. Vajadzīga citādāka algas politika, bonusi. Jaunajiem ir cita izpratne par pienākumu, par elementāru atbildības izjūtu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi