Aizvērt

Jaunas tirdzniecības vietas

2019. gada 1. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Jaunas tirdzniecības vietas
Gaļas pārstrādes uzņēmuma "Forevers" Kurzemes reģionālā administratore Endija Lineja rāda uzņēmuma Doktordesu „Extra”, kas atzīta par vienu no gardākajiem produktiem dažādu ražotāju aklajā degustācijā. Arī pircēji to esot iecienījuši.
Foto: Jolanta Hercenberga
Kuldīgā atvērts jauns pārtikas veikals "Saldo". Lielākais vietējais gaļas pārstrādes uzņēmums "Forevers" nomainījis telpas un tagad atrodas Pilsētas laukumā 7, bet "Supernetto" Piltenes ielā pārtapis par "Rimi Mini".
Baznīcas ielā 13 atvērts uzņēmējam Gatim Rozenfeldam piederošais pārtikas veikals Saldo. Tajā līdzīgi kā pārējos astoņos SIA Pārsa veikalos var iegādāties gan pārtikas, gan primārās nepieciešamības saimniecības preces.

Forevers veikals uz Pilsētas laukumu pārcēlies no Dzintaru ielas. Uzņēmuma Kurzemes reģionālā administratore Endija Lineja stāsta, ka Kuldīgā veikals ir divus gadus. Iepriekšējā vietā strādājušas divas pārdevējas, bet jaunajā – četras. „Veikals modernizēts saskaņā ar pērn uzņēmumā ieviesto konceptu, līdzās gaļas izstrādājumiem tirgojam arī maizi, pienu, mērcītes, salātus un citus ikdienas maltītei nepieciešamus produktus.” Latvijā Forevers ir vairāk nekā 22 gadus, tirdzniecības tīklā šobrīd ir 88 veikali. Ik dienas tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 55 tonnas gaļas produkcijas.

Mazumtirgotāja Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais iepriekš presē bija sacījis, ka pamazām atteiksies no Supernetto zīmolu veikaliem, aizstājot tos ar Rimi Mini. Nu šī uzņēmuma jaunā koncepcija ieviesta arī Kuldīgā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.