Aizvērt
Vaļā viena no jaunajām automazgātavām

Vaļā viena no jaunajām automazgātavām2

Jelgavas ielā pretī Kuldīgas 2. vidusskolai sākusi darboties viena no divām jaunuzbūvētajām pašapkalpošanās automazgātavām Kuldīgā. Šī pieder uzņēmumam "MKM mežs".
2019. gada 12. jūnijā, 08:29
Nākamajā numurā pirmdien, 17. jūnijā
  • Zādzības no dzīvokļiem. Kā pasargāties?
  • Somijas pieredze bibliotēku darbā.
  • Pirmā avīze Kuldīgā – pirms 110 gadiem.
  • Darba drošība karstumā.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 67
Drukātās avīzes e-versija Nr. 67 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Smaga situācija Kurzemes finiera strādniekiem

Smaga situācija Kurzemes finiera strādniekiem

2014. gada 30. oktobrī, 16:02
Uzņēmumā Kurzemes finieris apturēta ražošana, aptuveni 100 strādnieku nav saņēmuši darba algu, Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītājus informēja pašvaldības vadītājas vietnieks Aleksandrs Lange.
Kuldīgas labumu ražojumi arī Elvi

Kuldīgas labumu ražojumi arī Elvi

2014. gada 24. oktobrī, 15:35
Turpmāk katru piektdienu no 14.00 līdz 19.00 un sestdienās no 9.00 līdz 15.00 veikalā Elvi (Kuldīgā, Gravas ielā 1) pircējus gaidīs Kuldīgas labumu stends.
Jauns biznesa ideju konkurss

Jauns biznesa ideju konkurss

2014. gada 22. oktobrī, 15:44
Kurzemes biznesa inkubators kopā ar Kuldīgas novada domi atklāj uzņēmējdarbības ideju konkursu "Biznesam ir jābūt". Bet, lai veiksmīgāk tajā piedalītos, jau 24. oktobrī 14.00 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā notiks pirmais seminārs – kā biznesa ideju radīt, noformulēt un pārbaudīt.
Ēdoles pilī – silti un omulīgi

Ēdoles pilī – silti un omulīgi

2014. gada 21. oktobrī, 15:02
Šobrīd notiek visai vērienīga rekonstrukcija, kas skar gan Ēdoles pils ārpusi, gan telpas, to remonts jāpabeidz līdz Ziemassvētkiem.
Garantija beigusies, problēmas vairojas

Garantija beigusies, problēmas vairojas

2014. gada 16. oktobrī, 14:39
Lasītāju rosināts, Kurzemnieks devās uz relatīvi nesen uzņēmuma Palsams pārbūvēto Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādi Cīrulītis. Lai gan telpas ir gaišas un tīras, projekts un darbu kvalitāte liek ilgoties pēc kaut kā labāka.
VID cenšas uzlabot dialogu

VID cenšas uzlabot dialogu

2014. gada 16. oktobrī, 14:35
Kuldīga bija desmitā pilsēta Latvijā, kurp sadarbības uzlabošanai devusies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone.
Ar otro elpu uz priekšu

Ar otro elpu uz priekšu

2014. gada 9. oktobrī, 21:10
23. augustā rāmi nosvinējis 20 gadu jubileju, ieguvis svaigāku skatu, šonedēļ darbu atkal sāka Daces Čačas savulaik izveidotais ziedu veikaliņš "Tonis". Nelielajai no Kuldīgas domes īrētajai telpai nosiltināta ārsiena, atsvaidzināts griestu krāsojums, pieliktas jaunas lampas, Dace īpaši piesaka – tās izvēlētas maijpuķīšu zvaniņu formā.
Durvis aizver viesnīca "Kolonna Hotel Kuldīga"

Durvis aizver viesnīca "Kolonna Hotel Kuldīga"

2014. gada 29. septembrī, 20:27
4. oktobrī tiks slēgta lielākā viesnīca mūsu pilsētā "Kolonna Hotel Kuldīga". Viesnīcu tīkla īpašnieces SIA "Reho" valdes locekle Sigita Švarca izplatījusi paziņojumu, ka izvirzīts stratēģisks mērķis strādāt tikai ar trīs zvaigžņu viesnīcām, bet "Kolonna Hotel Kuldīga" līdz šim bijusi vienīgā ekonomiskā tipa viesnīca.
Piensaimnieki ilgi neizturēs

Piensaimnieki ilgi neizturēs

2014. gada 16. septembrī, 15:32
Valdība tikai teorētiski ir atzinusi lauksaimnieku prasību piensaimniecības nozarei Latvijā noteikt īpašus apstākļus. Iepriekšējie solījumi sniegt atbalstu joprojām kavējas, piena eksporta mazināšanās dēļ krīt iepirkuma cenas, dzenot piena ražotājus izmisumā.
Seminārs par jaunumiem būvniecībā

Seminārs par jaunumiem būvniecībā

2014. gada 16. septembrī, 13:09
Lai informētu par jauno būvniecības regulējumu, kas stāsies spēkā 1. oktobrī, Ekonomikas ministrija aicina pašvaldību pārstāvjus uz reģionālo semināru "Jaunais būvniecības procesa regulējums, tā piemērošana".
Lai gludi mūsu lielceļi

Lai gludi mūsu lielceļi

2014. gada 11. septembrī, 16:01
Šonedēļ Skrundā ieradās ceļu būves firmas Saldus ceļinieks (SC) tehnika un sākās ilgi gaidītā Ventas un Liepājas ielas jeb šosejas A9 posma rekonstrukcija.
Top divi Gabriēlas veikali

Top divi Gabriēlas veikali

2014. gada 5. septembrī, 15:48
Dundagas tirdzniecības uzņēmums Gabriēla Kuldīgā pašlaik būvē divus veikalus: Mucenieku ielā (netālu no Vējiņa) nupat sākti zemes darbi, bet Pārventā celtniecība jau tuvojas nobeigumam.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi