Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Trīs gados atjaunos iekārtas

Trīs gados atjaunos iekārtas2

2019. gada 7. augustā, 00:00
Jūlijā Kuldīgas slimnīcā projektā „Tehnoloģiju iegāde SIA „Kuldīgas slimnīca” un SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti”, piegādātas pirmās iekārtas – trīs anestēzijas darba stacijas. Pārējās projektā paredzētās iekārtas tiks piegādātas trīs gadu laikā.
Ventspils šoseju remontēs gandrīz gadu

Ventspils šoseju remontēs gandrīz gadu

2019. gada 24. jūlijā, 00:56
Nedēļas beigās autovadītājus, kuri mēros ceļu no Kuldīgas uz Ventspili vai otrādi, sagaidīs satiksmes ierobežojumi no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām (3,93. – 24,26. km).
Jāsargā no spīguļiem un spradžiem

Jāsargā no spīguļiem un spradžiem1

2019. gada 15. jūlijā, 00:39
Rapsim ir nākotne, jo tas ir labs proteīna avots, tomēr audzētājiem jābūt uzmanīgiem – šī kultūra ir visgaršīgākā, tādēļ ļoti sargājama no kaitēkļiem un slimībām, tā lauka dienā Padures pagasta uzņēmumā Upeskalni AB zemniekiem stāstīja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) augkopības nodaļas vadītājs Oskars Balodis.
"Skrundas klētes" apcirkņi pildās

"Skrundas klētes" apcirkņi pildās1

2019. gada 12. jūlijā, 08:00
Nu mums beidzot ir vieta, kurā apskatīt, aptaustīt un iegādāties savu mājražotāju darinājumus, – tā bieži dzirdams biedrības "Skrundas klēte" nesen atvērtajā veikaliņā. Piedāvājums augstu novērtēts pasākuma "Nogaršo Latviju Kurzemē" konkursā "Tautas garša".
Vaļā viena no jaunajām automazgātavām

Vaļā viena no jaunajām automazgātavām2

2019. gada 12. jūnijā, 08:29
Jelgavas ielā pretī Kuldīgas 2. vidusskolai sākusi darboties viena no divām jaunuzbūvētajām pašapkalpošanās automazgātavām Kuldīgā. Šī pieder uzņēmumam "MKM mežs".
Pudeļu un skārdeņu savākšana atkal krustcelēs

Pudeļu un skārdeņu savākšana atkal krustcelēs

2019. gada 10. jūnijā, 07:00
Vēlreiz pietuvojusies depozīta sistēmas ieviešana, taču pēdējie priekšlikumi, ko uzņēmēji un nevalstiskās organizācijas iesniegušas Saeimas tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, kā arī pretrunīgās diskusijas sabiedrībā norāda, ka tā atkal var attālināties.
„Jūs gaida ļoti interesants laiks”

„Jūs gaida ļoti interesants laiks”1

2019. gada 7. jūnijā, 08:00
Ceturtdien Kuldīgā noslēgts mākslas un radošā klastera būvniecības un būvuzraudzības līgums.
Jākāpina produktivitāte, jāiegulda zinātnē un inovācijās

Jākāpina produktivitāte, jāiegulda zinātnē un inovācijās

2019. gada 10. aprīlī, 07:00
„Latvija grib pārvarēt tā saukto vidējo ienākumu slazdu, bet tuvāk augsta līmeņa ienākumu līmenim nevar virzīties bez produktivitātes kāpināšanas un bez ieguldījumiem zinātnē,” uzsver Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis. 10. aprīļa „Kurzemniekā” viņš atbild par Eiropas semestri, breksitu, Eiropas privāto pensiju, EP izaicinājumiem un citām tēmām.
Jaunas tirdzniecības vietas

Jaunas tirdzniecības vietas

2019. gada 1. aprīlī, 04:00
Kuldīgā atvērts jauns pārtikas veikals "Saldo". Lielākais vietējais gaļas pārstrādes uzņēmums "Forevers" nomainījis telpas un tagad atrodas Pilsētas laukumā 7, bet "Supernetto" Piltenes ielā pārtapis par "Rimi Mini".
Tinot gaismas virtenes, izdomā biznesu

Tinot gaismas virtenes, izdomā biznesu3

2019. gada 22. februārī, 02:00
„Šī ir mana paradīze,” saka kuldīdzniece Saiva Auziņa, Smilšu ielā 12 izrādot jaunatvērto "Svētku salonu-noliktavu".
Katrai paaudzei cita pieeja

Katrai paaudzei cita pieeja

2019. gada 18. februārī, 05:00
„Trīs vaļi, uz kuriem cenšamies turēties, ir apmierināts darbinieks, apmierināts sadarbības partneris un apmierināts klients,” saka lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmuma „Silja” valdes priekšsēde Silva Jeromanova-Maura. 18. februāra „Kurzemniekā” viņa stāsta, kādas ir uzņēmuma pamatvērtības un kā šis laiks mudina mainīties.
„Latvijas Finieris” sācis darbu Kuldīgā

„Latvijas Finieris” sācis darbu Kuldīgā

2019. gada 13. februārī, 03:00
Akciju sabiedrība „Latvijas Finieris” Kuldīgā, Cepļa ielā pie apvedceļa, atvērusi bērza finierkluču iepirkšanas laukumu, darbojas šķirošanas līnija, un blakus ēka tiek pārprojektēta par lobīšanas cehu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi