Aizvērt
Jauns tēls – gardumnīca

Jauns tēls – gardumnīca7

„Lai klientiem nekļūtu garlaicīgi, meklējam, kā mūsu šaurajās telpās piedāvāt ko nebijušu,” stāsta Kuldīgas konditorejas "Šarlote" īpašniece Aira Egle. Divās nedēļās notikušas interjera pārvērtības, jauns ir arī apzīmējums "gardumnīca".
2018. gada 5. decembrī, 08:00
Nākamajā numurā piektdien, 14. decembrī
  • Klāt 3. Advente.
  • Medijpratība un medijkritika.
  • Pielikums „Radošā Kuldīga”.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Grib palīdzēt savai pilsētai

Grib palīdzēt savai pilsētai

2014. gada 3. aprīlī, 22:38
Kuldīgas aktīvās atpūtas centrā (KAAC, agrākajā tūrisma informācijas centrā) kopš marta strādā divi jauni tūrisma speciālisti – kuldīdznieki Kate Skrinda un Toms Šternbergs, kuri atgriezušies dzimtajā pilsētā.
Graudkopjiem būs raiba vasara

Graudkopjiem būs raiba vasara

2014. gada 2. aprīlī, 00:00
Pirmdien Padurē sākās sēja – uz lauka izgāja SIA "Upeskalni AB" traktori.
Mājražotāju veikals "Kuldīgas labumi" vaļā!

Mājražotāju veikals "Kuldīgas labumi" vaļā!

2014. gada 30. martā, 21:52
Saldi, veselīgi, garšīgi, skaisti – tā Kuldīgas novada mājražotāju preces sagrupētas pa plauktiem kooperatīva veikalā "Kuldīgas labumi", kas piektdien atvērts pilsētas autoostā.
Kuldīgas labumu veikaliņš

Kuldīgas labumu veikaliņš

2014. gada 25. martā, 23:15
Piektdien 14.00 Kuldīgas novada lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Kuldīgas labumi" atklās savu veikaliņu jaunajā autoostā Sūru ielā.
No Iki par Mego

No Iki par Mego

2014. gada 3. martā, 08:32
Konkurences padome (KP) pieņēmusi lēmumu atļaut SIA Mego iegādāties 100% SIA Palink kapitāla daļu un tādējādi iegūt savā īpašumā veikalu Iki tīklu. Pēc darījuma apstiprināšanas 51 Iki mazumtirdzniecības veikals darbosies ar Mego zīmolu. Tas attiecas arī uz veikalu Kuldīgā, Dzintaru ielā 14.
Reizi gadā sanākt kopā

Reizi gadā sanākt kopā

2014. gada 25. februārī, 15:12
Trīs novadu – Alsungas, Kuldīgas un Skrundas – lauksaimnieki piektdienas vakarā pulcējās gadskārtējā ballē, kas notika Alsungas kultūras namā.
Itāļu vēsmas Kuldīgas centrā

Itāļu vēsmas Kuldīgas centrā

2014. gada 25. februārī, 15:07
13. martā Kuldīgas Rātslaukumā tiks atvērts jauns restorāns picērija Room. SIA Propeller Foodie īpašniece Santa Cine atklāj, ka projekts tiek īstenots par pašu līdzekļiem ar vīra firmas finansiālu atbalstu.
Balttour vilinājums – redzēt un nobaudīt

Balttour vilinājums – redzēt un nobaudīt

2014. gada 11. februārī, 16:27
Šogad starptautiskajā izstādē Balttour 2014, kas norisinājās trīs dienas, atkal bijis interesanti – tā, atgriezušies no Ķīpsalas izstāžu centra, teic mūspuses tūrisma pārstāvji.
Balvas trim

Balvas trim

2014. gada 11. februārī, 16:05
Tradicionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirdziņš 8. februārī lielveikalā Rimi Kuldīga pulcēja 21 uzņēmumu. No tiem pieci bija no V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas, seši – no Kuldīgas Centra vidusskolas (KCV) un viens no Skrundas vidusskolas.
Kooperatīvs Kuldīgas labumi nodibināts

Kooperatīvs Kuldīgas labumi nodibināts

2014. gada 6. februārī, 15:59
Šonedēļ tika nodibināta lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība Kuldīgas labumi. Dibināšanā ar balstiesībām piedalījās 27 mājražotāji un amatnieki.
Akumulatorus pērk ziemā

Akumulatorus pērk ziemā

2014. gada 4. februārī, 16:32
Jā, uznākot salam, akumulatoru sezona ir jūtama, atzīst Kuldīgas uzņēmuma IMA autoserviss izpilddirektors Uģis Rukuts. „Gadā pārdodam ap 100, bet 75 no tiem – ziemā.”
Maluzvejnieku Ventā kļuvis mazāk

Maluzvejnieku Ventā kļuvis mazāk

2014. gada 28. janvārī, 16:39
Februārī beigsies licencētā nēģu zveja Ventā. Tai sākoties, kārtības sargi solīja, ka papildu piešķirtās naudas un tehnisko ierīču dēļ cīņa ar maluzvejniecību būs sekmīgāka. Kā šosezon veicies? Par to uz diskusiju aicinājām Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieku RINALDU GŪTPELCU, Valsts policijas Kuldīgas kārtības policijas priekšnieci VITU MASLOBOJEVU, Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes vecāko inspektoru JĀNI SPRUGEVICU un SIA Kurzemes cope pārstāvi, kā arī licencētās zvejas tiesību nomnieku GUNTI KĀRKLIŅU.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi