Aizvērt
Vaļā viena no jaunajām automazgātavām

Vaļā viena no jaunajām automazgātavām2

Jelgavas ielā pretī Kuldīgas 2. vidusskolai sākusi darboties viena no divām jaunuzbūvētajām pašapkalpošanās automazgātavām Kuldīgā. Šī pieder uzņēmumam "MKM mežs".
2019. gada 12. jūnijā, 08:29
Nākamajā numurā pirmdien, 17. jūnijā
  • Zādzības no dzīvokļiem. Kā pasargāties?
  • Somijas pieredze bibliotēku darbā.
  • Pirmā avīze Kuldīgā – pirms 110 gadiem.
  • Darba drošība karstumā.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 67
Drukātās avīzes e-versija Nr. 67 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Kuldīgas labumu veikaliņš

Kuldīgas labumu veikaliņš

2014. gada 25. martā, 23:15
Piektdien 14.00 Kuldīgas novada lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Kuldīgas labumi" atklās savu veikaliņu jaunajā autoostā Sūru ielā.
No Iki par Mego

No Iki par Mego

2014. gada 3. martā, 08:32
Konkurences padome (KP) pieņēmusi lēmumu atļaut SIA Mego iegādāties 100% SIA Palink kapitāla daļu un tādējādi iegūt savā īpašumā veikalu Iki tīklu. Pēc darījuma apstiprināšanas 51 Iki mazumtirdzniecības veikals darbosies ar Mego zīmolu. Tas attiecas arī uz veikalu Kuldīgā, Dzintaru ielā 14.
Reizi gadā sanākt kopā

Reizi gadā sanākt kopā

2014. gada 25. februārī, 15:12
Trīs novadu – Alsungas, Kuldīgas un Skrundas – lauksaimnieki piektdienas vakarā pulcējās gadskārtējā ballē, kas notika Alsungas kultūras namā.
Itāļu vēsmas Kuldīgas centrā

Itāļu vēsmas Kuldīgas centrā

2014. gada 25. februārī, 15:07
13. martā Kuldīgas Rātslaukumā tiks atvērts jauns restorāns picērija Room. SIA Propeller Foodie īpašniece Santa Cine atklāj, ka projekts tiek īstenots par pašu līdzekļiem ar vīra firmas finansiālu atbalstu.
Balttour vilinājums – redzēt un nobaudīt

Balttour vilinājums – redzēt un nobaudīt

2014. gada 11. februārī, 16:27
Šogad starptautiskajā izstādē Balttour 2014, kas norisinājās trīs dienas, atkal bijis interesanti – tā, atgriezušies no Ķīpsalas izstāžu centra, teic mūspuses tūrisma pārstāvji.
Balvas trim

Balvas trim

2014. gada 11. februārī, 16:05
Tradicionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirdziņš 8. februārī lielveikalā Rimi Kuldīga pulcēja 21 uzņēmumu. No tiem pieci bija no V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas, seši – no Kuldīgas Centra vidusskolas (KCV) un viens no Skrundas vidusskolas.
Kooperatīvs Kuldīgas labumi nodibināts

Kooperatīvs Kuldīgas labumi nodibināts

2014. gada 6. februārī, 15:59
Šonedēļ tika nodibināta lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība Kuldīgas labumi. Dibināšanā ar balstiesībām piedalījās 27 mājražotāji un amatnieki.
Akumulatorus pērk ziemā

Akumulatorus pērk ziemā

2014. gada 4. februārī, 16:32
Jā, uznākot salam, akumulatoru sezona ir jūtama, atzīst Kuldīgas uzņēmuma IMA autoserviss izpilddirektors Uģis Rukuts. „Gadā pārdodam ap 100, bet 75 no tiem – ziemā.”
Maluzvejnieku Ventā kļuvis mazāk

Maluzvejnieku Ventā kļuvis mazāk

2014. gada 28. janvārī, 16:39
Februārī beigsies licencētā nēģu zveja Ventā. Tai sākoties, kārtības sargi solīja, ka papildu piešķirtās naudas un tehnisko ierīču dēļ cīņa ar maluzvejniecību būs sekmīgāka. Kā šosezon veicies? Par to uz diskusiju aicinājām Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieku RINALDU GŪTPELCU, Valsts policijas Kuldīgas kārtības policijas priekšnieci VITU MASLOBOJEVU, Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes vecāko inspektoru JĀNI SPRUGEVICU un SIA Kurzemes cope pārstāvi, kā arī licencētās zvejas tiesību nomnieku GUNTI KĀRKLIŅU.
Vai tad latvietis iztiks bez desām un speķa?

Vai tad latvietis iztiks bez desām un speķa?

2014. gada 23. janvārī, 15:22
Diez vai nākotnē no latviešu galdiem pazudīs tradicionālie gaļas un zivju kūpinājumi, pat ja tiks īstenotas Eiropas Komisijas (EK) plānotās izmaiņas par koksnes izmantošanu pārtikas produktu kūpināšanā, uzskata vietējie mājražotāji.
Nedaudz dārgāk, bet lielākā problēma – šķirošana

Nedaudz dārgāk, bet lielākā problēma – šķirošana

2014. gada 23. janvārī, 15:18
Kādas pārmaiņas šogad sagaidāmas atkritumu apsaimniekošanā? Ieskats visos trīs – Alsungas, Skrundas un Kuldīgas – novados.
Ļoti liela interese par mājražotāju kooperatīvu

Ļoti liela interese par mājražotāju kooperatīvu

2014. gada 23. janvārī, 15:02
Pirmajā seminārā ceļā uz Kuldīgas novada mājražotāju un amatnieku kooperatīvu trešdien bija sanācis liels pulks interesentu. Mārtiņzālē nebija brīvu vietu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi