Aizvērt

Pārsteigums Sieviešu dienā

2018. gada 8. martā, 15:40
Pārsteigums Sieviešu dienā
Foto: Lāsma Reimane
8. martā Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma audzēkņi Raimonds Goža un Rolands Bukovskis zibakcijā pa tulpei pasniedza satiktajām dāmām. "Kurzemniekā" arī Laila Liepiņa un Aiga Blumberga priecīgas par pārsteigumu.
Komentāri
Nožēlojami!
2018. gada 25. martā, 13:11
Tik daudz gadu pagājuši, un no šī liekulības tirgus - PSRS atraugām nekādi vaļā netiek.Būtu savas MĀTES godinājuši, nevis visu baru - maukas, netikles, plēsoņas, čūskas, meles, intrigantes u.t.t. reizē. Cik tad nu daudz ir mūsu vidū mātes Terēzes? Labi, ja dažas, bet vai kāda būtu Kurzemniekā, nudien šaubos.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi