Aizvērt

Izdomai nav robežu

2019. gada 5. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Izdomai nav robežu
Foto: Lāsma Reimane
Lūk, tā ar patvarīgi izliktām zīmēm, stabiem, bluķiem un šķērsām noliktu auto kāds snēpelnieks cenšas ierobežot satiksmi gar savu māju uz neliela celiņa, kas savieno Snēpeles un Lonu (Ieru) asfaltētos ceļus. Citi varētu braukt apkārt pa asfaltu, bet tad ir kilometra līkums. Tāpēc dažkārt cauri izšmaucot ne tikai vieglās un kravas mašīnas, bet arī sabiedriskais autobuss. Pašvaldība snēpelnieku neatbalsta, tāpēc viņš zem aizlieguma zīmes pierakstījis: „Pateicības uz dome@ kuldiga.lv.”
Komentāri
lasītājs
2019. gada 12. aprīlī, 11:16
es snēpelnieku vietā vēl biežāk izvēlētos šo ceļa posmu.. Kārtējais demokrātijas paraugs, izdomāt, ka "eto majo" un vēl vainot citus par to, ko izdomājis...caurvējš!
Lauki
2019. gada 7. aprīlī, 10:35
Paskatoties kadstrs.lv Nr. 62900060048 (ja tā ir pareizā vieta), tad redzams, ka ceļš ved caur privātīpašumu, kuram caurbraucoš ceļš neparādās, tikai līdz īpašuma robežai un viss.. Un tur jau tikai īpašniekam ir teikšana, ļaut braukt kādam vai nē. Palabojiet, ja nepareizi domāju.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā jūs ievērojat piesardzību saistībā ar Covid-19?
Nekur nepulcējos
Cenšos ievērot divu metru distanci
Mazgāju rokas
Dezinficēju virsmas
Iepērkos reizi nedēļā
Strādāju attālināti
Reti izeju no mājas
Dzīvoju kā agrāk
Uzskatu, ka piesardzība ir pārspīlēta
Kurzemnieks Horoskopi