Aizvērt

Horoskopi

01.10.2019 - 31.10.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem jauni izaicinājumi jau labu laiku klauvē pie durvīm. Uzdrīkstēties un riskēt vairāk nekā drosmīgajam Aunam raksturīgi nebūs viegli, bet ļoti auglīgi. Īpaši profesionālajā jomā parādās jaunas iespējas.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršu glābšanas veste būs neizsīkstošā humora izjūta un optimisms. Mazliet vairāk piepūles prasīs ikdienišķi rutīnas darbi, grūtāk būs sevi pierunāt no rīta celties, bet spēja pasmaidīt pašam par sevi palīdzēs visu izdarīt atbilstoši normām un pat noteiktajā termiņā.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņi rūpīgi plānos darāmos darbus, bet ar izpildījumu šad tad var arī misēties. Nevajadzētu būt pārāk bargiem pret sevi. Jāļauj sev palaiskoties, nekautrējoties jālūdz palīdzība citiem, un viss iecerētais realizēsies. Juridiskos jautājumus ieteicams atlikt uz citu mēnesi.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēzis mobilizēs savu radošo potenciālu. Padarītie darbi būs ar pievienoto vērtību – praktiski un arī dvēseli veldzējoši. Ja kāds no kolēģiem būs iecerējis sev brīvāku brīdi izkārtot uz Vēža rēķina, darbā var izskanēt asākas vārdu pārrunas. Vēzis sevi apcelt neļaus.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvas ne tikai sapņos par jauniem profesionālajiem sasniegumiem, bet arī darbosies, lai tos sasniegtu. Mācīsies, organizēs tikšanās ar motivējošiem cilvēkiem, vairāk laika pavadīs darbā. Spēja ātri reaģēt nestandarta situācijās būs ļoti nozīmīga, lai gūtu panākumus.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavas visu, kam ķersies klāt, uztvers nopietni. Darbā risināsies lietišķas un produktīvas sarunas. Ja pret likteņa piespēlētajām izmaiņām neizturēsies konservatīvi, tad tiks slēgti jauni sadarbības līgumi. Iepriecinās attiecības ar tuviniekiem. Bezrūpīgums, mīļums un sapratne.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem ieteicams atturēties no iesaistīšanās konfliktos, lai arī iekšējā taisnīguma izjūta uz to varētu mudināt. Paturot savu viedokli pie sevis un vairāk uzmanības koncentrējot tiešo pienākumu veikšanai, ar darbiem izdosies pierādīt savu taisnību.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioniem veiksme mīlestībā noteiks kopējo mēneša enerģētisko fonu. Partneris darīs visu iespējamo, lai attiecībās atgrieztos medusmēneša sajūta. Pret brīvajiem Skorpioniem Visums būs īpaši dāsns, dāvās tikšanās ar cilvēkiem, ar kuriem sajūtu līmenī var nonākt uz viena viļņa.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem, lai arī vēlams būtu trenēt savus profesionālos muskuļus un gādāt par finansiālo stabilitāti, darbs nebūs ne prātā. Birojā nosēdēt būs grūti, jo labprātāk patiks tikties ar draugiem un pavadīt laiku ar mīļoto cilvēku. Aktīva komunikācija, daudz īsu izbraucienu, kursu un mācību.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžu ierastais ritms var nedaudz sašūpoties bērnu vai mazbērnu dēļ. Darbā Mežāzis sajutīsies neaizvietojams, ar entuziasmu metīsies papildināt zināšanas, lai būtu pietiekami labi informēts par jauninājumiem savā profesionālajā sfērā. Taupīgi ar naudu!
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem darbā atmosfēra var kļūt saspringtāka, tādēļ svarīgi saglabāt iekšējo mieru un pārliecību, ka viss, kas notiek, ir uz labu. Saskarsmē ar mājiniekiem valdīs harmonija. Ne viens vien Ūdensvīrs sāks jaunas un noturīgas attiecības.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm atvērsies durvis, pie kurām ilgu laiku klauvēts. Būs jūtams, kā sen lolotas cerības sāk realizēties ne pašu iniciatīvas dēļ, bet labvēlīgu apstākļu iespaidā. Ja darbā piedāvā uzņemties lielāku atbildību, droši jāpieņem izaicinājums.