Aizvērt

Horoskopi

07.02.2020 - 29.02.2020
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auni ar entuziasmu iesaistīsies sabiedriskajā dzīvē, būs pārpilni ar idejām, kuru realizācijai meklēs sadarbības partnerus. Kādā saviesīgā pasākumā nokļūšana uzmanības centrā nesīs popularitāti. Ar finansēm – apdomīgi! Vairāk jāskaita un mazāk jātērē, jo jau pēc neilga laika var būt nepieciešamība pēc lielākas naudas summas.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem viegli būs veidot kontaktus ar cilvēkiem, iepazīties un atjaunot senas pazīšanās. Tas pavērs jaunas iespējas privātajā dzīvē. Labs laiks ģimenes veidošanai un mājokļa uzlabošanai. Lielo atklāsmju laiks, kad zemapziņa īpaši aktīvi dos signālus par pareizajām izvēlēm.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņi vislabāk jutīsies mājās, kur valdīs patīkama gaisotne. Būs viegli saprasties ar ģimenes locekļiem: bērni būs paklausīgi un dzīvesbiedrs īpaši jauks. Darbā kolēģu atzinīgs novērtējums garantēts. Un ne bez iemesla. Dvīnis būs čakls kā bitīte.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem patiks baudīt vienatni, analizēt notiekošā likumsakarības un nodoties sev patīkamām nodarbēm. Bet kas tev deva! Draugi un radi būs bieži viesi mājās. Var tikt atsākta kāda sena nodarbe vai attiecības. Pagātne par sevi atgādinās un radīs jaunus nākotnes plānus.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām romantiskajās attiecībās gaidāmi patīkami pārsteigumi – partneris izteiks vilinošus piedāvājumus, kuriem pretoties būs grūti. Ar dzīvesvietu un tās labiekārtošanu saistīti jautājumi kārtosies kā pa diegu. Īstie cilvēki, piedāvājumi un iespējas nāks īstajā laikā.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām februāris būs īpaši dinamisks, kurā patiks pārplānot, pārkārtot, pārstrukturēt un darīt kaut ko pavisam citādi, nekā bijis iepriekš. Labi veiksies finansiālo jautājumu kārtošana, īpaši, ja uzticēsieties intuīcijai. Ģimenē var nākties pacīnīties par savām tiesībām ar nelokāmu nostāju.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svari enerģiju smelsies dažādās dzīves piedāvātās baudās: labās filmās, gardos ēdienos un dzērienos, romantiskās attiecībās un hobijos. Ģimenē valdīs patīkama gaisotne, vienoties un rast kompromisus būs īpaši viegli, tādēļ laiks ķerties arī pie sasāpējušiem jautājumiem.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioniem šis laiks vislabāk piemērots, lai atpūstos un sevi lutinātu, tādēļ par nepadarītajiem darbiem nevajadzētu sevi šaustīt. Arī aktīva atpūta ir atpūta. Ieteicams apcerēt dzīvi, meditēt, filozofēt un stratēģiski plānot nākotni.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlnieku viedoklis var atšķirties no kādas augstākstāvošas personas, piemēram, priekšniecības domām un uzskatiem. Asas vārdu kaujas labus rezultātus nesola. Ir reizes, kas pie labāka rezultāta noved ne līdz galam izteikta vārda pārliecība vai paklusēšana. Tiem, kuri būs gatavi pieņemt izaicinājumus, karjerā iespējamas izmaiņas.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem partnerattiecībās var mazliet pazemināties temperatūra, bet tas nenozīmē, ka tās atdziest uz mūžu. Varbūt ir kādi pārrunājami jautājumi, pēc kuriem tās kļūtu godīgākas un saprotošākas. Atklātībā var nākt kāds noslēpums. Darbā kāds piedāvājums var nākt pavisam negaidītā veidā.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem jāizmanto visas piedāvātās iespējas paaugstināt kvalifikāciju. Vēlāk noderēs. Attiecībās iespējamas jaunas vēsmas. Dzīvesbiedrs vai arī Ūdensvīrs pats var nākt klajā ar piedāvājumiem, kas pamaina ierasto ritmu.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm spēki jāiegulda it visā, kas vērsts uz pašizaugsmi, jaunu iemaņu apgūšanu un profesionalitātes paaugstināšanu. Jābūt gatavām pieņemt izaicinājumus, jo zvaigznes šobrīd lēmušas jums piedāvāt šajā jomā lielo dzīves lozi.