Aizvērt

Horoskopi

01.01.2020 - 31.01.2020
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem jāizmanto Visuma dāsni piešķirtā enerģijas deva un jārāpjas pa karjeras kāpnēm uz augšu, cik jaudas. Veiksmīgs laiks tālejošu plānu uzsākšanai, ilgtermiņa mērķu izvirzīšanai. Vienīgais, no kā šobrīd jāuzmanās, ir vēlēties par maz.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem nagi niezēs ģimenes ligzdā uzrīkot lielo sakopšanas talku. Tiks tīrīti kakti no vecām, nefunkcionālām mantām un prāts no destruktīvām domām. Labi veiksies ar īpašumiem saistītu jautājumu kārtošana, labas izredzes kļūt turīgākam.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem ar naudu jārīkojas prātīgi. Nav ieteicams aizdot vai aizņemties. Arī lieli tēriņi var neattaisnot uz sevi liktās cerības. Personīgajā dzīvē jaunas iespējas pavērs kāda sena pazīšanās. Labs laiks ģimenes veidošanai un mājokļa labiekārtošanai.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem lielo atklāsmju un dzīves pamatvērtību pārvērtēšanas laiks, kurā gribēsies un būs arī iespēja atbrīvoties no smagumiem, kas nospiež sirdi un nerada gandarījumu. Darbā prieku radīs kolēģu atzinība. Veselībai veltītā uzmanība tiks atalgota ar labu pašsajūtu.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām materiāli labumi gaidāmi pateicoties tam, ka tiek pabeigts kāds agrāk iesākts, bet nepadarīts darbs. Sabiedriskajā dzīvē Lauvas metīsies ar pilnu jaudu, domubiedru un atbalstītāju netrūks. Tas motivēs izvirzīt jaunus mērķus.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām mērķtiecīga paziņu loka paplašināšana un sava produkta vai idejas reklamēšana vainagosies panākumiem. Jauniepazītie cilvēki var pavērt citādu skatījumu uz ierastām situācijām un rosināt izmēģināt rīkoties ne tā, kā ierasts.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem mājās nevajadzētu censties ieviest milzu reformas, jo gaisotne jau bez tā var būt stipri sakarsusi. Savas taisnības meklēšana par katru cenu var rezultēties ne tā, kā iecerēts. Optimisms un pozitīvs skatījums būs trumpis, ar kuru pārspēt jebkurus šķēršļus.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioniem finansiālie jautājumi jārisina ar apdomu, darījumos jāpārliecinās, ka visi noteikumi ir skaidri un saprotami. Darbā iespējamās pārmaiņas ieteicams uztvert kā jaunas iespējas, tad tās par tādām arī kļūs. Koši tērpi un saviesīgi pasākumi būs kā pozitīvs lādiņš.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem iespējama sociālā stāvokļa statusa maiņa vai sadarbība ar ietekmīgiem cilvēkiem. Draugu un radu mājās šomēnes būsiet gaidīts viesis. Arī radošo talantu izpausmei burvīgs laiks. Ja ilgstoši domāts par kādu ideju, tad šobrīd jāķeras tai klāt. Labs iesākumu laiks.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem skatiens jāvērš profesionālās izaugsmes virzienā. Jāmācās jaunas lietas un jāpilnveido meistarība. Naudas maciņā kāds lieks eiro var iebirt, pateicoties veiksmīgai nejaušībai. Ģimenei būs nepieciešams Mežāža stiprā pleca atbalsts.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem piedāvājums mainīt dzīves virzienu, uzsākt ko jaunu darba sfērā vai mainīt veicamo pienākumu apjomu ir apdomāšanas vērts. Vai tik šī nav jūsu lielā iespēja? Par sevi atgādinās pagātne agrāk satiktu cilvēku vai darītu darbu veidā.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm sirdspukstu ritmi janvārī būs īpaši dinamiski. Mīlestība virmos gaisā, lutinot un pārsteidzot. Patiks baudīt, kāda nu katrai Zivtiņai tuvāka sfēra. Cita rīkos ģimeniskus pasākumus, cita daudz laika veltīs mākslai, sportam, muzicēšanai vai gleznošanai.