Aizvērt

Horoskopi

01.04.2019 - 30.04.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem jāatbrīvo lielāki trauki – toveri, kannas, stikla burkas un maisi –, lai būtu, kur sabērt naudu, kas plūdīs virpuļodama. Pārliecība, ka paša viedoklis ir vissvarīgākais, un vēlme to uzspiest citiem cietīs sakāvi. Jāmēģina visu sarunāt pa draugam.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vērši centīsies savus dabas dotos ķermeņa dotumus pieslīpēt līdzvērtīgi augstākajiem skaistuma standartiem. Skaistumkopšanas speciālisti, fitnesa treneri un prāta kouči nevarēs atkauties no Vēršiem kā pakalpojuma ņēmējiem.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņi būs neiecietīgi pret vārguļiem, nīkuļiem un tiem, kuri nepiekrīt viņu viedoklim, tādēļ dzirksteles šķīdīs, vārdi sprēgās, līdz Dvīnis būs panācis savu. Mīlestībā iedegušies sirdspuksti liks virzīties strauji uz priekšu.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēži līdīs vai no ādas ārā, lai iepriecinātu ikvienu, kas nonāk viņu redzeslokā. Dāvanas, komplimenti un dažādi fifīgi uzmanības apliecinājumi apbērs tuvos cilvēkus kā no pārpilnības raga. Kas tiks pašiem? Apziņa, ka esi nenovērtējami labs.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvu atklātība un tiešums ne visiem var patikt, bet būs derīgi ikvienam, kam trāpīs. Spēcīgas intuīcijas vadīta, Lauva nonāks tur, kur viņas padoms visvairāk nepieciešams. Ar pieticību Lauvas nevarēs lepoties.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavas vēlēsies visu, ko var nosaukt par krutāko, tādēļ prasības pret sevi un citiem būs augstas. Nevajadzētu neko iegādāties uz parāda, jo pāršaut pār strīpu ar izdevumiem būs viegli. Vēstule no tālienes atnesīs kādu prieka vēsti.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svari līdzās mīļotajam cilvēkam jutīsies kā Dieva ausī. Mīļas, draudzīgas un romantiskiem uzmanības apliecinājumiem piepildītas attiecības ģimenē. Vientuļie Svari savu vientuļnieka statusu zaudēs. Un ne jau bez paša iniciatīvas.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioni veiks revīziju savā un arī sevi interesējošo cilvēku prātā. Dziļas, intīmas sarunas ar mīļoto būs labākā nodarbošanās. Prāts strādās čakli, bet rokas gan var mierīgi dusēt klēpī. Fiziskajās aktivitātēs dominēs laiskums un kūtrums.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem ne viens vien noteiks diagnozi, ka tos pārņēmusi lielummānija. Un ne bez pamata. Ja Strēlnieks ķersies kam klāt, tad ar vērienu. Dārgi pirkumi, sportošana, strādāšana līdz spēka izsīkumam un ēšana – mērenību ievērot būs grūti.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāži trauksies izpētīt visu jauno. Darbā ar savām oriģinālajām idejām, kā mainīt ierasto ritmu un panākt labākus rezultātus ar mazāku piepūli, priekšniecība var tikt nokaitināta. Bet vai tad Mežāzis kādreiz ir uztraucies par to, ka kādam nepatīk viņa rīcība?
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīru ego būs ļoti spēcīgs, tādēļ tie uzturēsies tikai tādās kompānijās, kur par sevi dzirdēs uzslavas. Kritizētāji no Ūdensvīru dzīves var tikt izsvītroti, un nelīdzēs nekāda činkstēšana un attaisnošanās, ka nebija ļauni domāts.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm ģimeniskais ies uz urā. Pasākumi radu lokā, izbraucieni un kopīgi darbi ar bērniem un dzīvesbiedru būs pozitīvu emociju piesātināti. Laiks ķerties klāt mājas remontam, mazdārziņa iekopšanai, dzimtas saieta rīkošanai un citiem ar tuviniekiem saistītiem plāniem.