Aizvērt

Horoskopi

01.12.2019 - 31.12.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem labs laiks nokārtot apdrošināšanu vai dokumentus valsts iestādēs. Rezultāts atkarīgs no tā, ar kādu noskaņojumu ķersieties šim darbam klāt.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem aktualizējas mājas dzīve. Patiks iepriecināt tuviniekus un arī pašam saņemt uzmanības apliecinājumus. Mīlīgo gaisotni ģimenes ligzdā nodrošinās gardas maltītes un dvēseliskas sarunas.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņi jutīs spēka un optimisma pieplūdumu, ko vēlams izmantot produktīvi kāda plāna realizēšanā. Laiks ķerties pie lieliem darbiem ar tālejošiem, pat pārgalvīgiem mērķiem!
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem attiecībās ar tuviniekiem tā vien gribēsies ieviest korekcijas. Lai arī patiks pamācīt, ieteikt un izpalīdzēt, nevajadzētu pārcensties.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām sabiedrisko aktivitāšu ziedu laiks. Gozēšanās publikā sola panākumus, popularitāti, jaunas iespējas un arī patīkamas pārmaiņas privātajā dzīvē.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavas koncentrēs uzmanību uz sevi: veltīs laiku izaugsmei, spēs pielāgoties vai arī situāciju pārveidot sev par labu. Lielu domu domāšanas un plānu kaldināšanas laiks.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svari izzinās dažādas garīgās prakses un izvēlēsies sev atbilstošāko, kas palīdz stiprināt garu. Radošajiem māksla, citiem sports ļaus prāta apcirkņos ieviest kārtību.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioniem neviens kalns nebūs par augstu un neviena aiza par dziļu, lai to pārvarētu savu mērķu vārdā. Citu ieteikumi gan var netikt izpildīti, jo visam tie nevēlēsies ķerties klāt.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlnieki rosīsies kā darbarūķi. Vēlme uzlabot materiālo stāvokli motivēs gan ilgākām darba stundām, gan tādiem darbiem, kas nez cik ilgi atlikti neērtību vai slinkuma dēļ.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem attiecībās var aktualizēties pagātne – agrāk sastaptie cilvēki, piedzīvotās situācijas un izjustās emocijas. Ja tā, ir vērts padomāt, kādēļ tas atkārtojas. Atbildes sniegs ieklausīšanās sevī.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem – atspēriens pirms lēciena profesionālajā jomā. Nevajadzētu par grūtībām gausties, bet gan censties izprast, vai tās nenorāda uz to, ka vajadzīgas pārmaiņas. Dzīve visu pasaka priekšā – jāvēro.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivis ņems labuma maksimālo devu, tādēļ dienu ritms būs dinamisks. Jāsaprot, ka visiem labs nekad nespēsi būt, tādēļ visās situācijās nav vērts izdabāt. Jāieklausās sirdsbalsī.