Aizvērt

Horoskopi

01.03.2019 - 31.03.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem lielo darbu burzmā jāatvēl laiks atvaļinājumam vai tālākam braucienam. Pragmatiski jāmeklē labākais piedāvājums. Arī studiju vai karjeras plāni būs auglīgi. Līdz ar pavasara sauli asinis būs uzsilušas un ļoti patiks riskēt, bet ar auto jābrauc prātīgi.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vērši par katru cenu turēsies pie ierastā, tomēr gribēs arī gūt jaunus iespaidus, un tas sagādās pārdzīvojumus. Jāpieņem svarīgi lēmumi, bet apdomīgajam Vērsim tas vienmēr ir sarežģīti. Ja darbā rodas ķibeles, nopietni jāpārdomā, par ko tās vēsta. Varbūt spēki tiek tērēti nepareizi? Varbūt vecais jāatlaiž, lai atbrīvotu vietu kam jaunam?
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem pavasara ziedi šķitīs īpaši koši, jo saules stari atkausēs ledu arī sirdī. Uzmanības apliecinājumi no dzīvesbiedra būs mērāmi ne gramos, bet kilogramos, bet partnera nenovērtētie kals slepenus plānus. Priekšniecība veikumu novērtēs un piedāvās tīkamākus darba nosacījumus.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem drīz būs jāpierāda savas spējas, tādēļ enerģijas rezerves der papildināt. Bez veselīga uztura un kustībām jāparūpējas arī par dvēseles labsajūtu. Var izmēģināt dažādas garīgās prakses. Ģimenē attiecības nebūs vienkāršas, tādēļ tai jāvelta lielāka uzmanība.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvas piedzīvos īstu medusmēnesi, jo otrā spēs saskatīt un novērtēt labo. Varbūt pievērs acis uz to, ko negribas redzēt, bet tām patiks domāt, ka tāda ir pareizā attieksme. Lai vai kā, izjūtas būs labas. Vairāk uzmanības prasīs bērni, mazbērni un radu atvases. Viss par veselību jāuztver nopietni.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavu labākais draugs un arī negantākais ienaidnieks var būt pašu prāts, tādēļ par noskaņojumu jādomā īpaši. Apstākļi ietekmēs maz – svarīga būs attieksme, ar kādu ķerties darbam klāt. Paredzama rosība dzīvesvietā: mēbeļu pārbīde, gadiem krātu krāmu izmešana, remonts, jauna mājokļa iegāde.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem īpašumu lietās nevajadzētu balstīties visoptimistiskākajās prognozēs. Ģimenē nenāktu par ļaunu dažus pienākumus uzticēt citiem, jo iespējams, ka Svari uzņēmušies par daudz. Attiecībās solīti romantiski mirkļi, bet darbā šis būs laiks, kad pabeigt iesākto, nevis sākt ko jaunu.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioni ar draugu un paziņu atbalstu necerēti veiksmīgi nokārtos kādu naudas jautājumu. Labs laiks biznesa sākšanai, partneru meklējumiem, savas produkcijas vai pakalpojuma piedāvāšanai. Vairāk uzmanības un iejūtības prasīs attiecības ar brāļiem, māsām un citiem tuviem radiniekiem.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem pārsteigumus sagādās bērni. Lai tie būtu tikai patīkami, laikus jāraugās, kādā sabiedrībā tie pavada laiku, kā veicas skolā. Arī pieaugušajām atvasēm vajadzēs atbalstošu plecu. Situācijas ar naudu būs kā mācību stunda, ka šajā jomā spontāni lēmumi vienmēr neatmaksājas. Lai arī optimistiem šķiet, ka visam būs gana, šķērdēties nevajag.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem nebūs vaļas slinkot, jo līdz ar pirmajiem saules stariem būs modies arī možais gars un vēlme pasauli darīt labāku. Sākot ar sevi. Miera meklējumos tiks ieviesti jauni ieradumi, mainīsies attieksme pret ģimeni, kolēģiem un draugiem. Attiecībās ar otro pusīti nevajadzētu ļaut negatīvajām emocijām uzliesmot – pateikto atpakaļ nepaņemt.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīrs būs gatavs rīkot revolūciju, un citiem ar to nāksies rēķināties. Tiks meklēti līdzīgi domājošie, spriests, kā pasauli darīt labāku globāli un ērtāku dzīvi – privāti. Arī sociālajos tīklos izpaudīsies cīnītāja gars, cenšoties pārliecināt par sava redzējuma pareizību. Naudu šomēnes der vairāk skaitīt, mazāk tērēt.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm rūpīgi jāstrādā nākotnes vārdā. Visām pārmaiņām, kas skar profesionalitāti, ir nozīme. Ja tā vēl nešķiet, jāpārdomā, kādēļ notiek tieši tā. Neaizmirstiet par draugiem, ar kuriem kopā izēsts ne viens vien puds sāls! Iespējams, martā viņi nebūs omulīgi kā allaž, bet vai tad draudzībā nav arī jāsniedz palīdzīga roka?