Aizvērt

Horoskopi

01.07.2019 - 31.07.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem mīļākais teiciens būs: „Vajag tik rakt!” Enerģijas būs pārpārēm, lai nākotnes labā nokārtotu fundamentālas lietas. Tie, kuri ilgi bijuši sevis meklējumos, beidzot atradīs vietu zem saules – nāks atskārsme, kas jāmaina, lai apmierinātība vairotos.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršus brīvības gars mudinās dumpoties un apkārtējiem liks respektēt viņu vēlmes un vajadzības. Vērsis apzināsies, ko ir pelnījis, un to arī paņems. Labi veiksies ar nekustamo īpašumu: var pirkt, pārdot, mainīt, remontēt un labiekārtot.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem attiecību sakārtošanas laiks. Ciešā apņemšanās iet kopsolī ar tiem, ar kuriem no sirds to gribas darīt, mudinās uz darbību. Kāds straujiem soļiem tuvosies laulību ostai, cits attiecību modelī ieviesīs reformas.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem darbā viss kārtosies uz to labāko. Vajadzēs apgūt prasmes, lai droši kāptu pa karjeras kāpnēm, sāktu individuālo darbību vai citādi kļūtu neatkarīgāki. Zvaigznes ir Vēžu pusē, lai profesionālo dzīvi pilnveidotu.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām netrūks ideju, kā rāmo ikdienu izpušķot. Tā kā būs vēlme no dzīves saņemt vislabāko, tiks rastas izklaides iespējas. Ne tā vienkārši, bet ar vērienu. Lauvu draugi, saturieties! Šo dzīves baudītāju atrakcijās jūs tiksiet ievilkti līdzi.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām attiecībā pret bērniem jātur roka uz pulsa. Vajadzētu palīdzēt tiem saplānot dienas gaitas, lai nesadara blēņas. Nedrīkst aizmirst arī par tiem, kuri loloti jau vairākus gadu desmitus. Vecāku atbalsts ir neatsverams jebkurā vecumā.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem dinamisks laiks: sapulces, konferences, darījumu tikšanās, īsāki un garāki izbraucieni. Tie, kurus neapmierina braucamais, meklēs jaunu. Par spīti aizņemtībai Svari atradīs laiku tuvākajiem, un ģimenē būs mīļa gaisotne.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioni naudu šķiedīs uz visām pusēm. Un kādēļ gan ne? Tās būs pārpārēm, un ar savu dāsno dabu tie gribēs iepriecināt arī mīļos cilvēkus. Kas notiek attiecībās ar brāļiem, māsām vai kaimiņiem? Varbūt palicis kas nepārrunāts un nu varētu to izdarīt?
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem dzims idejas, tādēļ plāni mainīsies ne pa dienām, bet pa stundām. Popularitāte un ietekme darbā augs – daudzi ieklausīsies viņu ieteikumos. Naudas būs vairāk, bet, kā to tik ātri varēja iztērēt, sapratīs tikai Strēlnieks pats.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem būtiski mainīsies domāšana. Ārēji to varēs pamanīt tā, ka mainīsies arī ieradumi un attieksme. Tas, kas šķita svarīgs agrāk, var zaudēt vērtību. Tuvākajiem pārsteigumu netrūks.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem var būt darba piedāvājums, kas sakustinātu arī citas dzīves jomas. Rūpīgi jāizsver visi "par" un "pret", pirms to pieņem. Mīlas lietās zvaigznes ir īpaši vēlīgas. Varbūt laiks atšķirt jaunu lappusi?
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivis uzmanību veltīs mīlestībai. Brīvās skries pa randiņiem, bet citas dzirdēs saldus čukstus un ar īpašiem uzmanības apliecinājumiem pašas lutinās mīļoto. Romantiskiem izbraucieniem nav labāka laika par šo. Darbi? Pagaidīs.