Aizvērt

Horoskopi

13.11.2018 - 19.11.2018
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auni kopā ar ģimeni un ļoti tuviem draugiem jutīsies tik labi, ka plašāki pasākumi tos nevilinās. Gardas vakariņas, grāmata, laba filma un mīļo cilvēku tuvums būs viss, kas nepieciešams.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vērši sargās privāto dzīvi un ar informāciju par sevi pārlieku dāsni nedalīsies. Kādam tas var šķist kā nelaipnība, bet, lai katrs domā, ko grib.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem dzīves jēgas meklējumi diezin vai rezumēsies ar saprātīgām atbildēm uz paša jautājumiem. Nav ko filozofēt, jāķeras klāt reāliem darbiem.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēži ieguldīs naudu, lai būvētu stingrus karjeras pamatus. Mācības, izglītojošas literatūras lasīšana, kursi un semināri būs dienas kārtībā.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām nauda viegli ieplūdīs maciņā un tikpat viegli no tā aizplūdīs, atstājot taustāmas lietas. Tās diez vai būs praktiskas, jo tiks iegādātas ar domu, ka dzīve jābauda pilnībā.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām jāatceras, ka pašdisciplīna ir labākais veselības garants. Ja ar to ir švaki, tad būtu vērts pacīnīties, jo organisms protestēs, ja nejutīs pienācīgu cieņu. Varbūt nevajag tik daudz strādāt?
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem labs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā. Nevajadzīgās mantas jāmet atkritumu urnā, destruktīvās domas jāpalaiž līdzi rudens vējiem un jāpamāj ardievas cilvēkiem, kuri liek justies slikti.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpionus rudenīgie vakari rosinās uz dziļām pārdomām par to, vai dzīves virziens izvēlēts pareizs. Iespējams, jāpamaina nodarbošanās vai vismaz jāpadomā, kā to mainīt nākotnē.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem šaubas var bremzēt sasniegt to, kas iekārots. Jāpārstāj sevi šaustīt par kādreizējām kļūdām, arī sirdī pašam jānotic savai varēšanai. Uz priekšu!
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem, kuri apveltīti ar veselīgu humoru, nedēļa paskries priekos. Viss ir tikai tik nopietns, cik katrs pats to uztver. Labi kārtosies jautājumi, kas saistīti ar svešvalodām un ārzemēs dzīvojošajiem.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem Visums jo spilgti ar ārējiem notikumiem atspoguļos to, kas notiek pašos. Ja kāds tuvinieks šķendējas, varbūt tas norāda, ka Ūdensvīrā pašā nav harmonijas? Pārmaiņas jāsāk ar sevi!
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivis bārstīsies ar radošām idejām kā no pārpilnības raga. Ar to izpildi vienatnē var ne īpaši labi veikties, tādēļ jāsadarbojas ar kārtīgiem darbarūķiem.