Aizvērt

Horoskopi

02.06.2019 - 30.06.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auni ieceres realizēs enerģiski un ar nesatricināmu mērķtiecību. Darbs ies no rokas, arī mājās tiks ieviesta kārtība, visu un visus noliekot pie vietas. Kompromisi nāks grūti. Brīvie savu sirdsāķīti var satikt ārzemju braucienā.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem radošais gars lidināsies augstu virs zemes. Savienojot skaisto ar praktisko, izdosies lieliskas idejas. Šis ir būtisku pārmaiņu laiks, tādēļ viegli situācijas veidosies tajās jomās, kur tie būs gatavi mainīt ierasto. Nav vērts turēt to, kas slīd ārā no rokām.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņi rādīs raksturiņu. Apkārtējiem šķitīs, ka vienā iemājojuši divi: jaukais un nešpetnais. Dvīņi dzīvos uz visiem simt! Ja prieki, tad līdz histēriskiem smiekliem; ja bēdas, tad ar durvju aizciršanu un draudīgiem skatieniem.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžu veiksmes noslēpums būs platais smaids, pārliecinošā stāja un nesatricināmā ticība, ka viss izdosies. Visums lēmis atalgot par veikumu gan materiāli, gan emocionāli. Profesionālajā jomā laiks vērst skatienu plašāk.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām mīlas frontē spilgti notikumi. Ilglaicīgās attiecībās esošie vēlmi doties kopsolī tālāk var apstiprināt juridiski, bet šaubīgas savienības var arī izjukt. Naudas šomēnes būs vairāk.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām atslēgas vārds – uzdrīkstēties. Sapņos par izaugsmi nevajag sevi ierobežot nedz vērienā, nedz teritorijā. Izdosies viss, ko ar prātu var iztēloties. Jāsaprot, kas ir galvenais, ar ko gribas nodarboties, un jāļaujas.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svaru veikums tiks novērtēts – iespējams kāpiens pa karjeras kāpnēm un lielāks atalgojums. Vai viņi sev noticēs? Vairāk laika der atvēlēt bērniem vai mazbērniem – viņi prasa savu uzmanības devu.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioni pasauli tvers caur rozā briļļu prizmu. Kāds var to izmantot ļaunprātīgi un ausīs ieliet informāciju, kas tam izdevīga. Radošajiem izdosies sevī atklāt jaunu šķautni, un tas sniegs pozitīvas izjūtas.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlnieki pārveidos tuvāko apkārtni. Dzīvesvietā būs īstas pārvērtības: tiks pārkrāmēti skapji, pārbīdītas mēbeles, krāsotas sienas. Ģimenei nāksies rosīšanos novērtēt atzinīgi vai arī paklu
sēt – iebildumi diez vai tiks uzklausīti.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem laiks atpūtināt muskulatūru un vairāk nodarbināt smadzenes: plānot, sapņot, ieklausīties zemapziņā un ne tikai sev atklāt, bet arī Visumam paziņot par patiesajām, dziļākajām vēlmēm. Stiprināsies draudzība ar tālumā dzīvojošajiem.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem izdevumu vairāk, nekā plānots, tādēļ materiālā situācija būs viena no sarunu tēmām. Dzims arī brīnišķīgas idejas, ko ikdienas ritmā pamainīt, lai naudas plūsma palielinātos.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm garlaicība nebūs pa prātam, tādēļ ik vietā radīsies padoms, kā visu darīt jautrāk un citādāk. Iespējama darba apstākļu maiņa. Ģimenes cilvēkiem mīlestības un sapratnes laiks, bet brīvajiem par sevi atgādinās kāds agrāk zināms īpašs cilvēks.