Aizvērt

Horoskopi

06.11.2019 - 30.11.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem kopīgas nākotnes plānošana ieviesīs ģimenē lielisku saskaņu. Veselības labad jāsabalansē darba un atpūtas režīms, jānostiprina ēšanas paradumi un jāatsakās no kaitējošiem ieradumiem.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem iespēju laiks: jāiet uz priekšu, jāiemācās tas, kas pavērtu ceļu iespējām, par kurām sapņots, bet kas nemācēšanas dēļ netiek izmantotas. Jānotic sev un jāmēģina! Naudas būs vairāk, bet, iespējams, ar to nāksies atdot parādu.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem izdosies viss, uz ko būs vērsts prāts. Tiem, kuri koncentrēsies uz peļņu, finansiālā situācija krietni uzlabosies, bet citiem svarīgāk šķitīs sakārtot ģimenes lietas un izdosies attiecībās ieviest īstu idilli. Ar lielu jaudu var atjaunoties interese par pamestu vaļasprieku.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem mīlestības piepildīts laiks. Sirsniņa kņudēs biežāk, jo uzmanības no mīļiem cilvēkiem netrūks – viņi uzsmaidīs, apkamps, izteiks komplimentu. Aplaimotais Vēzis dāsni dalīsies ar tikpat siltām jūtām.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām izdosies tās ar darbu saistītās pārmaiņas, par kurām jau labu laiku domāts. Jāļaujas radošumam, jāmeklē oriģināla pieeja. Privātā zona tiks cītīgi sargāta, tādēļ nelūgtie viesi var palikt pie namdurvīm.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām būs iespēja vairāk laika pavadīt vienatnē un ļauties apcerei. Spēka avots – sveču gaisma, mūzika, meditācija, prāta vingrinājumi. Nauda nāks un ies, atmiņas par to atstājot praktisku lietu izskatā.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svaru izpalīdzīgā daba mudinās pastutēt kādu dzīves pabērnu. Iejūtība ir laba, bet jāatceras, ka palīdzēt drīkst tikai tam, kurš to lūdz. Citādi iejaukšanās otra dzīvē ir uzbāzība.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpionu izsapņota gaisa pils var tik uzcelta gluži nejauši, virknējoties labvēlīgiem notikumiem. Signāli darbā liks mobilizēties un izdarīt to, kam negribējās ķerties klāt un kas nomāca kā melns mākonis.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlnieki draugus, biznesa partnerus un citus savā dzīvē ielaistos cilvēkus ļoti smalkā sietā atsijās kā pelavas no graudiem. Attiecības uz nepareiziem pamatiem sabruks, bet abpusēji lietderīgās nostiprināsies.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem jāvelta uzmanība finanšu dokumentiem, lai nav zaudējumu. Lai līdzsvarotu situāciju ģimenē, laiks doties visromantiskākajā ceļojumā – sevis izpētē. Dzīves jēgas meklējumi nesīs idejas, kas maināms, lai pats un tuvākie justos labi.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem būs nauda, bet arī neplānoti tēriņi. Jārīkojas ar apdomu un jābūt disciplinētiem. Sirdslietās gan pat vēlams ļauties mirkļa iegribām. Romantikas netrūks!
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm jāatbrīvojas no šaubām par savām spējām. Neviena karjeras virsotne nebūs par augstu. Dodoties tālākā ceļā, satikšanās ar īpašu cilvēku ļaus sirdij gavilēt. Ģimenē ienāks termini "atbildība", "pienākums", "reputācija".