Aizvērt

Horoskopi

04.01.2019 - 31.01.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auni alks pēc izmaiņām un būs gatavi par to dalīties ar citiem, tādēļ darbā var valdīt spraiga gaisotne. Grūti pateikt, vai pēc plašajām diskusijām Auns varēs apmierinātībā berzēt rokas jau uzreiz vai pēc laika, kad būs ieviestas lielākas korekcijas, nekā sākotnēji domāts.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem dvēselisku meklējumu un sevī ielūkošanās laiks, kad tiek veikta pamatīga inventarizācija paša vēlmēs, iespējās un gatavībā kaut ko dzīvē mainīt, lai realizētu kādu vilinošu iespēju. Būs raksturīga sadumpošanās un spontāna lēmumu pieņemšana.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem ar radiem, kaimiņiem un kolēģiem jārauga pārāk nemētāties ar dziļdomīgiem domugraudiem, kas var aizvainot un kā dzirkstele iešauties pakulu maisā. Dzīve caur cilvēkiem reizēm uzdod jautājumus par to, cik saprotoši spējam būt pret citādo. Kā būs ar tevi, Dvīni?
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem tēriņos robežas sev novilkt būs grūti. Pirkt un palutināt sevi šķitīs pašsaprotami, lai gūtu vismaz ārēju apmierinājumu, kamēr dvēselē kāds urķējas un uzdod ļoti personiskus jautājumus. Lai arī tas nebūs viegli, Vēzis spēs sev atbildēt un pieņemt lēmumus, kas urķēšanos pārtrauks.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām, īpaši par radošiem darbiem, naudiņa maciņā ripos strauji. Gan romantiskajās, gan darba attiecībās var nākties izdzīvot sirdi kutinošus mirkļus. Kādam var tikt pamātas ardievas, bet no jauna sastaptajiem cilvēkiem būs pozitīva loma ilgtermiņā.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām mājas būs īsta miera osta, kur veldzēt dvēseli kopīgās atmiņās, šī brīža aktivitātēs un nākotnes iecerēs. Bet ārpus mājas par miera mirkļiem nav ko sapņot: par sabiedrisko statusu, profesionālo varēšanu un publisko tēlu nāksies pierādīt sevi konkurences apstākļos.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem, iespējams, ne pēc pašu iniciatīvas, ar pilnu atdevi nāksies risināt jautājumus, kas saistīti ar ģimeni un dzīvesvietu. Jāiesaistās remontā, jāpalīdz vecākiem vai jāpaveic vēl kāds kā no gaisa novēlies darbiņš. Partnerattiecībās – tikai mieru!
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioniem iespējamo fizisko kaišu visticamākais iemesls būs iekšēja nespēja sadzīvot ar sevi, tādēļ īpaši jārūpējas par garīgo labsajūtu. Pastaigas svaigā gaisā, fiziskas aktivitātes, gardas maltītes vai kas cits, kas sagādā prieku, nevajag liegt.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem labprāt gribētos laiski gozēties saulītē jūras krastā kādā siltākā zemē, bet reti kurš to varēs atļauties. Pirmkārt, tādēļ, ka naudas maciņš pagājušajā mēnesī krietni patukšots, otrkārt, – profesionālajā sfērā ieguldītais būs pamats nākotnes naudas āderei.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem ar dzīvesvietu un lielām materiālām vērtībām saistītus lēmumus ieteicams krietni apdomāt, neko nesasteidzot. Kad gribas straujā tempā graut, pārdot, uzlabot, mainīt un labiekārtot, jāskaita līdz desmit, jāaprunājas ar gudriem ļaudīm un tad vēlreiz visu jāpārdomā.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem visa veida partnerattiecībās, kas nav stabilas, šis būs pārbaudījumu laiks. Viss var izskatīties tikai melns vai balts, tādēļ gribēsies izlemt un pateikt galavārdu, kādiem kompromisiem esat gatavs, bet ar ko vairs neesat mierā.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm aktivizēsies sociālā dzīve: darba dēļ padzisušu saikņu atjaunošana ar draugiem, dalība projektos, kādā klubā vai biedrībā. Popularitāte sekos pa pēdām, var būt labi darba un publicitātes piedāvājumi, kas jāizmanto uz pilnu jaudu.