Aizvērt

Horoskopi

01.09.2019 - 30.09.2019
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem jāpievērš uzmanība, kāda informācija nonāk līdz ausīm. Iespējams, autobusā vai parkā uz soliņa kāda nejauši noklausīta saruna ir tieši par to, kas šobrīd Aunam būtiski. Pasaule dos norādes, kā jārīkojas, lai justos harmonijā ar savu statusu un materiālo situāciju.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem rūpes par bērniem un darbs būs savā starpā konkurējošas prioritātes. Lai arī tādēļ dienu ritms var būt riksītī izskrienams, viss tiks paveikts izcili. Visam, kas saistīts ar ārzemēm, ir fundamentālu procesu iesākumu laiks. Lai pamati būtu stabili, lēmumi kārtīgi jāpārdomā.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem neskaidros un šaubīgos procesos labāk neiesaistīties. Paša sastrādātās tumšās lietiņas ātri nāks gaismā, un arī kādam citam var rasties vēlme apvest Dvīni ap stūri. Priecīgā ziņa – vairāk laika izdosies pavadīt vietā, kur ir Dvīņu sirds un mīļi cilvēki. Par omulību tie gādās ar vislielāko rūpību.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem tik tīkamā iespēja pabūt vienatnē un klusumā mēneša sākumā nebūs iespējama. Apkārt valdīs liela rosība, vai ikvienam radīsies kāda vajadzība, kurā nepieciešama Vēžu iesaistīšanās. Kādu nesenu vienošanos vai noslēgtu līgumu var nākties koriģēt, lai vienotos par izdevīgākiem nosacījumiem.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām jāpievērš uzmanība pašsajūtai, jāseko līdzi tam, kas notiek dvēseles templī – organismā. Varbūt pienācis laiks uzsākt darbības, lai atbrīvotos no kādas kaites vai netikuma, kas traucē, bet muļķības pēc vēl tiek piekopts? Harmonija pašā radīs harmoniju apkārtējā pasaulē.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavām, ja vispār būs kāds kreņķis, tad par citu cilvēku attieksmi, savstarpējām attiecībām, kolēģu neveiksmēm vai kaimiņu nebūšanām. Paša pasaulē visam vajadzētu ritēt gludi un ierasti, ja tikai savas empātijas dēļ pārāk neiedziļināsieties citu dzīvē.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svari būs uzvilkušies kā "Duracell" baterijām uzlādēti zaķi. Visur centīsies piedalīties, ieņemt līdera pozīciju, regulēt, izlabot un ieteikt. Svaru entuziasms iedvesmos. Atbalstītāju netrūks, ar kuriem kopīgi tiks paveiktas lielas lietas. To gan nevarēs teikt par bērniem, kuri pavadiņā iet nebūs gatavi.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioni var piedzīvot situāciju, kas rada dežavū sajūtu – tā jau reiz ir bijis. Jāuzticas intuīcijai, kas Skorpioniem īpaši spēcīga, un jādodas virzienā, ko norāda sirds. Iespējami jauni iesākumi, virziena maiņa kādā no dzīves sfērām. Izdevība būs, bet kā būs ar uzdrīkstēšanos?
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekus debesis turpinās testēt, cik veikli tie prot rīkoties ar naudu. Ja iekrājies kāds senāks parāds vai nenomaksāts rēķins, tad par to tiks atgādināts. Varbūt labāk savlaicīgi nokārtot. Darbā iespējama reorganizācija, pienākumu pārdale vai arī jaunas iespējas.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem par savu vietu biznesā un stāvokli sabiedrībā var nākties pacīnīties. Ne viss rokās dosies viegli, bet, ko izdosies iegūt, tas būs pamatīgs un ilgtermiņā. Mīlas trauciņā ūdens var sašūpoties, ja pret partneri tiks izvirzītas pārāk augstas prasības.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīru sirdis sitīs straujā ritmā. Gribēsies izjust plašu emociju gammu, izzināt noslēpumaino un nebijušo, tādēļ uz piedzīvojumiem tie nebūs skubināmi. Tēriņu būs daudz, tādēļ jostu var nākties savilkt ciešāk un pastrādāt vairāk, nekā gribētos.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm darbā notikumu plūsma palīdzēs peldēt pa straumi tā, it kā viss būtu sakārtots līdz pēdējam sīkumam. Ja ar mīļoto cilvēku attiecību pamatā ir uzticība un kopīgi mērķi, tās piedzīvos īstu renesansi. Brīvās zivis uz mēneša beigām var zaudēt savu vientuļnieka statusu.