Aizvērt

Horoskopi

03.07.2020 - 02.08.2020
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auni turēsies pie principa, ka viens nav karotājs un tādēļ komplektēs sev spēcīgu komandu. Darbā un ģimenē šonedēļ panākumu atslēga slēpjas sadarbībā. Sabiedriskajā dzīvē patiks uzņemties pienākumus, kas sola slavu un plašu atpazīstamību.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vērši darbā kals jaunus, vērienīgus plānus un izvirzīs drosmīgus mērķus. Pret citiem būs noskaņoti kareivīgi, prasīs no viņiem un dzīves kopumā to, kas, Vēršaprāt, viņiem pienāks. Iedvesmas avots būs draugi, ar kuriem kopā izēsts ne viens vien sāls puds.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem, kuri sevi pierādījuši kā izcilus darbiniekus, šis būs spraigs laiks, kurā jāraušas augšā pa karjeras kāpnēm līdz pašai virsotnei. Attiecības ar radiem var būt izaicinājums. Var būt sajūta, ka jālavās kā pa mīnu lauku, nezinot, kurā brīdī un vietā sprāgs. Svarīgi saglabāt mieru.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem tuvu cilvēku ieteikumi būs noderīgi, lai ķertos klāt kāda ilgstoši prātu nodarbinājuša jautājuma risināšanai. Vēzis vairs nerimsies mīļā miera labad, bet mainīs visu, kas maināms. Jautājumi par bērniem var pakutināt nervus un patukšot maciņu.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām dibinās jaunas draudzības, iepazīsies ar interesantiem, ilglaicīgā periodā sev nozīmīgiem cilvēkiem. Kas notiek darba lauciņā? Vai nav pienācis laiks kaut ko šajā jomā pamainīt? Patiks viss, kas paplašina redzesloku un pilnveido intelektuālo līmeni.
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavas daudz apkārt neskatīsies un citu problēmām uzmanību nepievērsīs, jo svarīgākās atbildes uz dažādiem dzīves jautājumiem tiks meklētas sevī. Savas personības pārvērtēšanas un mainīšanas laiks. Ceļošana, diskusijas un iesaistīšanās sabiedriskās aktivitātēs būs dienu kārtībā.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svari uzdos sev jautājumu, kur paliek nauda. Materiālās situācijas sakārtošana tā, lai par to nebūtu jākreņķējas, ir labākais, ko Svari šobrīd var sevis labā paveikt. Ar pārlieku darba slodzi nevajadzētu pārspīlēt. Veltiet laiku sev patīkamām nodarbēm.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioniem pastiprināta interese par visu mistisko, dabas zinātnēm, pirtniecību, veselību un ķermeņa labsajūtas iemesliem. No atmiņas apcirkņiem tiks izcelti seni notikumi, lai tos apskatītu ar šī brīža izpratni. Biznesa plānos var nākties ko pamainīt, meklēt jaunas iespējas.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem būs lieliskas saskarsmes prasmes un spējas pārliecināt par savu taisnību. Spēsiet pierunāt vai ikvienu par jebko. Mīlestībā jautājumi var kārtoties diezgan sarežģīti. Ne tādēļ, ka mīļotais cilvēks rīkosies pretēji gaidām, bet tāpēc, ka Strēlnieks pats būs niķīgs.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāži ne tikai no citiem prasīs būt atbildīgiem, bet arī paši izaicinājumus pieņems ar možu garu un ieinteresētību. Kalnu gāšanas un reformu ieviešanas laiks svarīgās dzīves jomās. Nauda var radīt spriedzi un mudināt ķerties klāt situācijas uzlabošanai.
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīru enerģija atjaunojas un optimisms atgriežas ar pilnu jaudu. Ja arī ārējos iemeslus tam vēl var arī nemanīt, spēcīgā intuīcija jau vēsta, ka patīkamu dzīves pagriezienu laiks tuvojas. Lietas kārtojas! Dzīvesvietā patiks pārvietot mēbeles, pārkrāsot sienas.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm finansiālā situācija neļaus ieslīgt pašapmierinātībā. Spriedze ienākumu un izdevumu sakarā būs labvēlīga augsne dažādu risinājumu atrašanai materiālās situācijas uzlabošanai. Sarunas atgriezīsies pie jau reiz risinātām tēmām, ļaujot atšķetināt senus attiecību mezglus.