Aizvērt

Horoskopi

01.03.2020 - 01.04.2020
aunsAuns
21. marts - 19. aprīlis
Auniem ārkārtīgi labs mēnesis, lai gūtu profesionālus panākumus. Iespēja nomainīt darba jomu, strauji pavirzīties pa karjeras kāpnēm esošajā vietā vai iegūt algas paaugstinājumu vai citādu vērā ņemamu atbalstu no darba devēja.
versisVērsis
20. aprīlis - 20. maijs
Vēršiem aktualizēsies jautājumi par ceļojumiem, starptautiskām attiecībām, sadarbību ar tālumā dzīvojošajiem. Labas izredzes atklāt savus talantus plašākām masām. Ģimenē jābūt gatavam kompromisiem un jauniem sadarbības modeļiem.
dviniDvīņi
21. maijs - 21. jūnijs
Dvīņiem joprojām aktuāla ir naudas tēma. Ne tādēļ, ka tās trūktu, bet tādēļ, ka jau labu laiku ir dzimusi kāda ideja, kuras realizācijai tā nepieciešama. Būs! Vēl tikai mazliet jāpietaupa, lai lielais sapnis piepildītos.
vezisVēzis
22. jūnijs - 22. jūlijs
Vēžiem domas grozīsies par un ap attiecībām ar kādu cilvēku. Dzīvesbiedrs, sadarbības partneris, kolēģis vai kāds radinieks, bet sadzīvošana ar viņu nav viegla. Jāmaina taktika, jāmeklē iemesli, kas mudina citus cilvēkus rīkoties tā, kā viņi rīkojas.
lauvaLauva
23. jūlijs - 22. augusts
Lauvām gribēsies sapņot, bet priekšniecība vai sadarbības partneri nepārprotami norādīs, ka to darīt nav laika. Jāstrādā. Pie kam, , ja gribas labi nopelnīt, tad darbs jāpadara, samazinot izmaksas un iekļaujoties termiņos. Nu ko? Jāsarauj!
jaunavaJaunava
23. augusts - 22. septembris
Jaunavas kārtos materiālas dabas jautājumus, rēķinās un kaukulēs, lai ar minimālu ieguldījumu gūtu maksimālu labumu. Padomdevēju netrūks, versijas izskanēs dažnedažādās. Dzirdētais jāizvērtē, tomēr jāturas pie sava pragmātiski izstrādātā plāna.
svariSvari
23. septembris - 23. oktobris
Svariem krietna deva sava laika un uzmanības būs jāvelta ģimenei, bērniem, lieliem un maziem mājas darbiņiem. Vai tas nogurdinās? Varbūt. Vai tas radīs gandarījumu? Noteikti! Fundamentālu vērtību iedibināšanas laiks.
skorpionsSkorpions
24. oktobris - 21. novembris
Skorpioniem darbā neskaidrības var rasties pārpratumu dēļ, tādēļ nenāks par skādi lieku reizi pārliecināties, ka viss saprasts pareizi un tikai tad rīkoties. Došanos tālākā ceļā labāk atlikt uz vēlāku laiku, bet vietējā mēroga izpriecas var rīkot uz pilnu klapi. Tās izdosies lieliski.
strelnieksStrēlnieks
22. novembris - 21. decembris
Strēlniekiem daba devusi bagātīgu, radošu domu lidojums, bet nu naudas jautājumu kārtošana un pietaupīšana, ja nepieciešams, ir dzīves gaitā jāiemācās pašam. Tiem, kuri to jau izdarījuši, marts paies bez kreņķiem par finansēm. Kuri vēl ne – tiem liks mācīties.
mezazisMežāzis
22. decembris - 19. janvāris
Mežāžiem būs daudz enerģijas un liela vēlme ieviest dzīves galvenajās jomās – ģimenē un darbā, ieviest skaidrību. Tiks meklētas atbildes uz dažādiem jautājumiem. Varbūt kāds ko noklusē? Nepasaka līdz galam? Mānās? Melo? Mīl? Pietiekami samaksā? Labi padara uzticēto?
udensvirsŪdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris
Ūdensvīriem jautājumos, ko kārto kā aiz slēgtām durvīm, lai būtu tālāk no svešām ausīm un ausīm, jāturpina saglabāt konfidencialitāte. Vai tas ir jauns produkts vai kāda interesanta iecere, īstenot to būs vieglāk slepenībā. Slavas laurus varēs plūkt aprīlī.
zivisZivis
19. februāris - 20. marts
Zivīm būs iespēja papildināt savu maciņa saturu. Piedāvājumu būs daudz un Zivtiņas – čaklas. Jābūt gatavām iet uz izvirzīto mērķi, un veiksme būs sabiedrotā. Visums testā par žēlsirdības un līdzjūtības spēju tiks iegūts augstākais vērtējums.