Aizvērt

Vai par Ventas rumbas apskati jāmaksā?

2018. gada 29. jūnijā, 00:00
Vai par Ventas rumbas apskati jāmaksā?
„Jocīgākais jautājums bijis tāds: „Vai par Ventas rumbas apmeklējumu jāmaksā?” Kuldīdzniekus tas uzjautrina, bet, ja labi padomā, pasaulē par daudzu dabas objektu apskati ir jāmaksā,” saka tūrisma speciāliste Inese Krone.
Komentāri
ddd
2018. gada 6. jūlijā, 19:49
aizmirsu vel piebilst, ka ejot pa veco tiltu turistam galva grozas abos virzienos ne tikai rumbas virziena..bet kas parventas estrades puse??? Karkliem , zali aizaugsi krasti...(nez cik desmitu tukstosi vajadzigs lai izcirstu tos krumus, jeb tie kkadi exkluzivi,prieks turistiem audzeti biotopi)...mototrases cienigs cels... turisma specialisti ibio
ddd
2018. gada 6. jūlijā, 19:45
Pasaule par cilveku izklaidi ir padomats, bet pie mums kuldiga? apskati rumbu, vecpilsetu,smilsalas , paeed un aidaa uz Ventspili vai Liepaju, jo vairak ari pilseta nav ko darit.
Lai prasitu naudu ir japiedava attiecigs pakalpojums, bet kas pie rumbas?zeliga tacina, kuru tak varetu izklat ar koka segumu, ari pie pasas rumbas varetu izveidot koka platformu lai apmekletajiem nav jadruzmejas ka silkem muca...tapec Vispirms kvalitativs pakalpojums un tikai tad domas par maksu., nevis otradi...nemiet piemeru no igauniem!!!!!!!!!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi