Aizvērt

Vai par Ventas rumbas apskati jāmaksā?

2018. gada 29. jūnijā, 00:00
Vai par Ventas rumbas apskati jāmaksā?
„Jocīgākais jautājums bijis tāds: „Vai par Ventas rumbas apmeklējumu jāmaksā?” Kuldīdzniekus tas uzjautrina, bet, ja labi padomā, pasaulē par daudzu dabas objektu apskati ir jāmaksā,” saka tūrisma speciāliste Inese Krone.
Komentāri
ddd
2018. gada 6. jūlijā, 19:49
aizmirsu vel piebilst, ka ejot pa veco tiltu turistam galva grozas abos virzienos ne tikai rumbas virziena..bet kas parventas estrades puse??? Karkliem , zali aizaugsi krasti...(nez cik desmitu tukstosi vajadzigs lai izcirstu tos krumus, jeb tie kkadi exkluzivi,prieks turistiem audzeti biotopi)...mototrases cienigs cels... turisma specialisti ibio
ddd
2018. gada 6. jūlijā, 19:45
Pasaule par cilveku izklaidi ir padomats, bet pie mums kuldiga? apskati rumbu, vecpilsetu,smilsalas , paeed un aidaa uz Ventspili vai Liepaju, jo vairak ari pilseta nav ko darit.
Lai prasitu naudu ir japiedava attiecigs pakalpojums, bet kas pie rumbas?zeliga tacina, kuru tak varetu izklat ar koka segumu, ari pie pasas rumbas varetu izveidot koka platformu lai apmekletajiem nav jadruzmejas ka silkem muca...tapec Vispirms kvalitativs pakalpojums un tikai tad domas par maksu., nevis otradi...nemiet piemeru no igauniem!!!!!!!!!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi