Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 23. novembrī
  • Sumināti pagastu ļaudis.
  • Vietne Šoreizesbalsošu.eu.
  • Peripetijas ap katlu.
  • Lai bērniem būtu ģimene.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 132
Drukātās avīzes e-versija Nr. 132 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Hobijs vai atkarība?

Hobijs vai atkarība?

2016. gada 26. augustā, 14:03
„Nezinu, vai man sēņošana ir tikai hobijs vai atkarība, bet, jūnijā ieraugot pirmās gailenes, saņemu it kā adatas dūrienu un ar mani ir cauri. Esmu spējīga uz mežu doties katru dienu,” saka Kurzemnieka lasītāja Kristīne.
Smags trieciens

Smags trieciens

2016. gada 23. augustā, 16:25
„Jācīnās ar lapsām un vanagiem. Nesen rudās garnadzes vienā naktī aiznesa visu vistu saimi, un tas bija ļoti smags trieciens. Ja momentā visu noskalpē, tad rokas nolaižas,” saka Skrundas pagasta Mazdārznieku saimniece Dace Aigare.
Nepakļāvīgās personības

Nepakļāvīgās personības

2016. gada 16. augustā, 15:30
„Doktorantūras laikā strādāju ar mikroorganismiem, kuri pēc savas izturības ir ļoti līdzīgi Sibīrijas mēra baktērijām. Bija aizraujoši strādāt ar šādām sīkbūtnēm. Tas ir gandrīz kā darbs kopā ar spēcīgām un nepakļāvīgām personībām,” saka Madars Reimanis.
Zvēri un radio

Zvēri un radio

2016. gada 9. augustā, 15:48
Laidu pagasta Robežnieku laukā meža zvērus atbaida radio. Saimnieks Jānis Vanags: „Par vēlu to diskotēku uzliku. Cūkas raka kartupeļus, zaķis ēda kāpostus un sarkanās bietes. Latvijas Radio 2 nebija tik efektīvs. Kā uzliku radio SWH, kur Fredis runā, tā cūkas vairs nav bijušas.”
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 7. augustā, 15:20
„Ja jūties ērti, nepārtraukti esot ar savām domām, vajag tikai skriet domai līdzi un to ķert,” saka SIA MT Mērnieks īpašnieks Mārtiņš Grīniņš
Ziedu mašīna

Ziedu mašīna

2016. gada 4. augustā, 15:55
„Gan Andra Rēvalde, gan Tatjana Stepanova manu mašīnu piekrāva pilnu ziediem tā, ka atpakaļ redzēt nevarēju, – štokrozes, saulespuķes, ežziedes, hortenzijas un šleierīši. Mudīte Bumbiere teica, lai dārzā ņemu visu, kas vajadzīgs. Ar viņas ziediem rotāju Padures muižas parka lielo vāzi,” pēc pasākuma Cecīlijas menuets priecājas tā režisore Alise Volanska.
Mierīgi gulēt

Mierīgi gulēt

2016. gada 2. augustā, 15:11
Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola: „Esam solījuši lielos nodokļus nepaaugstināt, lai uzņēmēji naktīs var mierīgi gulēt.”
Kokakola noder

Kokakola noder

2016. gada 28. jūlijā, 15:32
„Laputis dārzā labi var nobendēt ar kokakolu, vienkārši uzlejot to virsū, jo utīm laikam kola negaršo,” saka mājsaimniece Agra.
Sēdēt mājās?

Sēdēt mājās?

2016. gada 26. jūlijā, 21:20
„Ja man saka – „tu sēdi mājās ar bērniem”, vienmēr reaģēju ļoti asi. Ar bērniem nevar sēdēt – tas ir darbs,” teic aktrise un divu meitiņu mamma Laura Siliņa.
Zvaniet uz kapiem

Zvaniet uz kapiem

2016. gada 21. jūlijā, 14:45
Žurnāliste praktikante zvana pašvaldības komunālajam dienestam, lai uzzinātu, kad konkrētā kapsētā būs kapu svētki. Tur skan atbilde: „Zvaniet uz kapiem!”
Līdz Ziemassvētkiem

Līdz Ziemassvētkiem

2016. gada 19. jūlijā, 15:33
„Atrakcijā Zelta ikrs laimējušie balvas var saņemt... nu, līdz Ziemassvētkiem. Citādi nāks Ziemassvētku vecītis un tās sajuks,” Kuldīgas dzīrēs saka kultūras centra runasvīrs Andris Grīnvalds.
Gatavojas skrējienam

Gatavojas skrējienam

2016. gada 14. jūlijā, 15:30
„Kāju potītes cieši notinu ar elastīgo saiti, velku ceļu sargus, kājās – darba apavus. Tie ir augstāki, satur potītes un ir ar biezāku zoli. Mēģinu noturēt līdzsvaru un nekrist,” par savām uzvarām Alekšupītes skrējienā saka Inārs Pilskungs.