Aizvērt
Jo jaunībā paši gribēja

Jo jaunībā paši gribēja

„Vecākiem ir tieksme bērniem likt kādu mūzikas instrumentu apgūt tāpēc, ka jaunībā viņi paši to vēlējās, bet es neieteiktu tā rīkoties. Pasaulē jau pietiek tādu cilvēku, kuri nav īstajā vietā un dara to, kas pašiem nepatīk,” saka Undīne Rolava.
2019. gada 27. martā, 00:00
Nākamajā numurā pirmdien, 20. maijā
  • KKP: apmeklētājiem pieejamāk.
  • Liepājas ielas 25. nama stāsts.
  • EP deputāta kandidāts Andis Kudors (JKP).
  • Kā Anglijā klājas Ingai Sproģei.
  • Kādi būs reģionālie centri.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Mežā neizdomāsi...

Mežā neizdomāsi...

2016. gada 6. septembrī, 16:59
„Sēžot mežā, tu neizdomāsi nākamo Facebook vai Google, tev ir jābūt saskarsmē. Jāmācās no tiem, kuri ir pasaules līmenī. Latvijas problēma ir tāda, ka visi grib visu tuvāk mājām un uzņēmumi mokās,” saka personāla atlases speciāliste Zane Čulkstēna. (No intervijas NRA 6. septembrī)
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 2. septembrī, 17:54
„Cilvēcība spēj pārliecināt vairāk nekā kontrpropaganda. Tajā, ko uzskatām par taisnību, ir ļoti daudz cilvēcības, bet tajā, ko dēvējam par propagandu, ir ļaunums. Ir svarīgi runāt par faktiem, korupciju un briesmīgiem noziegumiem, bet cilvēcība ļauj atšķirt labo no ļaunā. Ja galva un dvēsele atbrīvota no naida, vairāk vietas paliek radošumam,” saka mākslinieks Maksims Veļičkins, kurš no Krievijas pārcēlies uz Kuldīgu.
Laimei daudz nevajag

Laimei daudz nevajag

2016. gada 1. septembrī, 15:57
„Kad esi izblandījies pa pasauli, saproti, ka lielai laimei daudz nevajag. Viss, ko dziļi sirdī ilgojos, man piepildījās Kuldīgā. Dzimtā pilsēta, dzimtenes mīlestība – to spēju novērtēt tikai tagad, kad esmu bijusi prom. Tas ir tik spēcīgi!” saka Eva Zujeva-Čīma.
Pirmā stunda

Pirmā stunda

2016. gada 30. augustā, 15:43
„Mana pirmā mācību stunda. Esmu izrunājusi sausu muti, bet stunda vēl nav beigusies. Pagriežos pret logu, kurā redzama Svētās Annas baznīca, un nodomāju: „Ko lai vēl pastāstu?”” atceras Kuldīgas Centra vidusskolas skolotāja Indra Iveta Gaile.
Hobijs vai atkarība?

Hobijs vai atkarība?

2016. gada 26. augustā, 14:03
„Nezinu, vai man sēņošana ir tikai hobijs vai atkarība, bet, jūnijā ieraugot pirmās gailenes, saņemu it kā adatas dūrienu un ar mani ir cauri. Esmu spējīga uz mežu doties katru dienu,” saka Kurzemnieka lasītāja Kristīne.
Smags trieciens

Smags trieciens

2016. gada 23. augustā, 16:25
„Jācīnās ar lapsām un vanagiem. Nesen rudās garnadzes vienā naktī aiznesa visu vistu saimi, un tas bija ļoti smags trieciens. Ja momentā visu noskalpē, tad rokas nolaižas,” saka Skrundas pagasta Mazdārznieku saimniece Dace Aigare.
Nepakļāvīgās personības

Nepakļāvīgās personības

2016. gada 16. augustā, 15:30
„Doktorantūras laikā strādāju ar mikroorganismiem, kuri pēc savas izturības ir ļoti līdzīgi Sibīrijas mēra baktērijām. Bija aizraujoši strādāt ar šādām sīkbūtnēm. Tas ir gandrīz kā darbs kopā ar spēcīgām un nepakļāvīgām personībām,” saka Madars Reimanis.
Zvēri un radio

Zvēri un radio

2016. gada 9. augustā, 15:48
Laidu pagasta Robežnieku laukā meža zvērus atbaida radio. Saimnieks Jānis Vanags: „Par vēlu to diskotēku uzliku. Cūkas raka kartupeļus, zaķis ēda kāpostus un sarkanās bietes. Latvijas Radio 2 nebija tik efektīvs. Kā uzliku radio SWH, kur Fredis runā, tā cūkas vairs nav bijušas.”
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 7. augustā, 15:20
„Ja jūties ērti, nepārtraukti esot ar savām domām, vajag tikai skriet domai līdzi un to ķert,” saka SIA MT Mērnieks īpašnieks Mārtiņš Grīniņš
Ziedu mašīna

Ziedu mašīna

2016. gada 4. augustā, 15:55
„Gan Andra Rēvalde, gan Tatjana Stepanova manu mašīnu piekrāva pilnu ziediem tā, ka atpakaļ redzēt nevarēju, – štokrozes, saulespuķes, ežziedes, hortenzijas un šleierīši. Mudīte Bumbiere teica, lai dārzā ņemu visu, kas vajadzīgs. Ar viņas ziediem rotāju Padures muižas parka lielo vāzi,” pēc pasākuma Cecīlijas menuets priecājas tā režisore Alise Volanska.
Mierīgi gulēt

Mierīgi gulēt

2016. gada 2. augustā, 15:11
Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola: „Esam solījuši lielos nodokļus nepaaugstināt, lai uzņēmēji naktīs var mierīgi gulēt.”
Kokakola noder

Kokakola noder

2016. gada 28. jūlijā, 15:32
„Laputis dārzā labi var nobendēt ar kokakolu, vienkārši uzlejot to virsū, jo utīm laikam kola negaršo,” saka mājsaimniece Agra.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Autotransporta satiksme Kuldīgā
ir labi un pārdomāti regulēta
ir haotiska
ir nesaprotama
ir bīstama
mani neinteresē
to vajadzētu uzlabot
Kurzemnieks Horoskopi