Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 16. novembrī
  • Karogs virs raidstacijas.
  • Mācītājs, kapelāns Mārtiņš Burke-Burkevics
  • Svarīgākie notikumi 100 gados.
  • Stiprā Knopkenu dzimta.
  • Jaunieši un simtgadniece – par dzimteni.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Tikai vietējiem!

Tikai vietējiem!

2016. gada 19. maijā, 15:46
„Pagājušā gada festivālā Lido zivis makšķernieku sacensībās man blakus stāvēja viens rīdzinieks. Mēs savilkām diezgan daudz, bet viņam tikai viena vimba. Šogad tikāmies Maijstraumītē. Mēs tik velkam vimbas, bet viņam atkal nav. Viņš sāka šķobīties, grozīt galvu – vai tiešām vimba pazīst vietējos? Stāvam blakus, bet viņam nekā,” stāsta Dace Vītola.
Alkoholu nelietoju

Alkoholu nelietoju

2016. gada 17. maijā, 14:22
„Es alkoholu nelietoju. Arī mana sieva nelieto. Šķiet, mani pieskata no augšas: kad varu, tad negribu; kad gribu, tad nevaru sporta vai darba dēļ. Ļoti labs variants,” kādā intervijā sacījis bokseris Mairis Briedis.
Patriots

Patriots

2016. gada 13. maijā, 15:02
„Pat tad, ja kāds pesimists man mēģina iegalvot, ka Kuldīga ir bedre, es atbildu: „Var jau būt, bet tad tā ir visskaistākā bedre pasaulē!” saka Briselē strādājošais Kuldīgas patriots Edmunds Āķītis.
Spirdzinošs malks

Spirdzinošs malks

2016. gada 12. maijā, 15:37
Ģimnāzijas stadionā guļ iereibis vīrs, bet, kad aizbraucam, viņš mundri dodas prom. Pašvaldības policijai ir brīnumaina spēja sniegt nogurušiem ļaudīm jaunus spēkus – esam kā spirdzinošs kafijas malks!”
Rokas medū

Rokas medū

2016. gada 10. maijā, 15:49
„Kad runā latviešu bērni, jūtos tā, it kā nosalušas rokas iemērktu siltā medū,” saka somu dzejniece Heli Lāksonena.
Jo sliktāk, jo labāk!

Jo sliktāk, jo labāk!

2016. gada 3. maijā, 11:04
„Mediju pamatprincips ir peļņa – jo sliktāka ziņa, jo labāka ziņa! Šai neatkarīgo mediju tumsas jūrā pašvaldību informatīvie izdevumi ir vienīgā gaismas saliņa!” tā Saeimas valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas izbraukuma sēdē Kuldīgā saka Nīcas novada domes priekšsēdis Agris Petermanis.
Darba pilnas rokas

Darba pilnas rokas

2016. gada 26. aprīlī, 15:24
Zemniekam darāmā pilnas rokas visu gadu, nav brīva laika, kad varētu kasīt aiz auss un baudīt darba augļus – tikko viens periods beidzas, sākas nākamais, teic Vārmes kāpostu audzētājs Jānis Čaročinskis.
Ziedo skolai

Ziedo skolai

2016. gada 21. aprīlī, 14:34
Kuldīgas novada domes sēdē, izskatot kārtējo iesniegumu par ziedojumu Kuldīgas 2. vidusskolai, domes priekšsēde Inga Bērziņa teica: „Man ir tāda sajūta, ka nav vairs neviena, kas šai skolai nebūtu ziedojis.”
Mežaine pelna

Mežaine pelna

2016. gada 19. aprīlī, 14:26
Skrundas novadā atdzīvojas Mežaine jeb bijusī Padomju armijas pilsētiņa, ko raņķenieki joprojām sauc par kombinātu. Jau trešo mēnesi tūrisms tur ir organizēts un pašvaldība vietu uzrauga. Kopš 12. februāra saskaitīts vairāk nekā pusotrs tūkstotis apmeklētāju, kas budžetā ienesuši ap 5600 eiro.
Augstums un koncentrēšanās

Augstums un koncentrēšanās

2016. gada 15. aprīlī, 14:25
„Darbs augstumā prasa absolūtu prāta klātbūtni un koncentrēšanos. Domas nedrīkst lidināties apkārt, citādi ir liela iespēja sajust gravitāti. Tas ir darbs, kurā redzu debesis, sajūtu vēju, esmu saulē un svaigā gaisā,” saka industriālais alpīnists, arī jurists Jānis Zunda.
Jāiet un jāstrādā!

Jāiet un jāstrādā!

2016. gada 14. aprīlī, 14:19
"Daudzi tagad tikai vaimanā un izvirza prasības, bet bez darba jau nekā nebūs. Latvieši taču prot strādāt! Un nav jau tik slikti, kā viens otrs vaimanā. Jāiet un jāstrādā!” saka Juliāna Mežale.
Skuju smaržu jūtot

Skuju smaržu jūtot

2016. gada 12. aprīlī, 14:55
Diriģents Ivars Cinkuss koru skatē Ventspilī: „Esam finiša taisnes sākumā. Jau jūtama Mežaparka skuju smarža...” (domājot par 2018. gadā gaidāmajiem Dziesmu svētkiem.)
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi