Aizvērt
Jo jaunībā paši gribēja

Jo jaunībā paši gribēja

„Vecākiem ir tieksme bērniem likt kādu mūzikas instrumentu apgūt tāpēc, ka jaunībā viņi paši to vēlējās, bet es neieteiktu tā rīkoties. Pasaulē jau pietiek tādu cilvēku, kuri nav īstajā vietā un dara to, kas pašiem nepatīk,” saka Undīne Rolava.
2019. gada 27. martā, 00:00
Nākamajā numurā pirmdien, 20. maijā
  • KKP: apmeklētājiem pieejamāk.
  • Liepājas ielas 25. nama stāsts.
  • EP deputāta kandidāts Andis Kudors (JKP).
  • Kā Anglijā klājas Ingai Sproģei.
  • Kādi būs reģionālie centri.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Sēdēt mājās?

Sēdēt mājās?

2016. gada 26. jūlijā, 21:20
„Ja man saka – „tu sēdi mājās ar bērniem”, vienmēr reaģēju ļoti asi. Ar bērniem nevar sēdēt – tas ir darbs,” teic aktrise un divu meitiņu mamma Laura Siliņa.
Zvaniet uz kapiem

Zvaniet uz kapiem

2016. gada 21. jūlijā, 14:45
Žurnāliste praktikante zvana pašvaldības komunālajam dienestam, lai uzzinātu, kad konkrētā kapsētā būs kapu svētki. Tur skan atbilde: „Zvaniet uz kapiem!”
Līdz Ziemassvētkiem

Līdz Ziemassvētkiem

2016. gada 19. jūlijā, 15:33
„Atrakcijā Zelta ikrs laimējušie balvas var saņemt... nu, līdz Ziemassvētkiem. Citādi nāks Ziemassvētku vecītis un tās sajuks,” Kuldīgas dzīrēs saka kultūras centra runasvīrs Andris Grīnvalds.
Gatavojas skrējienam

Gatavojas skrējienam

2016. gada 14. jūlijā, 15:30
„Kāju potītes cieši notinu ar elastīgo saiti, velku ceļu sargus, kājās – darba apavus. Tie ir augstāki, satur potītes un ir ar biezāku zoli. Mēģinu noturēt līdzsvaru un nekrist,” par savām uzvarām Alekšupītes skrējienā saka Inārs Pilskungs.
Palīgs

Palīgs

2016. gada 12. jūlijā, 15:51
„Ja stāvvietā redzat cilvēku atstarojošā vestē, ziniet, ka viņš palīdzēs novietot automašīnu, nevis prasīs naudu,” festivāla Dzīres Kuldīgā preses konferencē saka pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs.
Otrās mājas

Otrās mājas

2016. gada 22. jūnijā, 16:01
„Uz šosejas jūtos droši, tās ir manas otrās mājas, bet, protams, mani aizvien baida sabučošanās ar asfaltu. Mūsu autovadītāji? Nu, ir bijuši visādi, dažreiz gribas kādam iemest ar dzeramo pudeli, bet visumā viss ir kārtībā,” saka riteņbraucējs Horens Korbergs.
Viss jāpaveic

Viss jāpaveic

2016. gada 21. jūnijā, 15:42
„Līdz Jāņiem jācenšas paveikt visus darbus, jo vienmēr gribas, lai līdz svētkiem zāle nopļauta, dārzs sakārtots, viss ir skaisti,” saka kuldīdznieks Mārtiņš Romans.
Baznīcā neož pēc naftalīna

Baznīcā neož pēc naftalīna

2016. gada 16. jūnijā, 15:39
„Tie, kuri ikdienā baznīcā neparādās, Baznīcu naktī beidzot var tur iebāzt savu deguntiņu, ieraudzīt gan skaistas vēsturiskas lietas, gan to, ka, piemēram, Kuldīgas Sv. Annas baznīcā, kur saimnieko mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics, absolūti neož pēc naftalīna, drīzāk pēc roka, motocikla un citām aizraujošām lietām. Man ir aizdomas, ka tādu mācītāju Latvijā ir diezgan daudz,” saka komponists, mūzikas žurnālists Edgars Raginskis.
Ārpus likuma

Ārpus likuma

2016. gada 10. jūnijā, 13:17
„Vīriešu ordinācijas nostiprinājums baznīcas Satversmē papildus pasludina sievietes ārpus likuma. Pozitīvais ir tas, ka pašā baznīcā skaidrāk ieskanējušās arī balsis par sieviešu ordināciju un skaidra luteriska evaņģēlija aizstāvību,” saka Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes dekāne Dace Balode.
Atlīdzināt kaitējumu

Atlīdzināt kaitējumu

2016. gada 9. jūnijā, 16:09
„Piespiedu darbs tiek piespriests bieži. Arī sabiedrībai tas šķiet viens no adekvātākajiem, jo cilvēks ar darbu ir spiests atlīdzināt citiem nodarīto kaitējumu. Ja cilvēks izprot viņam piespriesto un ir gatavs to izpildīt, sadarbība ar mums veidojas vienkārša,” saka Diāna Lūse.
Elektromagnētiskais lauks

Elektromagnētiskais lauks

2016. gada 7. jūnijā, 15:10
„Datori, printeri – viss izstrādā elektromagnētisko lauku, kas uz cilvēku iedarbojas. Tāpēc, ja kādu ierīci todien nelietojat, to der atvienot no strāvas. Tikko tas izdarīts, elektromagnētiskais lauks neizstarojas. Pat tad, ja ierīce izslēgta, bet tīklam pievienota un tai spīd dežūrgaismiņa, lauks ir,” skaidro darba aizsardzības un ugunsdrošības speciāliste Gundega Brūvere.
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 3. jūnijā, 16:18
Tikšu ārā!
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Autotransporta satiksme Kuldīgā
ir labi un pārdomāti regulēta
ir haotiska
ir nesaprotama
ir bīstama
mani neinteresē
to vajadzētu uzlabot
Kurzemnieks Horoskopi