Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 21. novembrī
  • Latvijas 100 gadu svinības novados.
  • Migrēna: kā ar to sadzīvot.
  • Īvandē sumina savējos.
  • Kāpēc restaurācijas centrs tik dārgs?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 131
Drukātās avīzes e-versija Nr. 131 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 8. aprīlī, 14:59
Izglītības reforma
Kāpēc jāskrien prom?

Kāpēc jāskrien prom?

2016. gada 7. aprīlī, 17:13
„Nezinu, kādēļ Kuldīgā, līdzko pasākums beidzas, visi skrien prom. It kā kavētu pēdējo vilcienu. Kāpēc neļauj aktieriem paklanīties, nepasakās ar aplausiem?” vaicā Anita Balode.
Longbords Kuldīgā?

Longbords Kuldīgā?

2016. gada 5. aprīlī, 14:36
„Vai Kuldīgā varētu notikt kāds longborda pasākums? Lai arī ļoti gribētos kādreiz izbraukt pa Kuldīgu, šeit ir neprognozējams ietvju segums. Padurē ir piemērots kalns Pils ielā, bet tur nav pārredzams krustojums ar galveno ceļu – nobrauciena laikā kādam būtu jāparegulē satiksme,” saka Lauma Stepanova.
Taisu māksliniekus

Taisu māksliniekus

2016. gada 1. aprīlī, 16:05
„Es netaisu mākslu, taisu māksliniekus. Tā strādājot, kāds tēls vai fragments vienmēr neizdodas perfekts. Bet man svarīgi redzēt izaugsmi. Vienu dienu skatos – o, viņš spēja tikai kustināt muti, bet nu jau parādās emocijas, var dzirdēt tekstu!” stāsta Gunta Krauze.
Izaicinājumam pa pēdām

Izaicinājumam pa pēdām

2016. gada 31. martā, 14:23
„Katru mēnesi man ir jauns izaicinājums – plāns. Var teikt, jānoķer jauns vilciens – mēneša beigās esmu to noķēris, bet tad atkal tas izsprūk no rokām un jāsāk viss no gala,” saka Jurijs Šagunovs.
Cits rakurss

Cits rakurss

2016. gada 22. martā, 15:02
„Ikdienā ieciklējamies problēmās, un šķiet, ka visa dzīve pagalam, bet, ja uz tām paskatās no kosmosa, izrādās, ka tās nav nekādas problēmas. Joga ļauj uz visu paskatīties no šāda rakursa,” saka Kuldīgas uzņēmējs Juris Rudakovs.
Izprast sistēmu

Izprast sistēmu

2016. gada 17. martā, 15:28
„Galvenais ir izprast sistēmu, nevis iegaumēt faktus. Mans dzinējspēks ir interese par pasauli. Svarīgi arī, lai skolotājs iedvesmo, lai ir iekšā tajā, ko dara. Ja skolotāju pašu tēma interesē, viņš spēj aizraut arī skolēnus,” saka Skrundas skolniece Annija Kliemane.
Klavierspēle par labu darbam

Klavierspēle par labu darbam

2016. gada 15. martā, 15:06
„Man paveicās ar klavieru skolotāju Daigu Šmēdiņu, kura nedeva atlaidi. Man ļoti patīk paņemt notis un spēlēt. Klavierspēle nākusi par labu arī darbā, jo es ātri šuju un sienu mezglus,” saka neiroķirurģe Agate Zīverte.
Aicinu uz dialogu

Aicinu uz dialogu

2016. gada 11. martā, 14:38
Fonda Viegli radošajā nometnē Kuldīgā Arstarulsmirus (agrāk pazīstams kā mūziķis Gustavo) uzrunā auditoriju: „Aicinu visus uz dialogu. Ja, mani uzrunājot, sarežģīti izteikt vārdu, sakiet vienkārši: „Eu, tu!” Ja tas šķiet pārāk familiāri, sakiet: „Eu, jūs!”
Pazūd laiks

Pazūd laiks

2016. gada 10. martā, 15:22
„Man gleznošana ir atpūta – tā liek aizmirst visas problēmas. Kad piesēžos pie audekla, pazūd laika izjūta,” atzīst alsundzniece Mudīte Martinova.
Muzejā atrodas mana galva

Muzejā atrodas mana galva

2016. gada 8. martā, 14:14
„Tēlniece Līvija Rezevska mūs, bērnus, reizēm aicināja pozēt skulptūrām, un muzejā atrodas mana galva. Pozēju arī lielākai skulptūrai, taču par tās likteni neko nezinu, tā tika aizvesta uz Rīgu. Kad atbraucu no Rīgas, allaž iegāju pie mākslinieces ciemos, satikāmies arī galvaspilsētā,” atceras kuldīdzniece Gaida Prusaka.
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 4. martā, 19:50
Traktors nav maize
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi