Aizvērt
Jo jaunībā paši gribēja

Jo jaunībā paši gribēja

„Vecākiem ir tieksme bērniem likt kādu mūzikas instrumentu apgūt tāpēc, ka jaunībā viņi paši to vēlējās, bet es neieteiktu tā rīkoties. Pasaulē jau pietiek tādu cilvēku, kuri nav īstajā vietā un dara to, kas pašiem nepatīk,” saka Undīne Rolava.
2019. gada 27. martā, 00:00
Nākamajā numurā trešdien, 22. maijā
  • Par hokeju – Arvīds Reķis.
  • Turlavas skolai – 90.
  • Muzeju nakts iespaidi.
  • Pažarnieku svētki Kabilē.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 56
Drukātās avīzes e-versija Nr. 56 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Mežaine pelna

Mežaine pelna

2016. gada 19. aprīlī, 14:26
Skrundas novadā atdzīvojas Mežaine jeb bijusī Padomju armijas pilsētiņa, ko raņķenieki joprojām sauc par kombinātu. Jau trešo mēnesi tūrisms tur ir organizēts un pašvaldība vietu uzrauga. Kopš 12. februāra saskaitīts vairāk nekā pusotrs tūkstotis apmeklētāju, kas budžetā ienesuši ap 5600 eiro.
Augstums un koncentrēšanās

Augstums un koncentrēšanās

2016. gada 15. aprīlī, 14:25
„Darbs augstumā prasa absolūtu prāta klātbūtni un koncentrēšanos. Domas nedrīkst lidināties apkārt, citādi ir liela iespēja sajust gravitāti. Tas ir darbs, kurā redzu debesis, sajūtu vēju, esmu saulē un svaigā gaisā,” saka industriālais alpīnists, arī jurists Jānis Zunda.
Jāiet un jāstrādā!

Jāiet un jāstrādā!

2016. gada 14. aprīlī, 14:19
"Daudzi tagad tikai vaimanā un izvirza prasības, bet bez darba jau nekā nebūs. Latvieši taču prot strādāt! Un nav jau tik slikti, kā viens otrs vaimanā. Jāiet un jāstrādā!” saka Juliāna Mežale.
Skuju smaržu jūtot

Skuju smaržu jūtot

2016. gada 12. aprīlī, 14:55
Diriģents Ivars Cinkuss koru skatē Ventspilī: „Esam finiša taisnes sākumā. Jau jūtama Mežaparka skuju smarža...” (domājot par 2018. gadā gaidāmajiem Dziesmu svētkiem.)
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 8. aprīlī, 14:59
Izglītības reforma
Kāpēc jāskrien prom?

Kāpēc jāskrien prom?

2016. gada 7. aprīlī, 17:13
„Nezinu, kādēļ Kuldīgā, līdzko pasākums beidzas, visi skrien prom. It kā kavētu pēdējo vilcienu. Kāpēc neļauj aktieriem paklanīties, nepasakās ar aplausiem?” vaicā Anita Balode.
Longbords Kuldīgā?

Longbords Kuldīgā?

2016. gada 5. aprīlī, 14:36
„Vai Kuldīgā varētu notikt kāds longborda pasākums? Lai arī ļoti gribētos kādreiz izbraukt pa Kuldīgu, šeit ir neprognozējams ietvju segums. Padurē ir piemērots kalns Pils ielā, bet tur nav pārredzams krustojums ar galveno ceļu – nobrauciena laikā kādam būtu jāparegulē satiksme,” saka Lauma Stepanova.
Taisu māksliniekus

Taisu māksliniekus

2016. gada 1. aprīlī, 16:05
„Es netaisu mākslu, taisu māksliniekus. Tā strādājot, kāds tēls vai fragments vienmēr neizdodas perfekts. Bet man svarīgi redzēt izaugsmi. Vienu dienu skatos – o, viņš spēja tikai kustināt muti, bet nu jau parādās emocijas, var dzirdēt tekstu!” stāsta Gunta Krauze.
Izaicinājumam pa pēdām

Izaicinājumam pa pēdām

2016. gada 31. martā, 14:23
„Katru mēnesi man ir jauns izaicinājums – plāns. Var teikt, jānoķer jauns vilciens – mēneša beigās esmu to noķēris, bet tad atkal tas izsprūk no rokām un jāsāk viss no gala,” saka Jurijs Šagunovs.
Cits rakurss

Cits rakurss

2016. gada 22. martā, 15:02
„Ikdienā ieciklējamies problēmās, un šķiet, ka visa dzīve pagalam, bet, ja uz tām paskatās no kosmosa, izrādās, ka tās nav nekādas problēmas. Joga ļauj uz visu paskatīties no šāda rakursa,” saka Kuldīgas uzņēmējs Juris Rudakovs.
Izprast sistēmu

Izprast sistēmu

2016. gada 17. martā, 15:28
„Galvenais ir izprast sistēmu, nevis iegaumēt faktus. Mans dzinējspēks ir interese par pasauli. Svarīgi arī, lai skolotājs iedvesmo, lai ir iekšā tajā, ko dara. Ja skolotāju pašu tēma interesē, viņš spēj aizraut arī skolēnus,” saka Skrundas skolniece Annija Kliemane.
Klavierspēle par labu darbam

Klavierspēle par labu darbam

2016. gada 15. martā, 15:06
„Man paveicās ar klavieru skolotāju Daigu Šmēdiņu, kura nedeva atlaidi. Man ļoti patīk paņemt notis un spēlēt. Klavierspēle nākusi par labu arī darbā, jo es ātri šuju un sienu mezglus,” saka neiroķirurģe Agate Zīverte.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Autotransporta satiksme Kuldīgā
ir labi un pārdomāti regulēta
ir haotiska
ir nesaprotama
ir bīstama
mani neinteresē
to vajadzētu uzlabot
Kurzemnieks Horoskopi