Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 16. novembrī
  • Karogs virs raidstacijas.
  • Mācītājs, kapelāns Mārtiņš Burke-Burkevics
  • Svarīgākie notikumi 100 gados.
  • Stiprā Knopkenu dzimta.
  • Jaunieši un simtgadniece – par dzimteni.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Nūjas atveseļo

Nūjas atveseļo

2016. gada 3. martā, 14:07
„Reiz saslimu, mani nosūtīja uz rentgenu. Neaizgāju, bet nopirku nūjas,” pieredzē dalās liepājniece Sanita Lūciņa.
Vērīgās acis

Vērīgās acis

2016. gada 1. martā, 14:02
„Kuldīgas ielās strādā 53 kameras – katra no tām ir viena acu pāra vērta, turklāt strādā visu diennakti, neguļ, neēd, tām ir fantastiska atmiņa, kas informāciju saglabā veselu mēnesi,” saka pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs.
Arī īpašniekam jādara

Arī īpašniekam jādara

2016. gada 26. februārī, 15:06
„Lielāka problēma – zvēri staigā apkārt 365 dienas un naktis gadā, bet mednieki katru dienu pie kāda īpašuma nevar sēdēt. Arī īpašniekam pašam ir pienākums kaut ko darīt: lietot elektrisko ganu, izvietot karodziņus ar smirdvielām u.tml.,” saka Latvijas Mednieku savienības priekšsēža vietnieks Ēriks Ozols.
Trīs grupas

Trīs grupas

2016. gada 25. februārī, 14:19
„NVO var dalīt trīs grupās – valsts, reģionālajās un vietējās biedrībās. Nevar salīdzināt, piemēram, Delnu ar profesionāliem ekspertiem un neliela pagasta sieviešu klubiņu, lai gan abas organizācijas ir svarīgas katra savā vidē. Mazajām biedrībām jāmēģina celt konkurētspēju – jāmācās rakstīt projektus. Nevalstiskajiem nevajag nolaist rokas,” saka Inese Siliņa.
Nogurt no strādāšanas

Nogurt no strādāšanas

2016. gada 23. februārī, 13:52
„Labāk nogurt no strādāšanas nekā no bezdarbības,” tiekoties ar Kuldīgas novada uzņēmējiem, sacīja Gruzijas vēstnieks Latvijā Timurazs Džandžalija.
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 19. februārī, 18:21
Viesu nams - viesiem.
Sejas pret tautu

Sejas pret tautu

2016. gada 18. februārī, 14:07
Kuldīgas novada kultūras darbinieku sanāksmē par Latvijas simtgades programmu izskanēja atziņa, ka valdībai un Saeimai, gatavojoties svētkiem, vajadzētu pavērst seju pret tautu. „Jārīko akcija 100 sejas pret tautu,” ierosināja kultūras centra izpilddirektors Andris Grīnvalds.
Maizei sanāk

Maizei sanāk

2016. gada 16. februārī, 16:04
„Kā saka, sviestam neiznāk, bet maizei gan,” par savu biznesu – degvielas uzpildes staciju – saka SIA MD Vārme īpašnieks Ivars Stumbris.
Prieks!

Prieks!

2016. gada 12. februārī, 14:18
„Meitenes bija neizsakāmi priecīgas! Pat ne par uzvaru, bet par apziņu, ka viņas blakus pilsētas bērniem spēj nostāties kā līdzīgas, kā cienījamas konkurentes. Tas ir rezultāts brīvdienu un pēcpusdienu darbam kopš novembra,” par kabilnieču panākumiem tautas dziesmu konkursā Lakstīgala saka skolotāja Anete Siltāne.
Īpašās acis

Īpašās acis

2016. gada 11. februārī, 14:43
„Citiem acis nestrādā tā kā man. Pāri tramvaja logam tek ūdens – tā ir vesela kompozīcija. Kā tad es tās vārnu kakas pamanīju? Kāpēc es tās ātrāk nepamanīju? Tas bija tieši tas laiks, kad tam bija jānotiek. Gāju pa trotuāru un ieraudzīju – kāda kompozīcija! Tur ir vēl vesels darba lauks,” stāsta Pēteris Sidars.
Laimīgs un mierīgs

Laimīgs un mierīgs

2016. gada 9. februārī, 14:28
„Jāizvērtē tas, kas mums dots, jānovērtē pašam sevi: jo laimīgāks ir cilvēks savā dzīvē, jo mazāk viņu uztrauc un sadusmo tas, kas notiek apkārt,” secina psiholoģe Inese Birģele.
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 5. februārī, 18:43
Ejam mājās!
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi