Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 21. novembrī
  • Latvijas 100 gadu svinības novados.
  • Migrēna: kā ar to sadzīvot.
  • Īvandē sumina savējos.
  • Kāpēc restaurācijas centrs tik dārgs?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 131
Drukātās avīzes e-versija Nr. 131 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Sareibušais briedis

Sareibušais briedis

2016. gada 22. novembrī, 16:44
Brauciens uz Aizputi bijis pelēkā rudens un ziemas mijas dienā, kad ceļi jau slideni. Līkumainos ceļus todien gados jauni pārdrošnieki izmantojuši visādām atrakcijām, jo auto bijuši arī grāvjos. Visbeidzot uz ceļa nostājies sareibis briedis – laikam saēdies dārzos ābolus un ierūgusī sula iedarbojusies, atceras rakstnieks Arno Jundze.
Numura citāts

Numura citāts

2016. gada 16. novembrī, 11:07
Bēgt vai cīnīties
Mūsdienu princips

Mūsdienu princips

2016. gada 10. novembrī, 17:00
„Kāds bijušais kolēģis reiz teica, ka mūsdienās strādājam pēc šāda principa: pasaki, kas man jādara, un es tev pateikšu, kāpēc to nevar izdarīt,” saka celtnieks ar 57 gadu stāžu Sergejs Meierovics.
"Ja salst man, tad arī lopiņam"

"Ja salst man, tad arī lopiņam"

2016. gada 3. novembrī, 19:53
„Mūsu lopi sliktā laikā laukā nestāv. Ja salst man, tad arī lopiņam. Kā viņš jūtas, ja uzlīst un vēl piesalst! Govis un aitas brīvi staigā no kūts uz ganībām, bet teliņi un jēri ar mammām gan atrodas kūtī,” stāsta nīgrandniece Daina Andersone.
Jaunās tehnoloģijas

Jaunās tehnoloģijas

2016. gada 1. novembrī, 15:56
Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdis Arnis Cimdars žurnālistiem kursos stāsta par balsošanu internetā: „Tāda būs, tikai nezinu, kad – jautājums ir par tehnoloģijām. Pirms gadiem 30 tālruņa iekrišanu tualetē neviens taču neuzskatīja par problēmu, jo tas vispirms būtu jānorauj no sienas un pēc tam kaut kā jāiedabū podā. Kurš gan varēja iedomāties, ka reiz būs tāds mobilais telefons?”
Sodītāju instances

Sodītāju instances

2016. gada 28. oktobrī, 19:30
„Sākums visur ir vieglāks nekā Latvijā. Igaunijā kontrolējošās iestādes cenšas uzņēmējiem netraucēt. Pie mums nav kontrolējošas, bet gan sodītāju instances. Bet vajadzētu taču palīdzēt,” saka uzņēmējs Rignars Aņišins.
Mazā Grieķija

Mazā Grieķija

2016. gada 27. oktobrī, 17:45
„Kad man prasa, kāpēc tik ļoti esmu pieķērusies Alsungai, atbildu, ka tā ir kā mazā Grieķija. Maize tepat īstā krāsnī cepta, siers sasiets, sviests sakults, lauka vistas olas sadējušas. Viss izdarīts pašu rokām,” saka Jana Štūlberga, kas saimnieko bioloģiski.
Atgriezeniskā saite

Atgriezeniskā saite

2016. gada 25. oktobrī, 20:05
„Ja es, uzņēmēja, Karjeras dienā veltu bērniem laiku un tērēju materiālus, tad gribētu arī atgriezenisko saiti: kas patika, kas nepatika, vai stāstīju interesanti, vai ko mainīt,” saka kuldīdzniece Lelde Grāvere.
"Kaujas apstākļi" studentiem

"Kaujas apstākļi" studentiem

2016. gada 21. oktobrī, 18:48
„Grafiķi bez darba nepaliek, poligrāfijā pēc tiem ir liels pieprasījums. Māksliniekam jāprot strādāt ātri, kvalitatīvi, neviens nevēlas tērēt laiku, lai jaunos darbiniekus apmācītu. Tāpēc cenšamies studentiem radīt "kaujas apstākļus", lai sagatavotu darba dzīvei,” saka Guntars Sietiņš.
Ceļo ar bērniem

Ceļo ar bērniem

2016. gada 20. oktobrī, 16:38
„Ja jūti, ka šis darbs nav domāts tev vai pārgājis darba prieks, dari ko citu! Dzirdēts iemesls, ka bērni attur ceļot, jo tas varot radīt sarežģījumus. Bet mēs Jaunzēlandē redzējām tik daudz ceļotāju ar bērniem! Braukā ar kemperiem, kopā iet pārgājienos, iet kalnos,” stāsta kuldīdzniece Krista Hartmane.
Brauciens ar taksometru

Brauciens ar taksometru

2016. gada 18. oktobrī, 15:59
„Kuldīgā ar taksometru braukā diezgan daudzi. Sapērkas lielveikalos, nevar lielos maisus aiznest, varbūt ir problēmas ar veselību – ņem "taksi",” saka šāda auto vadītāja Inese Vītoliņa.
Putni rapša laukā

Putni rapša laukā

2016. gada 14. oktobrī, 18:22
„Rapša laukā biju salicis putnu biedēkļus, bet tie nelīdz. Vienu dienu putni pabrīnās, bet nākamajā jau viss bars draudzīgi ap tiem ganās un knābā,” stāsta zemnieks Māris Grundbergs.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi