Aizvērt
Gaisa balonu festivāls Kuldīgā

Gaisa balonu festivāls Kuldīgā

Piektdienas vakarā 13 gaisa balonu ekipāžas pārlidoja pāri Kuldīgai. Ventas krasta varēja vērot balonu spīdēšanu.
2019. gada 25. maijā, 14:24
Nākamajā numurā pirmdien, 27. maijā
  • Reportāža no EP vēlēšanām.
  • „Zāģerus” attīsta jaunie Kociņi.
  • „Suitu lebediks” un dūdenieku saiets.
  • Gaisa baloni un tvīda brauciens.
  • Pirmoreiz Kuldīgā – LIAA darba birža.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 58
Drukātās avīzes e-versija Nr. 58 Skatīt vairāk
Gaisa balonu festivāls Kuldīgā

Gaisa balonu festivāls Kuldīgā

2019. gada 25. maijā, 14:24
Piektdienas vakarā 13 gaisa balonu ekipāžas pārlidoja pāri Kuldīgai. Ventas krasta varēja vērot balonu spīdēšanu.
Mūzikas skolai savi timpāni

Mūzikas skolai savi timpāni1

2019. gada 24. maijā, 08:00
Ventspils mūzikas vidusskola Kuldīgas kolēģiem uzdāvinājusi timpānu komplektu. Tajā ir četri instrumenti. Tādu šeit nav bijis, un vajadzības gadījumā tie palienēti, visbiežāk Kārļa Davidova čellistu konkursa noslēgumam.
Noziegumi ir, „jumta” neesot

Noziegumi ir, „jumta” neesot7

2019. gada 24. maijā, 07:00
„Kurzemnieka” redakcijā tikās pašvaldības vadītāja, policija un uzņēmēji, lai pēc incidenta, kad kafejnīcas „Goldingen Room” saimnieku Ciņu ģimenei Kuldīgā tika nodedzinātas divas automašīnas, diskutētu par drošību pilsētā.
Ceļš ved tikai uz priekšu

Ceļš ved tikai uz priekšu

2019. gada 24. maijā, 05:00
„Ja šodien kaut kas nepatīk, vienīgais ceļš ir uz priekšu. Tikai katram pašam un sabiedrībai kopumā jāizdomā mērķis – kādu es sev, bērniem, nākamajām paaudzēm gribētu Latviju,” uzskata Teoloģijas fakultātes dekāne, profesore un mācītāja Dace Balode.
Kā kooperējas Nīderlandē

Kā kooperējas Nīderlandē

2019. gada 24. maijā, 03:00
Kuldīgas novada zemnieki guvuši vērtīgus iespaidus Nīderlandes saimniecībās. Spilgtākie vērojumi ir par to, cik sakopti lauki, kā tur prot organizēt darbu un kooperēties, kā arī saimniekot no paaudzes paaudzē. Šī brauciena tēma bija darbības dažādošana, lauku vides tūrisma attīstība: vietējās produkcijas noieta veicināšana, mārketinga projekti, tūrisma pakalpojumu prezentācija. Vairāk 24. maija „Kurzemniekā”.
"Karameles" atkal uzvar

"Karameles" atkal uzvar

2019. gada 24. maijā, 00:00
Kuldīgas kultūras centra vokālais ansamblis "Karameles" no II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa fināla atgriezās ar pirmo vietu mazo vokālo ansambļu grupā.
„Suitu lebediks” – pavasara gaidītākie svētki Alsungā

„Suitu lebediks” – pavasara gaidītākie svētki Alsungā

2019. gada 22. maijā, 11:45
25. maijā „Suitu lebedikā” varēs nogaršot raušus, dzirdēt dūdu mūziku, būs radošas darbnīcas, māksla un orientēšanās pa Alsungas skaistākajām vietām. Raušu cepējas 12.00 aicinātas piedalīties ikgadējos Suitu rauša svētkos pils pagalmā. No 11.00 līdz 18.00 „Suitu rijā” varēs uzzināt visu par pienenēm.
Izbaudīja garšas un skaņas

Izbaudīja garšas un skaņas

2019. gada 22. maijā, 06:00
Muzeju naktī Alsungā varēja nogaršot rabarberu ēdienus, noklausīties koncertu pils tornī un pie tējnīcas "Sapņotava", konsultēties pie zāļu sievas, apskatīt izstādes un samaisīt savu sāls un garšaugu maisījumu.
"Meždzirnas" maļ vienpadsmito gadu

"Meždzirnas" maļ vienpadsmito gadu2

2019. gada 20. maijā, 00:00
Ne gluži miljons tauriņu bija salidojuši uz Kabiles vidējās paaudzes deju kolektīva "Meždzirnas" desmitās jubilejas koncertu "Krūtīs ziedu tauriņu miljons" saieta namā, bet savs pusotrs tūkstotis gan – atzinās kultūras dzīves organizētāja Anda Ķieģele, kura, nežēlojot brīvo laiku, paspējusi izveidot krāšņu skatuvi.
Leļļu teātris pabērna lomā

Leļļu teātris pabērna lomā

2019. gada 18. maijā, 12:17
Nepietiekama aktieru skaita dēļ Liepājas Leļļu teātris ne vienu reizi vien saskāries ar grūtībām, iestudējot jaunas izrādes. Nākamajā sezonā Liepājas Leļļu teātra direktore Lelde Vīksna cer piesaistīt Latvijas Kultūras akadēmijas leļļu teātra kursa absolventus.
„Darīju to, kas man nežēlīgi patīk”

„Darīju to, kas man nežēlīgi patīk”

2019. gada 22. maijā, 07:00
Par profesionāla sportista karjeru, dalību Latvijas izlasē un saviem nākotnes plāniem stāsta bijušais hokejists Arvīds Reķis, kurš vairākus gadus par savu mājvietu sauc Vācijas pilsētu Augsburgu. Tur viņu sastapa „Kurzemnieka” žurnāliste Lāsma Reimane.
Kuldīdznieku iespaidi klātienē

Kuldīdznieku iespaidi klātienē

2019. gada 22. maijā, 02:00
Uz pasaules čempionātu hokejā Slovākijā bija devušies ap 5000 Latvijas izlases līdzjutēju. Daļa, arī kuldīdznieki, jau atgriezušies mājās, citi Bratislavā ieradušies uz apakšgrupu turnīra pēdējām spēlēm. Runā, ka Bratislavas krogi Latvijas līdzjutēju pieplūdumam gatavojušies vēl pāris mēnešu pirms čempionāta.
Baukša piemiņas kauss paliek Kuldīgā

Baukša piemiņas kauss paliek Kuldīgā1

2019. gada 22. maijā, 00:00
Nedēļas nogalē Kuldīgā tikās riteņbraucēji no visas Latvijas, lai piedalītos trenera Jāņa Baukša piemiņas kausa izcīņā. Šogad sākta jauna tradīcija – izveidots kauss, kas ik gadu dosies uzvarētājam līdzi. Tomēr šogad tas palika Kuldīgā, jo to izcīnīja mājinieks Viesturs Lukševics.
Sāk ārzemēs ar saulainu noti

Sāk ārzemēs ar saulainu noti

2019. gada 15. maijā, 07:00
Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlēti un trenere Ilze Stukule guvuši labu pieredzi sacensībās un apskatījuši Maltas galvaspilsētu Valletu.
"Taciņas": 20. jubileja un 20 kārtas

"Taciņas": 20. jubileja un 20 kārtas

2019. gada 15. maijā, 04:00
Ar pirmajām sešām no šogad plānotajām 20 kārtām Kuldīgas puses orientieristi sākuši tautas orientēšanās sacensību seriālu "Taciņas", kas entuziastus pulcē jau 20. gadu.