Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 14. decembrī
  • Klāt 3. Advente.
  • Medijpratība un medijkritika.
  • Pielikums „Radošā Kuldīga”.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141 Skatīt vairāk
Dzied par gaismu

Dzied par gaismu

2018. gada 12. decembrī, 06:00
Pēc Kuldīgas folkloras kopas "Kūrava" ierosmes līdz pat vasaras saulgriežiem visi, kuri grib kopt novada tradīcijas, reizi mēnesī gaidīti Mākslas namā uz kopdziedāšanu.
Raņķos vakars sveču gaismā

Raņķos vakars sveču gaismā

2018. gada 10. decembrī, 17:55
Raņķu kultūras namā muzikālajā vakarā "Pirms iededz sveci egles zarā" viesojās Saldus dziedātājas Dina Zariņa un Dace Tapiņa.
Virtuālā tūrisma izstādē – arī Kuldīga

Virtuālā tūrisma izstādē – arī Kuldīga

2018. gada 10. decembrī, 03:00
Kuldīga kā viens no Eiropas izcilākajiem tūrisma galamērķiem (EDEN) un vienīgā dalībniece no Latvijas iekļauta Eiropas Savienības un Ķīnas virtuālajā tūrisma gadatirgū.
Latvijas sajūta bez karmīnsarkanā

Latvijas sajūta bez karmīnsarkanā

2018. gada 9. decembrī, 00:00
Radošo biedrību ""Ciparnīca" Tals’ keramik’" keramiķi Diana Dzelme un Nauris Galviņš nodibināja 2006. gadā. “Esam piemērs tam, ka var bez parādiem, kredītsaistībām, ziedojumiem vai cita atbalsta izveidot kaut ko līdzīgu uzņēmumam,” atskatoties uz padarīto, viņi saka.
Akmeņu šķembas no pirts vietas

Akmeņu šķembas no pirts vietas

2018. gada 8. decembrī, 00:00
Sirmais žurnālists un rakstnieks Vitālijs Sanders bija gandarīts, noskatoties Pāvilostas un Baltinavas amatierteātru kopīgo iestudējumu "Apsolītā zeme". Pārpildītajā Pāvilostas kultūras nama zālē viņš skatīja ne tikai paša sarakstītā darba "Dīvainā dzīve" skatuves versiju, bet arī savu vecāku un dzimtas dzīvesstāstu Sakas Grīņos. Bernhards un Konstance, izrādes galvenie varoņi, ir V.Sandera vecāki. “Teātri parādīja visu tieši tā, kā bija,” apgalvoja pāvilostnieki, kuri cēlušies no izceļojušajiem latgaliešiem, kas 30. gados veidoja savu kopienu Grīņos.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi