Aizvērt
Alsungas un Kuldīgas jaunieši – pasaules čempioni

Alsungas un Kuldīgas jaunieši – pasaules čempioni

Ar pasaules čempionu titulu no Saratovas Krievijā atgriezusies Latvijas jauniešu izlase ugunsdzēsības sportā. Lielākā daļa ir alsundznieki, kurus trenē Vikentijs Rozgaļs un Juris Špiguns. „Šī ir labākā vieta, kādu esam izcīnījuši,” gandarīts V.Rozgaļs. Latvijas izlasei, kurā Alsungas puiši allaž ir vairākums, šis bija jau devītais pasaules čempionāts.
2019. gada 20. septembrī, 04:00
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Tirgus lustes ar izsoli

Tirgus lustes ar izsoli

2019. gada 18. septembrī, 08:00
Kabiles rudens tirgū pirmoreiz sarīkota izsole – tajā varēja iegūt trusi, gaili, dārza veltes, gardumus, adījumus, pat malku un kūtsmēslus. Par iegūto naudu pie saieta nama "Sencis" tiks izveidota rožu dobe.
Kas vainīgs: ceļš, pašvaldība, braucēji

Kas vainīgs: ceļš, pašvaldība, braucēji5

2019. gada 18. septembrī, 00:36
Rumbas pagasta Rumbenieku ciema iedzīvotāji cer, ka pēc negadījuma, kad pa krauju upē iegāzās kravas auto, beidzot tiks sakārtots ceļš un tilts pār Riežupi. Kuldīgas novada pašvaldība pagaidām kapitālieguldījumus tur nesola.
Mūsu priekšrocība – dabas resursi

Mūsu priekšrocība – dabas resursi

2019. gada 15. septembrī, 00:00
Lauksaimniecība ir viena no prioritārām Latvijas iespējām, un tieši bioekonomikas ieviešana veicinātu lauku saimniecību attīstību, uzskata Vides risinājumu institūta izpilddirektore Inese Suija-Markova . “Bioekonomika izveidojusies no tā, kas notiek pasaulē. Dzīvojot ne tik apdzīvotās vietās, mēs neapjaušam, cik ļoti esam saistīti ar globālajiem procesiem. Bet tie mūs ietekmē – apzināmies to vai ne,” viņa saka.
Risinājumam ir jābūt vienmēr

Risinājumam ir jābūt vienmēr

2019. gada 14. septembrī, 00:00
Jura Rutkovska vadītā zemnieku saimniecība “Radziņi” atrodas vienā no Dobeles novada nomaļākajām vietām – Zebrenes pagastā, vietā, kas bija viena no pirmajām, kur tika slēgta skola. Tomēr tas nebūt nav šķērslis, lai ģimenes, kurās aug skolas vecuma bērni, lūkotu pēc komfortablākas dzīves citviet.
LIAA Kuldīgas biznesa inkubators svin trīs gadus

LIAA Kuldīgas biznesa inkubators svin trīs gadus

2019. gada 13. septembrī, 19:18
LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora trešā dzimšanas diena rit pilnā sparā. Trīs gados 26 dalībnieki inkubācijā attīstījuši savu biznesu un 15 pirmsinkubācijā izvērtējuši savu biznesa ideju. Vairāk lasiet "Kurzemniekā"!
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi