Aizvērt
Darbs, kas rada prieku un atmaksājas

Darbs, kas rada prieku un atmaksājas

2020. gada 2. jūnijā, 05:19
„Šo biznesu pirms trim gadiem sākām tādēļ, lai būtu kas interesants darāms. Pārliecinājāmies, ka patīk, tādēļ paplašināmies. Un, ja no tā vēl iegūstam finansiāli, kas var būt vēl labāk!” par savu jaunatvērto lauksaimniecības produkcijas veikalu "Agrostor" Kuldīgā, Graudu ielā 3h, saka Lina un Māris Tūteri.
Vai jauna izgāztuve pilsētā?

Vai jauna izgāztuve pilsētā?

2020. gada 29. maijā, 05:47
Kuldīgā pie Aizputes un Lauku ielas (vecā dzelzceļa) krustojuma izveidota vieta, kas atgādina tādu kā zemes nobērtni, kā atkritumu izgāšanas vietu, pamanījuši vērīgie "Kurzemnieka" lasītāji. Tur savestas un izlīdzinātas kravas ar melnzemi, kurā iejauktas arī riepas, būvmateriālu pārpalikumi, plastmasas un stikla tara.
Katlu revolūciju atbalsta, bet ielās visi neiet

Katlu revolūciju atbalsta, bet ielās visi neiet

2020. gada 29. maijā, 04:33
Kuldīgas ēdināšanas uzņēmumi atbalsta Latvijas Restorānu biedrības (LRB) akcijas #KatluRevolūcija prasības samazināt nozarei PVN, bet 18.00 ielās katlus sit retais.
Skolēni varēs strādāt arī ar NVA atbalstu

Skolēni varēs strādāt arī ar NVA atbalstu

2020. gada 27. maijā, 16:40
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pasākumi skolēnu vasaras nodarbinātībai šogad notiks no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekšējais lēmums tos nerīkot ir atcelts, ņemot vērā Covid-19 situācijas stabilizēšanos.
Ar Kuldīgu un patriotismu sirdī

Ar Kuldīgu un patriotismu sirdī

2020. gada 26. maijā, 09:40
Pērnais gads Lāsmai un Matīsam Fūrmaņiem atnesa lielas pārmaiņas – jaunā ģimene nolēma pamest lielpilsētu un atgriezties dzimtajā Kurzemē. Viņš – lai turpinātu dienestu Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljonā Kuldīgā, viņa – lai strādātu 4. Kurzemes brigādē. Vīrs Matīss šobrīd ir komandējumā, sarunai ar Kurzemnieku piekrita Lāsma.
Latvijas kauss mūsu Kristam Neilandam

Latvijas kauss mūsu Kristam Neilandam

2020. gada 8. maijā, 04:10
„Finišs bija smags, bet aizraujošs,” tā kuldīdznieks Krists Neilands sacīja par uzvaru "Veloprofa" Latvijas kausa izcīņā šosejas riteņbraukšanā, kas trešdienas vakarā notika digitālajā platformā "Zwift".
Laiks jaunām nodarbēm

Laiks jaunām nodarbēm

2020. gada 30. aprīlī, 10:11
2. maijā dzimšanas dienu svin Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors, un līdz šim tā vienmēr bijusi darbdiena, jo Kuldīgā norisinājušās sacensības riteņbraukšanā. Bet šoreiz ne.
Iecerētas Latvijas mēroga motosacensības

Iecerētas Latvijas mēroga motosacensības

2020. gada 30. aprīlī, 05:56
„Kurmāles pagasta Vilgāles karjerā "Siliņi" izveidotā mototrase ir izcila vairāku kritēriju dēļ. Tā ir viena no garākajām šaipusē un ar interesantu reljefu. Mēs to pilnveidojam, sportisti trenējas. Nākotnē rīkosim Latvijas mēroga sacensības,” stāsta kuldīdznieks Normunds Sproģis.
Pauze ar daudziem nezināmajiem

Pauze ar daudziem nezināmajiem

2020. gada 7. aprīlī, 11:55
Ne tikai Latvijā, Eiropā, bet visā pasaulē ieviesti stingri noteikumi, lai izvairītos no jaunā koronavīrusa izplatīšanās, tāpēc atceltas arī sporta sacensības, čempionāti paliek nepabeigti, pat olimpiskās spēles Japānā pārceltas uz nākamo vasaru. To skaudri izjūt sportisti, kuriem ar šo sezonu bija saistīti augsti mērķi. Kurzemnieks uzrunāja pludmales volejbolistu JĀNI ŠMĒDIŅU, riteņbraucēju KRISTU NEILANDU, basketbolistu KALVI SPRŪDI un futbola tiesnesi ANDRI TREIMANI.
Izaicinājums: 25 dienās 9000 kilometru

Izaicinājums: 25 dienās 9000 kilometru

2020. gada 10. martā, 09:40
Kuldīdznieku ARVI SPRUDI vieni pazīst kā sporta skolotāju Kuldīgas 2.vidusskolā, citiem viņš māca tautiskās dejas, bet vēl daļa zina, ka viņa aizraušanas ir riteņbraukšana.