Aizvērt

Cik skolu būs zem jautājuma zīmes?

2019. gada 5. jūlijā, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Cik skolu būs zem jautājuma zīmes?
Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas atbildes uz daudziem Kurzemes pašvaldību vadītāju jautājumiem bija vispārīgas, jo skolu tīkla reforma vēl tiekot modelēta.
Foto: Daina Tāfelberga
„Līmeņi iezīmēti kā pārejas posms. Pieļauju, ka pēc gadiem pieciem trešajā un ceturtajā līmenī pārsvarā būs pamatskolas un sākumskolas, bet mazāk – vidusskolu,” Kurzemes pašvaldību vadītājiem sacīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.
Viņi sarunājās galvenokārt par skolu tīkla reformu, skolēnu skaita minimuma stratēģisko pamatojumu un sasaisti ar administratīvi teritoriālo reformu, jo tas novados ir aktuālākais.

I.Šuplinska uzskata, ka abām reformām, īpaši attiecībā uz vidējo izglītību, jābūt saskaņotām. „Latvijā ir ap 650 vispārējās izglītības iestāžu. Teritoriālās reformas modelī, ko piedāvā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, ir 35 administratīvie centri. Pēc šiem skaitļiem var rēķināt, cik skolu ir zem jautājuma zīmes.”


Vairāk 5. jūlija Kurzemniekā.
Komentāri
Andris
2019. gada 5. jūlijā, 12:42
Ja esat gatvi skolas, tad esat arī gatavi celt cietumus
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi