Aizvērt

Skolotājs: radoša un strauja profesija

2019. gada 10. jūlijā, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Skolotājs: radoša un strauja profesija
„Jauniešiem varu ieteikt padomāt par to, kas viņus patiešām aizrauj. Svarīgi atrast kodolu sevī, attīstīt sevi tajā virzienā. Iespējas atnāks pašas. Tās patiešām nāk!” pārliecinājusies V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas jaunā vēstures skolotāja Marta Pujāte.
Foto: Martas Pujātes arhīvs
„Es nelieku mācīties no galvas notikumu gadskaitļus, lai gan daži jāzina. Drīzāk prasu savienot vēsturiskas norises, izprast procesus. Pati datumus un notikumus atceros ļoti labi. Varbūt tāpēc vēsture vienmēr padevusies un patikusi,” saka V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas jaunā vēstures skolotāja Marta Pujāte.
Marta: – Izglītības sistēmā notiek ļoti lielas pārmaiņas. Valstī tiek īstenots projekts Skola 2030. Tam jātiek līdzi, un tas nav viegli pat jaunajiem. Jāsaprot, kā stundu veidot atbilstoši jaunajām nostādnēm. Augstskolā to vēl nemāca – universitātes izglītības programmas vēl nav adaptētas. Tas nozīmē, ka tikko augstskolu beigušajam ar jauno izglītības sistēmu jātiek galā pašam un darbs tai jāpielāgo. Bet tā ir jebkuram.


Saruna ar jauno pedagoģi 10. jūlija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi