Aizvērt

Pirmsskolā ievieš jaunas vēsmas

2019. gada 13. septembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Pirmsskolā ievieš jaunas vēsmas
Ieviestais jaunums bērnudārza „Cīrulītis” teritorijā – uzzīmētā gājēju pāreja – bērniem ļoti patīkot. Arī Austrai Reimanei, kura ir 1. klases skolniece un atnākusi uz bērnudārzu kopā ar vecākiem pēc brālīša Valda.
Foto: Jolanta Hercenberga
Pirmsskolas izglītības iestādes Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā apmeklē ap tūkstoš bērnu. Kā sācies jaunais mācību gads, 13. septembra „Kurzemniekā” jautājām iestāžu vadītājām.
Cīrulītī šogad krietni pamainījies darbinieku kolektīvs, tiek labiekārtots pagalms, lai tajā bērni varētu apgūt ceļu satiksmes noteikumus.

Bitītē šis esot bijis ražīgs gads: gan dārzeņi izaudzēti, gan izdots dziesmu disks. Arī nākotnē pedagogi raugoties ar optimismu.

Ābelītē turpinās vākt makulatūru un baterijas, ar vecāku līdzdalību top zaļā klase.

Privātajā pirmsskolas izglītības iestādē Mazo bērnu skola trīs grupas apmeklē 34 bērni. Vadītāja Inita Turka stāsta, ka tajā pat ēkā, Kaļķu ielā 33, Kuldīgas kristīgajā sākumskolā no 1. līdz 6. klasei mācās 24 bērni.

Skrundas Liepziediņš remonta laikā pirmsskolas grupas izvietojis Skrundas vidusskolā, Jaunmuižas un Rudbāržu pamatskolā.

Alsungas Miķelīša vadītāja Aleta Lipsne stāsta, ka iestādi apmeklē 62 bērni četrās grupās. Ar viņiem strādā 11 skolotāji un palīgi.


Vairāk 13. septembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pārdod ZEMI Putnudārzā

Pārdod ZEMI Putnudārzā
Pārdod zemi (3560 m2) Kuldīgā, Putnudārzā. Cena 30 000 eiro. Tālr. 22300733, e-pasts: simanovics.roberts@gmail.com.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi