Aizvērt

Skolas gatavojas mācību gadam

2015. gada 18. augustā, 15:37
Raksta autors: Antra Grīnberga
Skolas gatavojas mācību gadam
Foto: Antra Grīnberga
„Nekas neliecina, ka kāda Kuldīgas novada skola nebūtu gatava sākt jauno mācību gadu,” pēc pašvaldības komisijas ikgadējās mācību iestāžu apskates atzina izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure.

Kopš 13. augusta komisija apmeklē skolas, lai uzklausītu vadītājus, saprastu, kā process tiek organizēts un kas ir visaktuālākais. „Iestāžu vadītāju pieeja ir mazliet atšķirīga. Citur komisiju jau sagaidīja pilnīgi tīrās, uzpucētās telpās, citur objektīvu un subjektīvu iemeslu dēļ vēl notiek remonts. Taču 1. septembrī visas skolas būs darbam gatavas,” sacīja S.Dubure.

Šogad arī jaunums – aptaujas anketas, kuras skolas aizpilda pirms komisijas ierašanās. Tajās tiek apkopoti skolēnu un pedagogu statistikas dati, būtiskākie sasniegumi pēdējā mācību gadā, kā arī trūkumi (ja tādi bijuši), kurus konstatējis Izglītības kvalitātes valsts dienests, atskaite, kā tie novērsti. „Apskates aktus krājam, informācija tiek sistematizēta. Piemēram, šobrīd trūkst mājturības skolotāju zēniem, taču masveidā pedagogu trūkums nav novērojams, parādās tikai kādas tendences,” sacīja S.Dubure.

Vakar komisija viesojās Kuldīgas pamatskolā, kurā malkas krāšņu vietā ierīkota apkures sistēma un nomainīta instalācija, atlikuši vēl pēdējie darbi. Šogad te strādās 27 pedagogi, vismazākais skolēnu skaits būšot 4. klasē – 19, bet pirmklasnieku gaitas sāks 22 skolēni.

 

Attēlā:

Kuldīgas pamatskolas ķīmijas klasi apskata novada pašvaldības komisija – izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure, speciālistes Lilita Mačtama un Valda Krauze, izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga –, kā arī skolas direktors Vladimirs Pšečenko un vietnieks Vladimirs Osmanovs.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi