Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:24
+8° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-DR vēja virziens

Diena, kad sacīt paldies

2015. gada 6. oktobrī, 15:18
Raksta autors: Vija Zariņa
Diena, kad sacīt paldies
Foto: Aivars Vētrājs
Skolotāju dienas priekšvakarā Skrundas kultūras namā bija lūgti it visi novada skolotāji.

Pedagogu priekam uzstājās Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska un Māris Kupčs. Domes priekšsēde Loreta Robežniece, izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte un metodiķe Dace Grāvele aicināja priekšā gaviļniekus.

Pateicību par 52 skolotājas darba gadiem saņēma bijušās Skrundas profesionālās vidusskolas direktore Rūta Ēķe. Bet pirms garu garā kolēģu rinda ar ziediem rokās bija viņu ielenkusi, gaidīja pārsteigums. Kāda Rūtas bijusī kolēģe atsūtījusi aizkustinošu vēstuli, kurā skaidrots direktores veiksmes noslēpums.

Profesionālisms un zināšanas, kā arī cilvēkmīlestība par spīti nenovīdībai allaž palīdzējusi Rūtai noturēties dzīves bangās

un saglabāt cilvēcīgu stāju.
Par 45 pedagoģes gadiem pateicību saņēma Rudbāržu internātpamatskolas-rehabilitācijas centra bijusī direktore Biruta Liepa. Tika sveikta arī B.Liepas pēctece Dace Mickus un vietniece Amanda Kukule, kā arī Nīkrāces pamatskolas direktores vietniece Svetlana Rudzīte. Izglītības nodaļas pārstāves parūpējušās, lai visiem darba jubilāriem paliktu īpaša piemiņa – kolēģu un audzēkņu veltījumi, kuros netrūka arī pa jokam.

45 darba gadi apritējuši bijušajai Skrundas vidusskolas vēstures un vācu valodas skolotājai Guntai Folkmanei, kas raksturota kā vēstures zinātāja ar viņai piemītošu vācisku pedantismu. „Dziļi noliecu galvu skolotāja misijas priekšā. Liels paldies visiem, ar kuriem šajos 45 gados esmu bijusi saistīta!” ar šiem vārdiem Gunta pateicās sveicējiem un atskatījās uz savu dzīvi.

Tāpat 45 gadus pedagoģijai veltījusi Skrundas vidusskolas mazo bērnu skolotāja Irēna Marita Aļeksejeva, kā arī Skrundas mūzikas skolas flautas klases pedagoģe Liesma Galla.

 

40 darba gadi apritējuši

Gaidai Blumfeldei un Aijai Mirbahai (abas no Rudbāržu internātpamatskolas-rehabilitācijas centra);

35

Laimdotai Mūrniecei (Skrundas mūzikas skola) un Velgai Bartašus (Rudbāržu internātpamatsk.);

30

Jurim Levicam, Ingunai Muceniecei (Skrundas vsk.), Guntai Stepanovai (bijusī Skrundas profesionālā  vsk.), Intai Vilnei (Skrundas mūz. sk.), Dainai Veitai un Baibai Skudrēvicai (pirmsskolas izglītības iestāde Liepziediņš);  

               

25

Inesei Dabiņai, Ingai Vingrei, Aldim Zalgauckim (Skrundas vsk.), Gunitai Ozoliņai (bijusī Skrundas prof. vsk.), Ilzei Gūbelei (Rudbāržu internātpamatsk.), Ingai Rencei-Remtei (Jaunmuižas pamatsk.);

20

Ingunai Bergai, Kristīnei Hartmanei (Skrundas vsk.);

15

Ivetai Liepiņai (Liepziediņš), Jānim Ābolam (Nīkrāces pamatsk.);

10

Kristīnei Rēderei (Liepziediņš).

 

Attēlā:

Atpūtas brīdi izbauda Skrundas mūzikas skolas pedagogi: Liesma Galla, Laimdota Mūrniece, Antra Zuntnere, Sandra Nikovska un direktors Jānis Āboliņš.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi