Aizvērt

Cīrulītis iegūst Zaļo karogu

2015. gada 9. oktobrī, 19:17
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Cīrulītis iegūst Zaļo karogu
Foto: Antra Grīnberga
„Vidi saudzēju un cienu, domājot par to ik dienu,” tas ir tikai viens teikums no ekokodeksa, ko ikdienā cītīgi ievēro Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestāde Cīrulītis, kas ieguvusi Zaļo karogu.

Piektdienas rītā tas svinīgi pacelts pagalmā. Bērnudārzs iesaistījies ekoskolu programmā un divos gados paveicis daudz jauku darbiņu, kurus vadītāja Inguna Krebse kopā ar audzēkņiem atcerējās svētku reizē. Tika rīkota modes skate ar tērpiem no otrreiz izmantotām lietām. Grupiņās rūpīgi šķirots papīrs, bērni vākuši izlietotās baterijas un pagājušajā gadā savākuši arī rekordlielu daudzumu – 17 465 kg – makulatūras, kas ir 243 izglābtu koku vērta. Visi piedalījušies pasākumā Meža ABC.
Bērni pierādīja, ka zina un saprot: daba jāsaudzē, mežā nedrīkst skaļi klaigāt, nedrīkst ne pilsētā, ne ārpus tās izmest atkritumus. „Mācāmies paši un mācām citiem domāt zaļi un saudzēt dabu. Karogs piešķirts uz gadu, tādēļ tikpat čakli jāstrādā turpmāk,” teica I.Krebse.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi