Aizvērt

Mūzikas skola pārceļas uz pagaidu telpām

2015. gada 29. oktobrī, 15:39
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Mūzikas skola  pārceļas uz  pagaidu  telpām
Foto: Aivars Vētrājs
Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas pedagogiem un darbiniekiem brīvdienu nedēļā iznākuši jurģi – iedzīve tiek pārcelta uz bijušo viesnīcu Kolonna Pilsētas laukumā 6.

Direktore Maruta Rozīte atklāj, ka jau pirmdien skola sāks darbu bijušajā viesnīcā Pilsētas laukumā.

 

„Liepājas ielā paliks tikai akordeonisti, saksofonisti un skolotājas Stellas Pavlovičas mūzikas teorijas klase,” viņa stāsta. „Pianisti pārceļas uz ēku Pilsētas laukumā. Esam pirmajā, otrajā un trešajā stāvā. Bet bez mums tur vēl ir citi iemītnieki. Vissmagākā, protams, ir lielo flīģeļu pārvietošana. Pirmais aizlidoja trešdien 14.15. Par laimi, vislielākais un vissmagākais atpakaļ būs jānovieto jaunuzceltās ēkas pirmā stāva zālē. Šo pārmaiņu dēļ mūsu darba ritms nemainīsies. Dažiem bērniem, kuriem solfedžo būs Liepājas ielā, nāksies pārskriet no vienas ēkas uz otru.” Direktore rēķina, ka no 215 audzēkņiem Liepājas ielā paliks ap 30, pārējie mācīsies Pilsētas laukumā.

Kuldīgas novada pašvaldības projektu speciāliste Elīna Zīle pastāstīja, ka mūzikas skolas rekonstrukcijas līguma termiņš ir 12 mēneši. Objektu būvēs Rīgas uzņēmums RERE04, paredzēta vecās ēkas pārbūve un jauna piebūve. Darbs tiek finansēts ar pašvaldības kredītu, kopējās izmaksas – ap 1,2 miljoniem eiro (ar PVN).

 

Attēlā:

Lidojošas klavieres bieži negadās redzēt. Pa mūzikas skolas gala logu tās tika izceltas ar ceļamkrānu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi