Aizvērt

Gustavs – par Kuldīgas logiem

2015. gada 17. decembrī, 16:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Gustavs – par Kuldīgas logiem
Foto: Ilzes Zariņas arhīvs
Kuldīdznieks Gustavs Nolle SIA Rehau konkursā individuāli ieguvis otro vietu 5.–8. klašu grupā un vērtīgu balvu – planšetdatoru.

„Iesaistīties mani pamudināja sociālo zinību skolotāja Silvija Herca,” stāsta Kuldīgas Centra vidusskolas 7.a klases skolēns. Viņš konkursos piedaloties regulā-ri – pāris reižu gadā, bet tik labi vēl nebija veicies. „Šoreiz patiešām iedziļinājos.

Uzdevums bija izpētīt kādas būves logus un izdomāt, kā tos uzlabot.

Mana ģimene dzīvo Kuldīgas vecpilsētā, kur drīkst būt tikai koka logi. Es visu to aprakstīju un izpētīju, centos pierādīt, ka vērtīgi ir arī vecie koka logi, ne tikai jaunie – plastmasas,” stāsta puisis. Gustava mamma, Kuldīgas restaurācijas centra vadītāja Ilze Zariņa uzsver: dēla konkursa darbu kūrējusi S.Herca un pašai esot pārsteigums, ka viens no pasaulē vadošajiem zīmoliem, kas piedāvā polimērizejvielās balstītas preces celtniecībai, autobūvei un citai industrijai, izvēlējies apbalvot darbu, kurā stāstīts par vēsturiskajiem logiem Kuldīgā.

Gustavs uzaicināts uz apbalvošanu Rīgā, kur iepazīstināts ar uzņēmuma darbību un saņēmis planšetdatoru.

 

Attēlā:

Kuldīdznieks Gustavs Nolle ar pētījumu konkursā Logi šodien un logi rīt nopelnīto planšetdatoru.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi