Aizvērt

Darbu sācis tehnikuma konvents

2016. gada 21. janvārī, 13:53
Raksta autors: Vija Zariņa
Darbu sācis tehnikuma konvents
Foto: Aivars Vētrājs
Janvāra otrajā nedēļā uz pirmo sēdi sanāca Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma (KTTT) konvents, kas darbosies arī kā padomdevējs izglītības iestādes stratēģijas un plānošanas dokumentu izstrādē.

„Profesionālās izglītības likums nosaka, ka tehnikumā jādarbojas konsultējošai institūcijai, ko veido septiņi dalībnieki un kas pārstāv Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), pašvaldību un nozaru ekspertus. Tā tiekas ne retāk kā reizi semestrī,” stāsta KTTT direktore Dace Cine, arī konventa padomes locekle.
Par padomes priekšsēdi kļuvis Auto asociācijas viceprezidents Ingus Rūtiņš, pārējie dalībnieki ir IZM izglītības departamenta direktores vietniece Inta Šusta, Kuldīgas novada domes izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas projektu vadītāja Ilze Zuimača, Latvijas Restorānu un viesnīcu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste, Latvijas Kokrūpniecības federācijas pārstāvis Artūrs Bukonts. Pirmajā sēdē piedalījās arī divi goda biedri: Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas pārstāvis Andis Lejiņš un KTTT padomes vadītāja Raja Alvatere. Ieradās arī Kuldīgas novada domes deputāte Kristīna Rūtenberga.

Tika runāts par tehnikuma neatliekamākajām vajadzībām: tehnoloģiju centra attīstību, dienesta viesnīcu un pakalpojumu programmas mācību bāzes uzlabošanu, ko kavē akūts telpu trūkums.

„Tā kā konventā netiek iekļauti ne audzēkņi, ne viņu vecāki, darbu turpinās arī tehnikuma padome. Tajā bez audzēkņiem un vecākiem vēl ietilpst Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvji un Kurzemes darba devēji. Par to, kas spriests konventā, tiks informēta arī šī padome,” sola D.Cine.

 

Attēlā:

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma konventa pirmajā sēdē: Latvijas Kokrūpniecības federācijas pārstāvis Artūrs Bukonts, Auto asociācijas viceprezidents, konventa padomes priekšsēdis Ingus Rūtiņš, padomes goda biedrs, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas pārstāvis Andis Lejiņš un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve Inta Šusta.    
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi